Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Arvo Pärt - Spiegel im Spiegel
   Tasmin Little (viiul), Martin Roscoe (klaver)
* Robert Schumann - Õhtulaul 
   Detroidi Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Johann Sebastian Bach, seade Edward Elgar - Fantaasia c-moll
   BBC Filharmoonikud, Leonard Slatkin
* Fryderyck Chopin, seade Camille Saint-Saens - Nokturn E-duur
   Philippe Graffin (viiul), Pascal Devoyon (klaver)
* Mr. De Sainte-Colombe Le Fils - Prelüüd e
   Jordi Savall (viola da gamba)
* Pjotr Tšaikovski, Sergei Zagny - Luikede järv: Pas d'action
   NYYD Ensemble, Toomas Vavilov
* Georg Friedrich Händel - Belshazzar: Oh sacred oracles of Truth
   David Daniels (kontratenor), Ensemble Orchestral de Paris, John Nelson
* John Lennon, Paul McCartney - Yesterday
   Mozarteumi klarnetikvintett
* Johannes Brahms, Antonin Dvorak - Ungari tants nr. 20 e-moll
   Londoni Filharmooniaorkester, Marin Alsop
* Mart Saar, Eduard Wöhrmann - Kõver kuuseke
   Eesti Raadio koor, Toomas Kapten
* Howard Shore - Anduril
   London Philharmonic Orchestra, Howard Shore
* Joaquin Rodrigo - Aranjuezi kontsert
   Angel Romero (kitarr), Londoni Sümfooniaorkester, Andre Previn
 
01:06
 
* Johann Nepomuk Hummel - Teema ja variatsioonid F-duur 
   Howard Shelley (klaver), London Mozart Players, David Juritz
* Reynaldo Hahn - Kui mu luulel oleksid tiivad
   Philip de Groote (tšello), Stephen Coombs (klaver)
* Antonio Cesti - Intorno all'idol mio / Mu kallima ümber
   Cecilia Bartoli (sopran), György Fischer (klaver)
* Manuel Maria Ponce - Kitarrivariatsioonid ja fuuga "Hispaania Folia" teemale
   Ismo Eskelinen (kitarr)
* Edward Elgar - Romanss 
   Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
* Jerry Goldsmith, David Zippel - No One Like You
   Sarah Brightman (sopr.), Londoni SO
* Jean Sibelius - Üksik suusarada
   Matti Lehtinen (retsiteerija), Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Eric Whitacre - Her sacred spirit soars
   Elora Festival Singers, Noel Edison
* James Horner - Distant Memories (Titanic)
* Pietro Mascagni - Intermezzo ooperist "Talupoja au"
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Percy Grainger - Noorusvaimustus
   Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Gabriel Faure, Steven Isserlis - Ave Maria
   Joshua Bell (viiul), Steven Isserlis (tšello), Francis Grier (orel)
* trad., seade Peter Knight - Londonderry Air / Danny Boy
   The King's Singers
* Alfredo Catalani - Impressioni: Unistus
   Pietro Spada (klaver)
 
02:00
 
* Sergei Prokofjev - Balletisüit "Romeo ja Julia" 
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Perotinus - Beata viscera
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Johann Strauss - Ilusal sinisel Doonaul
   Viini sümfoonikud, Wolfgang Sawallisch
* Leos Janacek - Lachian Dances
   Praha Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Valek
 
03:08
 
* Georg Philipp Telemann - Sinfonia in F-major for alto recorder,
   viola da gamba and strings 
   Valgustusajastu Orkester, Marion Verbruggen (plokkflööt),
   Sarah Cunningham (viola da gamba), Monica Huggett
* Antonin Dvorak - Romantiline pala 
   Steven Isserlis (tšello), Thomas Ades (klaver)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Oboekvartett F-duur
   Brindisi Quartet
* Gioacchino Rossini - Religioosne prelüüd Väiksest pidulikust missast 
   Philip Mayers (klaver), Marcus Creed
* Randall Thompson - Halleluuja
   Läti Raadio koor, Sigvards Klava
* Louis Theodore Gouvy - Sümfoonia nr. 3 C-duur
   Saarbrückeni Raadio Sümfooniaorkester, Thierry Fischer
 
04:25
 
* Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 3 Es-duur ("Eroica")
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
 
05:13
 
* Morten Lauridsen - Lux aeterna
   Polyphony, Britten Sinfonia, Stephen Layton
* John Sheppard - Sacris solemnis
   The Tallis Scholars, Peter Phillips
* Maurice Ravel - Klaverikontsert G 
   Zoltan Kocsis (klaver), Budapesti Festivali orkester, Ivan Fischer
* Veljo Tormis, Paul-Eerik Rummo - Hamleti laul I
   Eesti Rahvusmeeskoor, Olev Oja
 
06:02
 
* Richard Wagner - Tristan ja Isolde, Liebestod (Armusurm)
   Bayreuthi Stuudio sümfooniaorkester, Hans Werner Richter
* Einar Englund - Talvise tundra joig (lapi joig)
   Kare Ollinen (meeshääl), Helsingi Ülikooli Koor, Matti Hyöki
* Aleksandr Borodin - "Polovetside tantsud" ooperist "Vürst Igor"
   Berliner Philharmoniker, dirigent Simon Rattle
* John Tavener - Chant
   Steven Isserlis (tšello)
* Joseph Haydn - Klaveritrio nr. 30 Es 
   A. Schiff (klaver), Y. Shiokawa (viiul), B. Pergamenschikov (tšello)
* Georges Bizet - "Marss" väikesest süidist "Laste mängud"
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* Jacques Offenbach - La Belle Helene: Act I - Amours divins!
   Jessye Norman (sopran), Toulouse'i Kapitooliumi koor,
   Toulouse'i Kapitooliumi orkester, Michel Plasson
* Benjamin Britten - Neli mereinterlüüdi ooperist "Peter Grimes" I Koit
   Edmontoni SO, Uri Mayer
* Ivan Moody - A Lion's Sleep 
   Trio Mediaeval
* Dmitri Šostakovitš - "Kolm fantastilist tantsu" I: Marss
   Tatjana Nikolajeva (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar