Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Johannes Brahms - Sümfoonia nr. 3 F III Poco Allegretto
   Breemeni Kammerfilharmoonikud, Daniel Harding
* Georg Friedrich Händel - La Paix: Largo alla Siciliana 
   Le Concert des Nations, dirigent Jordi Savall
* Lauri Saikkola - Arioso
   Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
* Thomas Campion - Oft have I sighed
   Janet Baker (metsosopran), Robert Spencer (lauto)
* Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal 
   Erling R.Eriksen (klaver)
* Nikolai Rimski-Korsakov, Fritz Kreisler - Hümn päikesele
   Nigel Kennedy (viiul), John Lenehan (klaver)
* Vincenzo Bellini - A te, o cara (Puritaanid)
   Juan Diego Florez (tenor), Milan Giuseppe Verdi Chorus and
  Orchestra, Riccardo Frizza
* Trad., seade Tolga Kashif, Seosamh MacCathmhaoil - Lagan Love
   Lesley Garrett
* Albert Ketelbey - "Kellad üle aasa"
   The Palm Court Theatre Orchestra, Anthony Godwin
* Edward Elgar - Sügaval mu hinges
   Worcesteri Katedraali koor, Donald Hunt
* Nigel Hess - On the Beech
   Nigel Hess, Royal Philharmonic Orchestra, Nigel Hess
* Modest Mussorgski - Pildid näituselt: II Vana loss
   Cincinnati Sümfooniaorkester
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaverikontsert nr. 1 g-moll II 
   Andras Schiff (klaver), Baieri RSO, Charles Dutoit
 
01:03
 
* Antonin Dvorak - III osa - Allegro appassionato teosest "Romantilised palad" 
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Anonymous - Cedit hiems eminus
   Hortus Musicus, Andres Mustonen
* Peeter Süda - Fuuga g-moll
   Ines Maidre (orel)
* Einojuhani Rautavaara - Whispering
   Hilary Hahn (viiul), Cory Smythe (klaver)
* Lepo Sumera - Muusika filmile "Doktor Stockmann - rahvavaenlane"
   kammerorkester, Lepo Sumera, Jaan Õun, Peeter Lilje
* Reger/Teschemacher, seade Douglas Gamley - The Virgin's Slumber Song
   Joan Sutherland (sopran), New Philharmonia Orchestra,
   Ambrosian Singers, Richard Bonynge
* Leonard Bernstein, Irwin Kostal - "Üks käsi, üks süda"
   muusikalist "West Side Story"
   Marielle Labeque, Katia Labeque
* Antonio Vivaldi - Viola d'amore kontsert A 
   Catherine Mackintosh (viola d'amore), Valgustusajastu Orkester,
   Catherine Mackintosh
* Henn Rebane, Hando Runnel - Veskimees
   Henn Rebane (akordion), Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor,
   Raul Talmar
* Edvard Grieg - Peer Gynt 1.süit II Ase surm
   Filharmooniaansambel "Pro Musica", Herbert Fleischmann
* Krassimir Kjurktšijski - Bulgaaria madonna
   Bulgaaria Raadio orkester, Georgi Notev
* Ester Mägi - Cantus
   Henry-David Varema (tšello), Heiki Mätlik (kitarr)
* William Byrd - Vigilate / Ärgake
   I Fagiolini, Robert Hollingworth
 
02:01
 
* Hans Neusidler - Ach Elselein
   Göran Söllscher (kitarr)
* Tõnu Kõrvits - Kreegi vihik
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
* Arianna Savall, Joan Salvat-Papasseit - Dóna'm la ma/Anna mulle oma käsi
   Arianna Savall, Pedro Estevan, Dimitris Psonis
* Gustav Holst - Invocation 
   Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-Fields,
   Neville Marriner
* Carl Maria von Weber - Klarnetikontsert nr. 1 f-moll 
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, Jean-Jacques Kantorow
 
03:08
 
* Richard Strauss - III osa - Finale/Finaal Sonaadist tšellole ja klaverile F-duur
   Yo-Yo Ma, Emanuel Ax
* Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 4 B II Adagio
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Tõnis Kaumann - Long Play
   NYYD Ensemble
* Gabriela Montero / Albinoni - Albinoni: Adagio
   Gabriela Montero (klaver)
* Charles Gounod - "Sanctus" Pidulikust missast Püha Ceciliale
   Janis Sprogis, Läti Raadio koor, Aivars Kalejs (org), Sigvards Klava
* Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr 36 C-duur ("Linz")
   Stuttgardi Raadio sümfooniaorkester, Roger Norrington
 
04:32
 
* Franz Schubert - Sonaat klaverile neljal käel C-duur "Suur duo"
   Jevgeni Kissin (klaver), James Levine (klaver)
 
05:13
 
* Johann Adolf Hasse - Aaria "Su jätan aheldatuna" ooperist "Armino"
   Les Violons du Roy, Bernard Labadie
* Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr. 5 D I Allegro
   Northern Sinfonia of England, George Malcolm
* Joseph Haydn - Viiulikontsert G-duur
   Elizabeth Wallfisch (viiul), Orchestra of the Age of Enlightenment,
   Elizabeth Wallfisch
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 5 Es I Allegro vivace
   Kvartett "Serenata of London"
* Carl Nielsen - Sümfoonia nr. 1 g II Andante
   Norra Raadio SO, Ari Rasilainen
 
06:04
 
* Edgar Tinel - Avamäng "Franciscus"
   Flaami Raadio orkester, Jan Latham Koenig
* Veljo Tormis - Küla luuleb
   Eesti Teaduste Akadeemia Naiskoor, Andrus Siimon
* Orlando di Lasso - Le tems peult bien
   Eric Bellocq (lauto)
* Maurizio Cazzati - Balletto quarto: Adaggio
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, II osa. Kontsert kolmele viiulile F-duur
   Petra Müllejans (viiul), Gottfried von der Goltz (viiul),
   Anne Katharina Schreiber (viiul)
* Jean Sibelius - "Külamaastik" Süidist d-moll
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Felix Mendelssohn - Sõnadeta laul A-duur, Lastepala
   Andras Schiff (klaver)
* Carl Millöcker - "Ich schenk mein herz" operetist "Die Dubarry"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Pjotr Tšaikovski - "Luikede järv". Act 2. No. 22. Scene.
   Orchestra of the Mariinsky Theatre, St. Petersburg, dirigent Valery Gergiev
* Arnold Bax - Avamäng kelmikomöödiale
   Londoni Filharmooniaorkester, Bryden Thomson
* Carl Philipp Emanuel Bach - Adagio Sonata in B flat
   Danny Driver (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar