Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Hugo Alfven - Eleegia
   Stockholmi Filharmoonikud, Neeme Järvi
* Antonio Vivaldi - Sonaat C-duur (Lautotrio) II : Larghetto
   Heiki Mätlik (kitarr), Jaak Sooäär (elektrikitarr)
* Erkki-Sven Tüür - Passion
   Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
* Carl Collan, Zacharias Topelius - Roineen Rannalla
   Sauli Tiilikainen (bariton), Pentti Kotiranta (klaver)
* Ryuichi Sakamoto - Intermezzo
   Ryuichi Sakamoto (klaver)
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 1 d-moll, II osa 
   Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Reekviem d-moll: Lacrimosa
   Rooma St.Cecilia Akadeemia koor ja orkester, Myung-Whun Chung
* José Nicolas Libertella - Romantiline bandoneon
   José Nicolas Libertella (bandoneon)
* Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr. 2 F-duur II 
   Philharmonia Orchestra, Riccardo Muti
* Thomas Tallis - Salvator mundi
   The Hilliard Ensemble
* Ennio Morricone - "Thieves After Dark" filmist "I ladri della notte"
* Johann Pachelbel - Kaanon
   Gunilla von Bahr (flööt), Musica Vitae, Jan-Olav Wedin
* Gerard Presgurvic - Aimer (Romeo & Julia)
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
 
01:01
 
* Mihhail Glinka, Nestor Kukolnik - Lõoke
   Mischa Maisky, Pavel Gililov
* Guillaume de Machaut - Deo confitemini - Domino
   Hortus Musicus, Andres Mustonen
* Giovanni de Macque - Capriccio stravagante
   Private Musicke, Pierre Pitzl
* Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr 2 h-moll, III Marche funebre
   Khatia Buniatishvili (klaver)
* Vincenzo Bellini - Elvira stseen ooperist Puritaanlased
   Cecilia Bartoli, Celso Albelo, Luca Pisaroni,
   Orchestra La Scintilla, dirigent Adam Fischer
* Giuseppe Tartini - I osa - Largo Tšellokontserdist D-duur
   Püha Pauli Kammerorkester, Mstislav Rostropovitš, Hugh Wolff
* Folkloor - How can I keep from singing
   Anthony Way (sopran), instrumentaalansambel, Püha Pauluse katedraali koor,
   John Scott
* Andres Goldstein - Remembering süidist Broken Silence
   Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina, Andres Goldstein
* Eric Whitacre, Charles Anthony Silvestri - Her sacred spirits soars
   Eric Whitacre Singers, Eric Whitacre
* Heino Eller - Kodumaine viis
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Peeter Lilje
* Tomaso Albinoni - Oboekontsert B 
   Heinz Holliger (oboe), I Musici
* Leopold Sylvius Weiss - II osa - Allemande Sonaadist
   Kristo Käo (kitarr), Jorma Puusaag (kitarr)
* Sergei Rahmaninov, Glafira Galina - Siin on hea 
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
* Franz Schubert, seade Ferenc Liszt - Mölder ja oja
   Arkadi Volodos (klaver)
 
02:00
 
* Tõnu Kõrvits - "Nüüd on see päev ju lõppenud" tsüklist "Neli eesti
   vaimulikku rahvalaulu kvartetile"
   Tobiase Keelpillikvartett
* Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr. 2 g-moll
   Stephen Hough, Birminghami Sümfooniaorkester, Sakari Oramo
* Mihhail Glinka - Kamarinskaja
   BBC Filharmoonikud, Vassili Sinaiski
* Richard Strauss - II osa - Improvisation.
   Andante cantabile Sonaadist viiulile ja klaverile Es-duur 
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Aleksander Arutjunjan - Kontsert trompetile ja orkestrile (1950)
   Sergei Nakarjakov (trompet), Jena Filharmoonikud, Andrei Boreiko
* Joseph Haydn - Viiulikontsert A II Adagio
   Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
 
03:06
 
* Johannes Brahms - Kuus laulu 
   Marie-Nicole Lemieux (kontraalt), Michael McMahon (klaver)
* Felix Godefroid - Carnaval de Venice 
   Xavier de Maistre (harf)
* Franz Biebl - Ave Maria
   Revalia Kammermeeskoor, Hirvo Surva
* Eduard Franck - Sümfoonia A-duur
   Saarbrückeni Raadio Sümfooniaorkester, Hans-Peter Frank
 
04:14
 
* Antonin Dvorak - Tšellokontsert h-moll 
   Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Eduard Tubin - Sümfoonia nr. 10
   Göteborgi Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
 
05:23
 
* Adrian Willaert - Ave virgo sponsa Dei
   The King's Singers
* Manuel de Falla - Vahemäng ja tants ooperist "La vida breve"
   Šveitsi-Romaani Sümfooniaorkester, Ernest Ansermet
* Anton Bruckner - Keelpillikvintett F IV Finaal. Lebhaft bewegt-Langsamer
   Melos Quartett, E. Santiago (alt)
* William Walton, seade Herbert Murrill - Crown imperial - A coronation march
   Simon Preston (orel)
* Gabriel Faure, seade John Rutter - Jean Racine'i laul
   Oxfordi New College'i koor, instrumentaalansambel, Edward Higginbottom
 
06:03
 
* Edgar Tinel - Avamäng "Franciscus"
   Flaami Raadio orkester, Jan Latham Koenig
* Tomaso Albinon - Concerto dodicesimo c-moll 
   Collegium Musicum 90, Simon Standage
* Enn Võrk - Eesti lipp
   Andre Maaker (kitarr)
* Carl Maria von Weber - Suur kontsertduo, I Alllegro con fuoco
   Michael Collins (klarnet), Kathryn Stott (klaver)
* Giuseppe Verdi - Aida: koor (Gloria all'Egitto)
   Dresdeni Ooperi koor, Dresdeni Riiklik Kapell, Silvio Varviso
* Leonardo Leo - Concerto per traversiere e archi G-duur - Allegro
   Cappella della Pieta dei Turchini
* Sigismondo d'India - Madrigal "Langue al vostro languir"
   Concerto Vocale, William Christie
* Georg Philipp Telemann - Avamäng c-moll (fragment) 
   Berliini Barokksolistid, Rainer Kussmaul
* Maurice Durufle - Tota pulchra es
   Winchesteri Katedraali koor, David Hill
* Francesco da Milano - Ricercare g-moll
   Göran Söllscher (kitarr)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar