Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr. 40 g-moll, II osa
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Antonin Dvorak - Sümfoonia nr. 9 e-moll Largo
   New Philharmonia Orchestra, Vernon Handley
* Gabriel Faure - Siciliana
   Gautier Capucon (tšello), Michel Dalberto (klaver)
* Antonio Cesti - Intorno all'idol mio / Mu kallima ümber
   Cecilia Bartoli (sopran), György Fischer (klaver)
* Gabriela Montero / Pachelbel - Pachelbel: Canon
   Gabriela Montero (klaver)
* Johann Sebastian Bach - Muusikaline ohver:(IX)Triosonaat 
   Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Jacques Offenbach - "Ilus Helena": Dis-moi, Venus
   Jessye Norman (sopran), Toulouse'i Linnaorkester, Michel Plasson
* Teatro Lirico - Improvisation I (on the Folia bass)
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Claude Debussy - Väike süit: Paadis
   Northern Sinfonia, Jean-Bernard Pommier
* Edward Elgar - Mu armsam elas Põhjamaal
   Donald Hunt Singers
* Howard Shore - The Grey Havens
   London Philharmonic Orchestra, James Galway, Howard Shore
 
01:01
 
* Giuseppe Tartini, Riccardo Zandonai - Sonaat g-moll "Kuraditriller" I 
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Trondheimi Solistid, Anne-Sophie Mutter
* Jean-Philippe Rameau - Suite from "Nais" XI Sarabande
   18.saj. orkester, Frans Brüggen
* Emilis Melngailis - Talveööl tsüklist "20 tantsu viiulile ja klaverile"
   Janis Bulavs (viiul), Imants Zemzaris (klaver)
* William Byrd - Elegy on the death of Thomas Tallis: Ye sacred muses
   Michael Chance(kontratenor), Fretwork
* Johann Pachelbel - Prelüüd c-moll
   Werner Jacob (orel)
* Robert Schumann - Klaveritrio nr. 2 F 
   Beaux Arts Trio
* Luciano Berio - "Must on mu kallima juuste värv" tsüklist "Rahvalaulud"
   Jard van Nes (metsosopran), Kuningliku Kontserdimaja Orkester,
   Riccardo Chailly
* Gavin Bryars - A Man In The Room Gambling No. 10 Reprise "Bottom Dealing"
   Balanescu Quartet & Juan Munoz
* Eduard Tubin - Süit eesti tantsuviisidest IV Sikusarve lood
   Mark Lubotski (viiul), Göteborgi Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Kuldar Sink - Issand õnnistagu Sind
   Mareks Lobe (bariton), Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Horner - Teema filmist "Braveheart"
   Londoni Sümfooniaorkester
* Massenet - Meditation
   David Garrett
* Igor Stravinski - "Tsaaritaride ringmäng" süidist "Tulilind"
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Pjotr Tšaikovski, Jakov Polonski - Öö
   Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
 
02:02
 
* Ester Mägi - Cantus
   Henry-David Varema (tšello), Heiki Mätlik (kitarr)
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 104 D-duur
   New Yorgi Filharmoonia sümfooniaorkester, Leonard Bernstein
* Georg Friedrich Händel - Aaria "Crede l'uom ch'egli riposi"
   oratooriumist "Aja ja Tõe triumf" 
   Sonia Prina (alt), Le Concert d'Astrée, Emmanuelle Haim
* Joseph Haydn - Sonata VI. Lento (Kristuse seitse sõna ristil)
   Le Concert des Nations, dirigent Jordi Savall
* Richard Strauss - Duett-kontsertiino klarnetile ja fagotile 
   Nicole Kern (klarnet), Higinio Arrue (fagott),
   Deutsche Kammerphilharmonie Bremen, Paavo Järvi
 
03:05
 
* Manuel Maria Ponce - Kitarrikontsert; I osa - Allegro moderato
   Ismo Eskelinen (kitarr), Lapi Kammerorkester, John Storgards
* Jean Sibelius - Toonela luik 
   Toronto Sümfooniaorkester, Jukka-Pekka Saraste
* Aleksandr Borodin - "Polovetside tantsud" ooperist "Vürst Igor"
   Berliner Philharmoniker, dirigent Simon Rattle
* Claude Debussy - Pildid orkestrile (Images pour orchestre)
   Los Angelese Filharmoonia orkester, Esa-Pekka Salonen
 
04:17
 
* Johannes Brahms - Klaverikvartett nr. 2 A-duur 
   Leopold String Trio
 
05:08
 
* Sergei Rahmaninov - Fantaasiapalad 
   Bernd Glemser (klaver)
* Uuno Klami - Süit "Merepildid"
   Islandi sümfooniaorkester, Petri Sakari
* Arvo Pärt - Magnificat
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Paul Hillier
 
06:04
 
* Urmas Sisask, seade Neeme Punder - "Triangulum Australe.
   Lõunakolmnurk - võrdhaarne kontrastsus" tsüklist "Lõunataevas"
   Viljandi Linnakapell, Neeme Punder
* Johann Adolf Hasse - Aaria "Kui mu ainus lootus" ooperist "Armino"
   Les Violons du Roy, Bernard Labadie
* Fryderyk Chopin - Suur särav valss As-duur
   Alexandre Tharaud (klaver)
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 5 Es I Allegro vivace
   Kvartett "Serenata of London"
* Marcel Poot - "Volijke avamäng"
   Flaami Raadio Orkester, Alexander Rahbari
* Ludvig Irgens, Haldis Moren Vesaas - Altar
   Benjamin Isachsen (sopran), Magne H. Draagen (orel)
* William Lloyd Webber - Lento
   City of London Sinfonia, Richard Hickox
* Giovanni Sollima - "Violoncelles, Vibrez!"
   Gidon Kremer, Marta Sudraba, Sol Gabetta, Kremerata Baltica
* Eric Satie - Gymnopedie nr. 1
   Pierre Laniau (kitarr)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar