Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Sergei Prokofjev - Romanss
   Chicago SO, Claudio Abbado
* Artur Lemba - Klaverikontsert nr. 1 G-duur, II: Andante con espressione
   Lauri Väinmaa, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Arvo Volmer
* G. Faure - Pie Jesu Domine from Requiem
   Delux Trio
* Camille Saint-Saens - Ave Maria
   Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
* Franz Schubert - Muusikaline moment nr. 6
   Jeremy Menuhin (klaver)
* Ester Mägi - Kadents ja Teema
   Heiki Mätlik (kitarr), Andres Uibo (orel)
* Vincenzo Bellini - A te, o cara (Puritaanid)
   Juan Diego Florez (tenor), Milan Giuseppe Verdi Chorus and
   Orchestra, Riccardo Frizza
* Iiri rahvaviis, Daryl Runswick, Padraic Colum - She moved through the fair
   Albrecht Mayer (oboe), The King's Singers
* Henry Purcell, Leopold Stokowski - Largo ja Allegro Süidist
   BBC Filharmoonikud, Matthias Bamert
* Gustav Ernesaks - Kuulajale
   Segakoor Olevine, dirigent Ants Sööt
* Ennio Morricone - "Questa specie d'amore" filmist "Questa specie d'amore"
* Franz Krommer - Klarnetikontser Es-duur
   Emma Johnson (klarnet), Royal Philharmonic Orchestra, Günther Herbig
 
01:02
 
* Wilhelm Friedemann Bach - Klavessiinikontsert a II
   Richard Egarr (klavessiin), London Baroque, Charles Medlam
* Robert Stolz - "Du sollst der Kaiser meiner Seele sein"operetist "Favoriit"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Heino Eller - Caprice fis-moll
   Sten Lassmann (klaver)
* Luigi Boccherini - Kvintett nr. 6 G II
   Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
* Daniel E. Kelley, Brewster M. Higley - Home on the range
   Bryn Terfel (bassbariton), Mormon Tabernacle Choir,
   Orchestra At Temple Square, Mack Wilberg
* Tan Dun - Antarctica
   Tan Dun
* Georg Philipp Telemann - Süit D-duur viola da gambale ja keelpillidele
   Sarah Cunningham (viola da gamba), Valgustusajastu orkester, Monica Huggett
* Rudolf Tobias, psalm 42 - Otsekui hirv
   Noorte Filharmoonia sümfooniaorkester, Kaarli koguduse kammerkoor,
   Raekoja Kammerkoor, Tallinna Poistekoor, Toomas Kapten
* Nino Rota - IV osa - "Attesa" filmist "Orkestriproov"
   Filharmonica della Scala, Riccardo Muti
* Jules Massenet - Thais: Meditatsioon
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Aram Hatšaturjan - Ballet Suite No. 2 Adagio of Spartacus and Phrygia
   Scottish National Orchestra & Neeme Järvi
* Josef Gabriel Rheinberger - 6 pala: II Abendlied
   Elise Batnes (viiul), Magne H. Draagen (orel)
* Joseph Marx, E. H. Hess - Nachtgebet / Ööpalve
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
* Johann Sebastian Bach - II osa - Larghetto Kontserdist C-duur
   Alison Balsom (trompet), Colm Carey (orel)
 
02:04
 
* Eduard Tubin - Sümfoonia nr. 10
   Göteborgi Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Arvo Pärt - Adam's lament
   Läti Raadio koor, Vox Clamantis, Sinfonietta Riga, Tõnu Kaljuste
* Richard Strauss - II osa - Sonaadist tšellole ja klaverile F-duur
   Yo-Yo Ma, Emanuel Ax
 
03:03
 
* Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 5 C-duur I Grave
   Heinz Holliger (oboe), Camerata Bern
* Edvard Grieg - Lüüriline süit
   Bergeni Filharmooniaorkester, Ole Kristian Ruud
* Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 14 fis-moll
   Maria Joao Pires (klaver)
* Eesti vaimulik rahvalaul - Nüüd hingvad inimesed
   Püha Miikaeli Poistekoor, Linnamuusikud, Kadri Hunt
* Antonin Dvorak - Keelpillisekstett A-duur
   Keelpillisekstett
 
04:18
 
* Ludwig van Beethoven - Keelpillikvartett nr 15 a-moll
   Alban Berg Quartett
 
05:00
 
* Richard Wagner - Avamäng ja Bakhanaal ooperist "Tannhäuser"
   New Yorgi Filharmoonia orkester, Zubin Mehta
* Jean Sibelius - Aallotaret (The Oceanides)
   Lahti Sümfooniaorkester, Osmo Vänskä
* Giovanni Maria Capelli - Attalo aaria ooperist "Seaduslikud vennad"
   Philippe Jaroussky (kontratenor), Le Concert d'Astrée, Emmanuelle Haim
* Sergei Rahmaninov - Süit nr. 1 kahele klaverile "Fantaasiapildid"
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
 
06:02
 
* Maurice Ravel - Ma Mere l'Oye. Cinq pieces enfantines - "Petit Poucet"
   Cincinnati Symphony Orchestra, Paavo Järvi
* Cyrillus Kreek, Rahvaluule - Maga, maga, matsikene
   Tartu Ülikooli Kammerkoor, Triin Koch
* Gregorio Allegri - Miserere
   A Sei Voci, dirigent Bernard Fabre-Garrus
* Urmas Sisask - "Cantilene" orelisümfooniast "Geminorum Kastor"
   Andres Uibo (orel)
* Giovanni Paolo Foscarini - Ciacona
   Private Musicke, Pierre Pitzl
* Wolfgang Amadeus Mozart - Duo G viiulile ja vioolale I
   Gidon Kremer (viiul), Kim Kaškašjan (vioola)
* Meredith Monk - Gotham Lullaby
   Meredith Monk
* Georg Friedrich Händel - Avamäng oratooriumist "Joosep ja ta kaaslased"
   Collegium Musicum 90, Simon Standage
* Inocente Carreno - Margaritena. (Venezuela)
   Simon Bolivar Youth Orchestra of Venezuela, dirigent Gustavo Dudamel
* Robert Schumann - 5. osa tsüklist "Liblikad"
   Marc-André Hamelin (klaver)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar