Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Tomaso Albinoni - Adagio g-moll
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Johann Sebastian Bach - Muusikaline ohver: Canon 4 a 2 per augmentationem
   Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Gioacchino Rossini, Frédéric Berr - Kvartett nr. 4 B-duur
   Michael Thompson Wind Quartet
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Oled kaunis
   Concerto Italiano, Monica Piccinini, Roberta Invernizzi
* Edward MacDowell - Metsroosile
   Moura Lympany (klaver)
* Georg Friedrich Händel - Aaria
   Mintšo Mintšev (viiul), Maier Frank (klaver)
* Giacomo Puccini - Tosca: aaria "Salajane üksmeel"
   Jose Cura (tenor), Philharmonia Orchestra, Placido Domingo
* Sting - Alone With My Thoughts This Evening
   Sting (meeshääl), Edin Karamazov (lauto)
* Joaquin Rodrigo - Aranjuezi konsert: Adagio
   Alirio Diaz (kitarr), Hispaania Rahvusorkester, Jesus Lopez-Cobos
* Tuudur Vettik, Markus Univer - Su Põhjamaa päikese kullast
   Ellerhein, Tiia-Ester Loitme
* James Horner, Will Jennings -
  "My heart will go on" muusikast filmile "Titanic"
   Jackie Evancho, Joshua Bell (viiul)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikontsert A
   Hannes Altrov (cl), Eesti Riiklik SO, Neeme Järvi
* Edvard Grieg - Adagio Klaverikontserdist a-moll
   Francois-Rene Duchable (klaver), Strasbourgi Filharmoonikud,
   Theodor Guschlbauer
 
01:02
 
* Kurt Weill - Kolmekrossiooper. Puhkpillisüit: V Polly's song
   tenThing
* Gustav Mahler - "Urlicht" tsüklist "Des Knaben Wunderhorn"
   Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
* Claude Debussy - "Terrass kuuvalgel" tsüklist "Prelüüdid"
   Steven Osborne
* Astor Piazzolla - Soledad (ripresa)
   Claudio Farinone, Barbara Tartari, Tanguedia Duo
* Giuseppe Verdi - "Traviata": Germont'i aaria / Di Provenza il mar
   D. Fischer-Dieskau, G. Aragall, Berliini Saksa Ooperi orkester, Lorin Maazel
* Rebecca Pellett - Isn't it wonderful
   Colin Maier (instrumentaal)
* Giuseppe Antonio Brescianello - Concerto B-duur II
   La Cetra Barockorchester Basel, dirigent David Plantier, Vaclav Luks
* Ron Goodwin - Teema filmist "Deadly Strangers"
   BBC Philharmonic
* Rudolf Tobias, 42 Psalm - Otsekui hirv
   Ene Salumäe (orel), Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Daniel Reuss
* Edward Elgar - Tervitus armsamale
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Robert Schumann, Ernst Rudorff - 12 vierhändigen
   Klavierstücken für kleine und grosse Kinder: III Gartenmelodie
   Lena Neudauer (viiul), Deutsche Radio Philharmonie, Pablo Gonzalez
* Arcangelo Corelli - Ciaconna G
   Purcell-kvartett
* Gerald Finzi - Since we loved
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Ferenc Liszt - Armuunelm
   Roland Pöntinen (klaver)
* Giovanni de Macque - Capriccio stravagante
   Private Musicke, Pierre Pitzl
 
02:00
 
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 7 C-duur "Le Midi" (Keskpäev)
   Freiburgi Barokkorkester
* Dietrich Buxtehude - Jubilate Domino
   Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
* Bernhard Henrik Crusell - Klarnetikontsert nr. 1 Es III
   Emma Johnson (klarnet), Royal Philharmonic Orchestra, Günther Herbig
* Sergei Rahmaninov - Süit nr. 2 kahele klaverile
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
 
03:04
 
* Antonin Dvorak - IV osa - Larghetto teosest "Romantilised palad"
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Johannes Brahms - Serenaad A
   Amsterdami Concertgebouw-orkester, Bernard Haitink
* Benjamin Britten - "Phantasy"oboele, viiulile, vioolale ja tšellole
   Francois Leleux (oboe), Guillaume Sutre, Miguel Da Silva, Marc Coppey
* Fryderyk Chopin - Skertso nr 4 E-duur
   Benjamin Grosvenor (klaver)
* Arvo Pärt - Beatus Petronius
   Ene Salumäe (orel), Christopher Bowers-Broadbent (orel), Kaia Urb (sopran),
   Tiit Kogerman (tenor), Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* Franz Schubert - Sonaat arpeggionele ja klaverile a-moll
   Mischa Maisky (tšello), Daria Hovora (klaver)
 
04:14
 
* Valentin Silvestrov - Liturgilised laulud
   Kiievi Kammerkoor, Mõkola Hobdõtš
* Hugo Alfven - Dalarapsodi (Rootsi rapsoodia nr. 3)
   Rootsi Raadio Sümfooniaorkester, Niklas Willen
 
05:20
 
* Adrian Willaert - Ave virgo sponsa Dei
   The King's Singers
* William Boyce - Avamäng nr 6 d-moll
   Cantilena, Adrian Shepherd
* Toivo Tulev - Quella sera
   NYYD Ensemble
* Luigi Boccherini - Kvintett nr. 4 G III
   Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
* Hector Berlioz - Avamäng oratooriumi "Kristuse lapsepõlv" 2. osale
   Kuninglik Filharmooniaorkester, Stephen Cleobury
 
06:02
 
* Jean Sibelius - "Külamaastik" Süidist d-moll
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Reynaldo Hahn - Monoloog ja forlana
   Yuco Inoue (altviiul), Stephen Coombs (klaver)
* Heino Eller - Meditation
   Sten Lassmann (klaver)
* Carl Maria von Weber - Sümfoonia nr. 2 C-duur
   Norra Raadio Orkester, Ari Rasilainen
* Samuel Barber - Agnus Dei
   Oxfordi New College'i koor
* Johann David Heinichen - Kontsert A-duur (Seibel 228)
   Il Fondamento
* Leo Brouwer - Berceuse
   John Williams (kitarr)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar