Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Hugo Alfven - Eleegia
   Stockholmi Filharmoonikud, Neeme Järvi
* Maurice Ravel - Süit nr. 2 "Daphnis ja Chloe", II osa - "Pantomime"
   Cincinnati Symphony Orchestra, Paavo Järvi
* Johann Sebastian Bach, seade Mats Bergström - Kontsert a-moll II Andante
   Sharon Isbin (kitarr), Zürichi Kammerorkester, Howard Griffths
* Inglise rahvalaul, William Gillies Whittaker - My bonny lad
   Kathleen Ferrier (kontraalt), Phyllis Spurr (klaver)
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 17 d-moll "Torm"; II osa-Adagio
   Helene Grimaud (klaver)
* Johannes Brahms - Sõnadeta laulud: Armastuslaul
   Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
* Vincenzo Bellini - Norma aaria "Casta Diva" ooperist "Norma"
   Cynthia Makris (sopran), Oulu Linnaorkester, Arvo Volmer
* Sawol, Kennedy, Kukurba, Lato - Lullaby for Kamila
   Nigel Kennedy & Kroke
* Artur Lemba - Andante con espressione Klaverikontserdist nr. 1
   Lauri Väinmaa (klaver), ERSO, Arvo Volmer
* Edvard Grieg - Ave Maria Stella
   Tallinna Poistekoor, Lydia Rahula
* Richard Rodgers, sõn. Oscar Hammerstein II - "Younger Than Springtime"
   from "South Pacific"
   Bryn Terfel, English Northern Philharmonia, dirigent Paul Daniel
* Pjotr Tšaikovski - Lumivalguke
   Saulius Sondeckis
 
01:01
 
* Jean-Philippe Rameau - Suite from "Zoroastre" X Menuets I & II
   18.saj. orkester, Frans Brüggen
* Enrique Granados - 12 danzas espanolas: II Oriental
   Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
* Franz Schubert - Am See / Järve ääres
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Arvo Pärt - Für Alina
   Alessio Bax (klaver)
* Wolfgang Amadeus Mozart - II osa - Andante sostenuto Sonaadist C-duur
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
* Michael Tippett - A child of our time: How can I cherish my man in such days
   Nicole Cabell (sopran), London Philharmonic Orchestra, Andrew Davis
* David Forster, Junior Miles - To Love You More
   Taro
* Giuseppe Antonio Brescianello - Concerto g-moll II Grave
   La Cetra Barockorchester Basel, dirigent David Plantier, Vaclav Luks
* Aleksander Kunileid, Lydia Koidula - Mu isamaa on minu arm
   Revalia Kammermeeskoor, Hirvo Surva
* Andrzej Korzynski - "Hope" from "Czlowiek Z Zelaza"
   orkester
* Max Reger - "Teema" tsüklist "Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale"
   Venemaa Riiklik Sümfooniaorkester, Valeri Poljanski
* Sergei Prokofiev - Balletisüit Romeo ja Julia nr. 2, III: Paater Lorenzo
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* G. Faure - Pie Jesu Domine from Requiem
   Delux Trio
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Nigra sum/Olen must
   Concerto Italiano, Furio Zanasi
* Sergei Rahmaninov - "Romanss f-moll" tsüklist "Salongipalad" 
   Arkadi Volodos (klaver)
* Giovanni Paolo Foscarini - Allemanda per la E
   Ensemble Kapsberger
* Claude Debussy, sdn. Charles Koechlin - Khamma
   Kuningliku Kontserdimaja Orkester, Riccardo Chailly
 
02:15
 
* Heinrich Bach (1615-1692) - Lamento "Oh oleks mu näol palju pisaraid"
   Julia Hamari (alt), instrumentaalansambel, Helmuth Rilling
* Joseph Haydn, Béla Drahos - Sümfoonia nr. 93 D-duur
   Nicolaus Esterhazy Sinfonia
* tundmatu - Istampitta In Pro
   Raho Langsepp (keskaja flööt), Lilian Langsepp (gooti harf),
   Helena Uleksin (kellad)
* Charles Gounod - Fantaisie sur l'hymne national russe
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
 
03:02
 
* Aleksandr Borodin - "Polovetside tantsud" ooperist "Vürst Igor"
   Berliner Philharmoniker, dirigent Simon Rattle
* Fryderyk Chopin - Barkarool
   Käbi Laretei (klaver)
* Sergei Tanejev - Mägede kohal kaks sünget pilve/tsüklist "Kaksteist koori"
   Madalmaade KK, Tõnu Kaljuste
* Pierre Tabart - Requiem
   Ensemble La Fenice, Ensemble Jacques Moderne
 
04:06
 
* Camille Saint-Saens - Sümfoonia F-duur "Urbs Roma
   Prantsuse Raadio Sümfooniaorkester, Jean Martinon
* Samuel Barber - Viiulikontsert 
   James Buswell (viiul), Šoti Kuninglik Rahvusorkester, Marin Alsop
 
05:11
 
* Zdenek Fibich - Sümfoonia nr. 3 e II Allegro con fuoco - Adagio
   Detroiti SO, Neeme Järvi
* Johann Adolf Hasse - Aaria "Kui mu ainus lootus" ooperist "Armino"
   Les Violons du Roy, Bernard Labadie
* Antonin Dvorak - Romantiline pala 
   Steven Isserlis (tšello), Thomas Ades (klaver)
* Georg Philipp Telemann - Suite in D-major (Ouverture) for viola da
   gamba and strings 
   Valgustusajastu Orkester, Sarah Cunningham (viola da gamba),
   Monica Huggett
* Eric Satie - 3eme Sonnerie de la Rose + Croix : Air du Grand Prieur
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Eduard Tubin - Igatsus
   Halebopp Singers, Lauri Breede
 
06:00
 
* Felix Mendelssohn - Viiulikontsert e-moll, II Andante
   Maksim Vengerov (viiul), Leipzigi Gewandhausorkester, dirigent Kurt Masur
* Agustin Barrios - Una limosna por el amor de Dios
   John Williams (kitarr)
* Muzio Clementi - Fantaasia ja variatsioonid prantsuse rahvalaulu "Au 
   clair de la lune" teemal 
   Howard Shelley (klaver)
* Carl Maria von Weber - Suur kontsertduo, I Alllegro con fuoco
   Michael Collins (klarnet), Kathryn Stott (klaver)
* Urmas Sisask - Trompetiin
   Mart Kivi (trompet), Tiiu Sisask (klaver)
* Hubert Cuypers - Ave Maria
   Uvis Kalejs (poisihääl/sopran), Aija Zingite
* Antonio Vivaldi - La Folia
   Plokkflöödiansambel "Dreiklang Berlin"
* Ferenc Liszt, Johann Sebastian Bach - Prelüüd ja fuuga a-moll
   Khatia Buniatishvili (klaver)
* Heino Eller - Intiimne hetk
   Sten Lassmann (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Viimati lisatud