Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Ole Bull, seade Johan Severin Svendsen - Romanss G-duur viiulile ja orkestrile
   Emmanuelle Boisvert (viiul), Detroiti Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Leonardo Leo - Concerto per traversiere e archi G-duur 
   Cappella della Pieta dei Turchini
* Somei Satoh - Bifu
   Hilary Hahn (viiul), Cory Smythe (klaver)
* Gustav Mahler - "Wo die schönen Trompeten blasen" tsüklist "Des
   Knaben Wunderhorn"
   Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 1 f II 
   Murray Perahia (klaver)
* XVII saj. Anonymus - Folia Variations
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Xavier Montsalvatge - Madrigal rahvalaulu "Lindude laul" teemal
   Elina Garanča (metsosopran), Peter Bruns (tšello), Dresdeni Riigikapell
* Traditsional - El mariner
   Arianna Savall & Petter Udland Johansen
* Georg Friedrich Händel - Berenice: Avamäng: Menuett
   Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Galina Grigorjeva - Nox vitae: Oktjabrski mif
   Aleksander Mihhailov (bariton), Eesti Rahvusmeeskoor, Mikk Üleoja
* Philip Glass - The Poet Acts
   The Lyric Quartet, Michael Riesman (klaver), Nick Ingman
 
01:02
 
* Giacomo Puccini - Crisantemi / Krüsanteemid
   Kremli Kammerorkester, Misha Rahlevski
* Giuseppe Tartini - III osa - Grave Tšellokontserdist D-duur
   Püha Pauli Kammerorkester, Mstislav Rostropovitš, Hugh Wolff
* Oskar Merikanto - Romanss
   Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
* Johann Adolf Hasse - Aaria ooperist "Artaserse": "Per questo dolce amplesso"
   Aris Christofellis (sopran), ansambel, Iakovos Pappas
* Gaspar Sanz, seade Sainz de la Maza - Espanoleta
   Alirio Diaz (kitarr)
* Arcangelo Corelli - Kammersonaat e 
   Purcell-kvartett
* Piazzolla - Oblivion
   Miloš Karadaglic
* Pietro Mascagni - Intermetso ooperist "Sõber Fritz"
   Monte Carlo Filharmoonikud, Lawrence Foster
* rahvalik, Kolga-Jaani - Nüüd Kristus surmast tõusnud on 
   Püha Miikaeli Poistekoor, Indrek Laos, Kaspar Mänd, Kadri Hunt
* Michael Nyman - "Irene & The Morrow" filmist "Gattaca"
   Michael Nyman
* Ralph Vaughan-Williams - Fantasia on Greensleeves
   Academy of St. Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* William Lloyd Webber - Invocation / Palve
   Skaila Kanga (harf), City of London Sinfonia, Richard HIckox
* Gabriel Faure, Steven Isserlis - Ave Maria
   Joshua Bell (viiul), Steven Isserlis (tšello), Francis Grier (orel)
* William Byrd - Kroonitud lillede ja liiliatega
   Anna Crookes (voc), ansambel "Concordia"
 
02:01
 
* Frederic Chopin - Valss As-duur
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Paul Ben-Haim - Hällilaul
   Itzhak Perlman (viiul), Samuel Sanders (klaver)
* Maurice Ravel - Gaspard de la nuit
   Benjamin Grosvenor (klaver)
* Johann Valentin Meder - Leben wir, so leben wir dem Herrn
   Hortus Musicus, Andres Mustonen
* Franz Schubert, Johann Gabriel Seidl - Öölaul metsas
   RIAS-Kammerkoor, Scharoun Ensemble, Marcus Creed
* Antonin Dvo'rak - II osa - Adagio Sümfooniast nr. 8 G-duur
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Jean-Baptiste Lully - I süit "Kodanlasest aadlimees" 
   Le Concert des Nations, Jordi Savall
 
03:13
 
* Felix Mendelssohn - Sümfoonia nr. 4 A-duur (Itaalia sümfoonia) 
   Kuningliku Kontserdimaja Orkester, Kirill Kondrašin
* Pjotr Tšaikovski - Katkendid balletist "Uinuv kaunitar"
   BBC Philharmonic, Vassily Sinaisky
 
04:53
 
* Richard Wagner - Avamäng ja Bakhanaal ooperist "Tannhäuser"
   New Yorgi Filharmoonia orkester, Zubin Mehta
 
05:18
 
* Tomaso Albinoni, Remo Giazotto, Ohad Ben-Ari - Adagio
   Albrecht Mayer (oboe), The King's Singers
* Theodore Dubois - Fantaisie triomphale 
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
* Johannes Brahms - Viiulisonaat nr. 2 A-duur 
   Pamela Frank (viiul), Peter Serkin (klaver)
* Gioachino Rossini - Sonaat neljale keelpillile nr. 4 B-duur
   Serenata of London
 
06:09
 
* Pietro Antonio Locatelli - Viiulikontsert G-duur 
   Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, Andrea Marcon
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Jauchzet dem Herrn, alle Welt"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Katalaani rahvalaul - El cant dels ocells
   Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
* Mili Balakirev - Islamei
   Olli Mustonen (klaver)
* Juan Gutiérrez de Padilla - A la xacara xacarilla from Missa mexicana
   The Harp Consort, Andrew Lawrence-King
* Edvard Grieg - Valss 
   Leif Ove Andsnes (klaver)
* Max Bruch - Šoti fantaasia I Adagio cantabile
   Midori (viiul), Iisraeli Filharmoonikud, Zubin Mehta
* Urmas Sisask - Ave Maria
   Riia Toomkiriku poistekoor, Martinš Klišans
* Paul Dukas, Jeffrey Schumway - Sortsi õpilane
   The 5 Browns
* Henry Purcell, Leopold Stokowski - Trumpet tune
   BBC Filharmoonikud, Matthias Bamert
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar