Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Dmitri Šostakovitš - Romanss filmist "Kiin"
   Ukraina Riiklik Sümfooniaorkester, Fjodor Kuhhar
* Maurice Ravel - Pavaan
   Luksemburgi Raadio SO, Louis de Froment
* Dobrinka Tabakova - Frozen river flows
   Roman Mints (viiul), Raimondas Sviackievicius (akordion),
   Donatas Bagurskas (kontrabass)
* Filippo Vitali - O bei lumi
   Pierre Pitzl
* Jacob Arcadelt - Ancidetemi pur
   Marju Riisikamp (klavessiin)
* Tõnu Kõrvits - "Nüüd on see päev ju lõppenud" tsüklist "Neli eesti
   vaimulikku rahvalaulu kvartetile"
   Tobiase Keelpillikvartett
* Johannes Brahms - Motett "Oo Lunastaja, ava taeva väravad"
   La Chapelle Royale, Collegium Vocale, Philippe Herreweghe
* Trad - Mwyea
   Ensemble Indigo
* Carl Nielsen - Sümfoonia nr. 2 II Allegro comodo e flemmatico
   San Francisco SO, Herbert Blomstedt
* Ester Mägi - Lumepuu laulupuu
   Eesti Koorijuhtide naiskoor, Andrus Siimon
* Ludwig Spohr - Concertante nr. 1 G viiulile ja harfile II Adagio
   Hansheinz Schneeberger (viiul), Ursula Holliger (harf), Lausanne KO,
   Peter-Lukas Graf
* Alex North - Unchained melody
   Mantovani orkester
 
01:01
 
* Nikolai Rimski-Korsakov - Klaverikontsert cis-moll 
   Malcolm Binns (klaver), The English Northern Philharmonia, David Lloyd-Jones
* tundmatu - Marizapalos
   Ensemble Kapsberger
* Orlando di Lasso - La nuict froide et sombre
   Ensemble Clement Janequin
* Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal, Aasmund Fregdegjaeva
   Erling R. Eriksen (klaver)
* Antonio Vivaldi, seade Emilio Pujol - Kontsert A-duur 
   Sharon Isbin (kitarr), Zürichi Kammerorkester, Howard Griffiths
* Stephen Sondheim - "Children will listen" muusikalist "Into the Woods"
   Barbra Streisand, orkester, Jonathan Tunick
* Mike Oldfield - Daydream
   Mike Oldfield
* Gerard Presgurvic - Aimer (Romeo & Julia)
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Anonymous - Nove Geniture
   Püha Miikaeli Poistekoor, Linnamuusikud, Kadri Hunt
* Bernard Herrmann - The Swamp / Soo / Filmisüidist "Psycho"
   Los Angelese Filharmoonia orkester, Esa-Pekka Salonen
* Georg Friedrich Händel - Xerxes: Largo
   Ferenc Liszti nim. Kammerorkester, Janos Rolla
* Aaron Copland - Nokturn Süidist "Rodeo"
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Robert Jürjendal - Kurbuse rohi
   Kristo Käo (kitarr), Jorma Puusaag (kitarr)
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Duo seraphim/Kaks seeravit
   Concerto Italiano, Luca Dordolo, Gianluca Ferrarini,
   Vincenzo di Donato, Rinaldo Alessandrini
* Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 2 Es-duur 
   Maria Joao Pires (klaver)
* Pjotr Tšaikovski - Sentimentaalne valss
   Ofra Harnoy (tšello), Michael Dussek (klaver)
 
02:01
 
* Ludwig van Beethoven - Klaverikvartett Es-duur
   Divertimento Salzburg
* gregooriuse laul - Gaudeamus, Rex virginum, Gloria
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Johann Sebastian Bach - I osa - Allegro Kolmikkontserdist a-moll
   Angela Hewitt (klaver), Richard Tognetti (viiul),
   Alison Mitchell (flööt), Austraalia Kammerorkester, Richard Tognetti
* Joseph Haydn - Tšellokontsert C-duur 
   Gautier Capucon (tšello), Mahleri Kammerorkester, Daniel Harding
 
03:09
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - II osa - Andante Sonaadist B-duur
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
* Claude Debussy - Süit "Meri" I Meri koidust keskpäevani
   Eesti-Soome Sümfooniaorkester, Anu Tali
* Pierre Tabart - Te Deum
   Ensemble La Fenice, Ensemble Jacques Moderne
* Franz Schubert - Muusikaline moment nr. 6 Allegretto
   Jeremy Menuhin (klaver)
* György Orban - "Agnus Dei" teosest "Missa Nona" 
   Ellerhein, Katrin Kuldjärv (klaver), Tiia-Ester Loitme
* Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr. 3 Es-duur
   Stephen Hough, Birminghami Sümfooniaorkester, Sakari Oramo
 
04:17
 
* Arvo Pärt - Adam's lament
   Läti Raadio koor, Vox Clamantis, Sinfonietta Riga, Tõnu Kaljuste
* Johann Schelle - Das ist mir lieb
   Cantus Cölln, Konrad Junghänel
* Joseph Joachim Raff - Klaverikontsert c III Finaal
   Jean-Francois Antonioli (klaver), Lausanne Kammerorkester, Lawrence Foster
 
05:00
 
* Eduard Tubin - Klaverikontsert
   Lauri Väinmaa, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Arvo Volmer
* Astor Piazzolla - Soledad
   Claudio Farinone, Barbara Tartari, Tanguedia Duo
* Antonio Vivaldi - Kontsert viiulile ja keelpillidele B-duur 
   Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, Andrea Marcon
* William Byrd - Quadran Pavan & Gaillard I: Pavan
   Aapo Häkkinen (klavessiin)
* Valentin Silvestrov - Kaks vaimulikku laulu: Rahu halastus /Jumal, laulame
   Kiievi Kammerkoor, Mõkola Hobdõtš
 
06:01
 
* Jan Krtitel Vanhal - Sümfoonia D-duur IV Menuett ja Trio
   London Mozart Players, Matthias Bamert
* Johann Christoph Bach - Kantaat "Oo Jumal, miks oled oma viha minu
   peale valanud?"
   Harry van der Kamp (bass), Period Instruments Ensemble
* Giuseppe Verdi - "Questa o quella ...una qualche belta" ooperist "Rigoletto"
   Marcelo Alvarez (tenor), Orchestra of Welsh National Opera, Carlo Rizzi
* Robert Ballard - Branles de village
   Göran Söllscher (kitarr)
* Edouard Lalo - Norra fantaasia III Allegro - Presto
   Philippe Graffin (viiul), Ulsteri Orkester, Thierry Fisher
* William H. Foote - Humoristlikud variatsioonid laulu "Mu vanaisa kell" teemale
   Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
* Edmar Fenicio - Memorias de Chiquinha
   Kristo Käo (kitarr)
* Luigi Boccherini - Andante con moto Keelpillikvintetist f-moll 
   L'Archibudelli
* Marianus Paradeiser - Menuett
   Consilium Musicum Wien, Paul Angerer
* Clementi - Allegretto vivace Piano Sonata in D 
   Howard Shelley (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar