Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Pjotr Tšaikovski - Adagio balletist "Uinuv kaunitar"
   Montreali Sümfooniaorkester, Charles Dutoit
* Antonio Vivaldi - Largo Kontserdist mandoliinile ja keelpillidele
   Boris Björn Bagger (kitarr), Nõmme Linnaorkester, Hendrik Vestmann
* David Del Tredici - Farewell
   Hilary Hahn (viiul), Cory Smythe (klaver)
* Edvard Grieg - Peer Gynt: Solveigi laul onnis
   Barbara Hendricks (sopran)
* Jorge Cardoso - Milonga from 24 Piezas südamerikanas
   Miloš Karadaglic
* Robert Schumann - Viiulisonaat nr. 2 III Leise, einfach
   Gidon Kremer (viiul), Martha Argerich (klaver)
* Tony Iommi, Ozzy Osbourne, Geezer Butler, Bill Ward, seade Maria Staak,
   Kristiina Leinemann - Planet Caravan / Planetarum vagatio
   Rondellus
* Johann Sebastian Bach - Kontsert d kahele viiulile ja orkestrile
   Andrew Manze, Rachel Podger, The Academy of Ancient Music, Andrew Manze
* Morten Lauridsen - Madrigali: VI Se per havervi, oime
   Polyphony, Stephen Layton
* Edward Nicolay Artemyev - "Sõprus" (filmist "Siberi habemeajaja")
   Venemaa Filmi Sümfooniaorkester, Sergey Skripka
* Pietro Mascagni - Intermezzo (Cavalliera rusticana)
   Philharmonia Orchestra, Riccardo Muti
* Victor Legley - Berceuse
   Eddy Van Oosthuyzen (klarnet), Flaami Raadio orkester, Yoel Levi
* Dmitri Šostakovitš - Andante Klaveritriost nr. 2 e-moll
   Martha Argerich (klaver), Gidon Kremer (viiul), Mischa Maisky (tšello)
 
01:06
 
* Eduard Künneke - "Strahlender Mond" operetist"Der vetter aus Dingsda"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Anton Webern - Variatsioonid; I - Väga mõõdukalt
   Mitsuko Uchida (klaver)
* Giovanni Picchi - Canzon decima nona a doi chori
   Jakob Lindberg (teorb), The Purcell Quartet, His Majesty's Sagbutts and Cornetts
* Marie-Joseph Canteloube - Auvergne laulud: Bailero
   Lesley Garrett, The Philharmonia Orchestra, Andrew Greenwood
* Folkloor - Amazing Grace
   Mark O'Connor (viiul)
* Gregorio Allegri - "Gloria" missast "Vidi turbam magnam"
   A Sei Voci, dirigent Bernard Fabre-Garrus
* Eleni Karaindrou - "Finaal" muusikast filmile "Toonekure samm"
   Vangelis Christopoulos (oboe), Nikos Spinoulas (metsasarv),
   keelpilliorkester, Lefteris Chalkiadakis
* Tomaso Albinoni, Remo Giazotto - Adagio
   Turku Philharmonic Orchestra, Sakari Oramo
* Francoise Poulenc - Andante con moto Klaverikontserdist
   Francois-Rene Duchable (klaver), Rotterdami Filharmoonikud, James Conlon
* Arvo Pärt - Summa
   The Chilingirian Quartet
* Sergei Rachmaninov, Aleksander Puškin - Ära laula mulle, kaunitar
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
* Richard Strauss - II osa - Andante cantabile Sonaadist viiulile ja klaverile Es-duur
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
 
02:05
 
* Eduard Franck - Viiulikontsert
   Christiane Edinger (viiul), Saarbrückeni Raadio Sümfooniaorkester,
   Hans-Peter Frank
* Claudio Monteverdi - Se i languidi miei sguardi
   Sara Mingardo, Concerto Italiano
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 5 D II
   Alfred Brendel (klaver), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat F-duur
   Angela Hewitt (klaver)
 
03:05
 
* Salamone Rossi, Albert Kellim - Pieces from the Lumley Part Books
   Fretwork
* Charles Gounod - Fantaisie sur l'hymne national russe
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
* Tommaso Antonio Vitali, Ottorino Respighi - Ciaconna viiulile, orelile ja keelpillidele
   Ingolf Turban (viiul), Inglise Kammerorkester, Marcello Viotti
* René Eespere - Evocatio
   Tiit Peterson (kitarr)
* Joosep Trumm - Valge roosi sõnad
   Head Ööd, Vend, Pärt Uusberg
* Camille Saint-Saens - Klaveritrio nr. 2 e-moll
   The Florestan Trio
 
04:27
 
* Fryderyk Chopin - Klaverikontsert nr. 1 e-moll
   Lang Lang (klaver), Viini Filharmoonikud, Zubin Mehta
 
05:09
 
* Felix Mendelssohn - Keelpillikvartett nr. 2 a-moll
   Kremerata Baltica
* Guillaume le Vinier - La flours d'iver
   Hortus Musicus, Andres Mustonen
* Jean-Baptiste Lully - II süit "Le Divertissement Royal"
   Le Concert des Nations, Jordi Savall
 
06:06
 
* Arnold Schönberg - Klaverikontsert IV
   Mitsuko Uchida (klaver), Clevelandi Orkester, Pierre Boulez
* Giuseppe Antonio Brescianello - Sinfonia nr. 5 F-duur kahele viiulile,
   aldile ja basso continuole
   Baseli Barokkorkester La Cetra, David Plantier, Vaclav Luks
* Franz Schubert - Keelpillikvartett B I
   Coull-kvartett
* Eino Tamberg - "Aaria" teosest "Trompetimuusika"
   Indrek Vau (trompet), ERSO, Paul Mägi
* Giacomo Puccini - Manon Lescaut: Teie keskel, kaunitarid
   Jose Cura (tenor), Philharmonia Orchestra, Placido Domingo
* Malcolm Arnold - "Saraband" balletist "Solitaire"
   The Philharmonia, Bryden Thomson
* Georg Friedrich Händel - Aaria "Barbaro!" kantaadist "Cloris, Tirsis ja Fileno"
   Lorraine Hunt, Philharmonia barokkorkester, Nicholas McGegan
* Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 3 F-duur
   Europa Galante, Fabio Biondi
* Mikis Theodorakis - Epitafios 3
   John Williams (kitarr)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar