Nokturn

Nokturn

 
00:05
 
* Alessandro Marcello - II osa Adagio Oboekontserdist d-moll
   Burkhard Glaetzner (oboe), Neues Bachisches Collegium musicum
* Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr. 3 D-duur II Aaria
   Akademie für Alte Musik Berlin
* Edvard Grieg - Allegretto Espressivo All Romanza
   Joshua Bell
* Anonymus, 13. sajand - Sanctus. Holy - Heilig - Saint
   The Dufay Collective
* Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 21 c-moll
   Maria Joao Pires (klaver)
* Jules Massenet - Pala mõistatamiseks
   Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
* Ernesto de Curtis, Domenico Furno - Non ti scordar di me
   Vittorio Grigolo (tenor), Orchestra del Teatro Regio di Parma
   Pier Giorgio Morandi
* Michel Legrand - Windmills Of Your Mind
   Martin Kuuskmann, William Schimmel
* Henry Purcell - Prelude
   Le Concert des Nations, dirigent Jordi Savall
* spirituaal - Swing Low, Sweet Chariot
   Halebopp Singers, Lauri Breede
* Andres Goldstein, Daniel Tarrab - Farewell filmist "Some who lived"
   Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina
* Maurice Ravel - Pavaan
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 102 B-duur
   Capella Istropolitana, Barry Wordsworth
* Astor Piazzolla - Milonga del angel
   Claudio Farinone, Barbara Tartari, Tanguedia Duo
* William Lloyd Webber - Serenaad keelpillidele II Romanss
   City of London Sinfonia, Richard Hickox
 
01:02
 
* Johann Rosenmüller - Kantaat "Prohvet Jeremia kaebus" 
   Harry van der Kamp (bass), Period Instruments Ensemble
* Evelyn Glennie - Väike palve
   Evelyn Glennie (marimbafon),
* Claude Debussy, Gaston Choisnel - Väike süit: Menuett
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
* Manuel de Falla - Siete canciones populares espanolas: V Nana
   Renee Fleming (sopran), Philharmonia Orchestra, Sebastian Lang-Lessing
* Trad - Kreuzigung / Crucifiction 
   Vox
* Felix Mendelssohn - Viiulikontsert e-moll: II osa Andante
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Leipzigi Gewandhaus-orkester, Kurt Masur
* Eric Whitacre, Edward Esch, Charles Anthony Silvestri -
   Lux aurumque (Light of Gold)
   Elora Festival Singers, Noel Edison
* Patrick Doyle - Upon the King
   City of Birmingham Symphony Orchestra
* Tommaso Albinoni - Adagio
   James Galway (flööt), Müncheni Raadio Orkester, John Georgiadis
* Georg Friedrich Händel - Concerto grosso F 
   Amsterdam Händel Players, Peter Stratford
* Eino Tamberg - Aaria
   Kalev Kuljus (oboe), Marrit Gerretz-Traksmann (klaver)
* May Brahe - Bless the House
   Janet Baker (metsosopran), Philip Ledger(klaver)
* Frederic Chopin - Valss cis-moll
   Cyprien Katsaris (klaver)
 
02:03
 
* Gabriello Puliti, Domen Marincic - La Pulita
   Domen Marincic (viola da gamba), Tomaz Sevšek (orel)
* Franz Schubert - Sümfoonia nr. 5 B-duur
   Viini Filharmoonikud, Georg Solti
* Giovanni Maria Capelli - Attalo aaria ooperist "Seaduslikud vennad"
   Philippe Jaroussky (kontratenor), Le Concert d'Astrée, Emmanuelle Haim
* Johannes Brahms, orch. Arnold Schoenberg - Klaverikvartett g 
   Londoni Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Robert Schumann - Metsastseenid 
   Svjatoslav Richter (klaver)
 
03:14
 
* Anton Bruckner - Keelpillikvintett F I Gemässigt
   Melos Quartett, E. Santiago (alt)
* Gustav Mahler - Blumine
   Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Gioachino Rossini - Sonaat neljale keelpillile nr. 6 D-duur
   Serenata of London
* Dietrich Buxtehude - Jubilate Domino
   Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
* Arvo Pärt - The beatitudes
   Tenebrae kammerkoor, Nigel Short
 
04:03
 
* Urmas Sisask - Te Deum 
   Pärnu Linnaorkester, Pärnu Kammerkoor, Ave Sopp
* Alexander Zemlinsky - Orkestrifantaasia "Merineitsi"
   Kuningliku Kontserdimaja Orkester, Riccardo Chailly
 
05:10
 
* Michael Nyman - Kus mesilane tantsib
   Simon Haram (saksofon), Ulsteri Orkester, Takuo Yuasa
* Gabriel Faure - Viiulikontsert d-moll
   Philippe Graffin (viiul), Ulsteri Orkester, Thierry Fisher
* Johann Pachelbel - Partita "Christus, der ist mein Leben"
   Werner Jacob (orel)
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ich hebe meine Augen auf zu den Bergen"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 1 fis I Vivace
   Bernd Glemser (klaver), Poola Raadio Sümfooniaorkester, Antoni Wit
 
06:12
 
* Georg Philipp Telemann - Tafelmusik
  Trio flöödile, oboele ja basso continuole e-moll
   Karl Kaiser (flööt), Ann-Kathrin Brüggemann (oboe), Stefan Mühleisen (tšello)
* Gabriel Faure - Klaverikvintett nr. 2 
   Domus-kvintett
* Josef Strauss - Deliirium
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* John Dowland - My Lady Hunsdon's Allmande
   Göran Söllscher (kitarr)
* Alexander Utendal - Tean, et mu Lunastaja elab
   Singer Pur
* Valentin Silvestrov - Bagatell nr. 1
   Valentin Silvestrov
* Giacomo Puccini - Tre sbirri, una carrozza ooperist "Tosca"
   Bryn Terfel (bariton), Balcarras Crafoord (tenor), Swedish Radio
   Choir and Symphony Orchestra, Paul Daniel
* Ferenc Liszt - Mariotte - Maria valss
   Lesley Howard (klaver)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar