Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Ole Bull - Karjatüdruku pühapäev
   Bornemouthi Sümfooniaorkester, Paavo Berglund
* Erik Satie - Gymnopeedia nr. 3
   Gerald Garcia (kitarr), Slovaki Filharmoonikud, Peter Breiner
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 1 G II
   Kvartett "Serenata of London"
* Robert Schumann - Poeedi armastus: Imekaunil maikuul
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Manuel Maria Ponce - Kitarrivariatsioonid ja fuuga "Hispaania Folia" teemale
   Ismo Eskelinen (kitarr)
* Fryderyk Chopin, Pablo Casals - Prelüüd Des-duur ("Vihmapiiskade" prelüüd)
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
* Giacomo Puccini - Madame Butterfly: Sõnadeta koor
   Detroiti Sümfooniaorkester, koor, Neeme Järvi
* Kenny Wen - Crying Bird
   Kenny Wen
* Jurjanu Andrejs - Barkarool
   Liepaja Sümfooniaorkester, Imants Resnis
* Veljo Tormis - Muistse mere laulud
   Eesti Filharmoonia kammerkoor, Mati Turi, Tõnu Kaljuste
* Dolly Parton - The bodyguard: I will always love you
   Praha Filharmoonia orkester, Nick Ingman
* Sergei Prokofjev - Leitnant Kijé süit: II Romanss
   Cincinnati Sümfooniaorkester
* Charles Gounod - Faust: Adagio. Animato
   Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Artur Kapp - "Viimne piht" oratooriumist "Hiiob"
   Maano Männi (viiul), Ines Maidre (orel)
 
01:02
 
* Eesti-rootsi vaimulik rahvalaul - Herre Krist
   Linnamuusikud, Taivo Niitvägi
* Aleksandr Glazunov - Albumileht
   Tine Thing Helseth (trompet), Kathryn Stott (klaver)
* Johann Christoph Friedrich Bach - Triosonaat F II
   London Baroque
* Stephen Sondheim - "Children will listen" muusikalist "Into the Woods"
   Barbra Streisand, orkester, Jonathan Tunick
* rahvalik - Valss E. Bachmanni järgi
   Tuule Kann
* Nikolai Rimski-Korsakov - Klaverikontsert cis-moll
   Malcolm Binns (klaver), The English Northern Philharmonia, David Lloyd-Jones
* Rudolf Tobias, 23, 28 Luukas - Kleine Karfreitagsmotette
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Daniel Reuss
* Andres Goldstein - An Open Window süidist Broken Silence
   Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina, Andres Goldstein
* Edvard Grieg - Hommikumeeleolu süidist Peer Gynt
   Londoni Sümfooniaorkester, Per Dreier
* Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 6 h II Allegro con grazia
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Reynaldo Hahn - 3. osa Sonaadist viiulile ja klaverile C-duur
   Charles Sewart (viiul), Stephen Coombs (klaver)
* Jean-Baptiste Lully - Motett "O Dulcissime"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Claude Debussy - "Helid ja parfüümid pöörlevad õhtuses õhus" tsüklist "Prelüüdid"
   Steven Osborne
 
02:03
 
* Edward Elgar - III osa - Sarabande tsüklist "Neli tantsu"
   Athena Ensemble: Richard McNicol (flööt), Sebastian Bell (flööt),
   David Theodore (oboe)
* Franz Schubert - Sümfoonia nr. 8 h-moll ("Lõpetamata")
   Viini Filharmoonikud, Georg Solti
* Henry Purcell - O Lord, rebuke me not
   Deller Consort, Alfred Deller
* Alexandre Guilmant - Marche-fantaisie sur deux chants d'eglise
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikvartett B-duur
   Eric Hoeprich (klarnet), The Artaria Quartet
 
03:14
 
* Richard Strauss - III osa - Finaal Sonaadist tšellole ja klaverile F-duur
   Yo-Yo Ma, Emanuel Ax
* Carl Maria von Weber - Klarnetikontsert nr. 2 Es-duur
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, dirigent Jean-Jaques Kantorow
* Arvo Pärt - Triodion
   Polyphony, Stephen Layton
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 17 d-moll "Torm"; II osa
   Helene Grimaud (klaver)
* Johannes Brahms - Motett "On meile Lunastaja tulnud"
   La Chapelle Royale, Collegium Vocale, Philippe Herreweghe
* Henryk Wieniawski - Viiulikontsert nr 1 fis-moll
   Charlie Siem (viiul), Londoni Sümfooniaorkester, Andrew Gourlay
 
04:26
 
* Camille Saint-Saens - Sümfoonia F-duur "Urbs Roma
   Prantsuse Raadio Sümfooniaorkester, Jean Martinon
 
05:08
 
* Manuel Maria Ponce - Kitarrikontsert; I osa
   Ismo Eskelinen (kitarr), Lapi Kammerorkester, John Storgards
* Arnold Bax - Looduspoeem "Nümfidest võlutud"
   Londoni Filharmooniaorkester, Bryden Thomson
* Carl Nielsen - Sümfoonia nr. 1 g II
   Norra Raadio SO, Ari Rasilainen
* Carl Czerny - Avamäng
   Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
* John Tavener - I will lift up mine eyes/Tõstan oma silmad
   Londoni Püha Pauli katedraali koor, John Scott
 
06:00
 
* Rameau - Les Fetes de Polymnie
   Les Talens Lyriques
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Wohl dem, der nicht wandelt"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Johann Adolf Hasse - Aaria "Kui mu ainus lootus" ooperist "Armino"
   Les Violons du Roy, Bernard Labadie
* Sydney Carter, Craig Hella Johnson - The First of My Lovers
   Conspirare, Craig Hella Johnson
* Sergei Rahmaninov - Eleegia
   Käbi Laretei (klaver)
* Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 1 f-moll
   Europa Galante, Fabio Biondi
* Franz Liszt - Klaverikontser nr. 1 IV
   Lise de la Salle (klaver), Gulbenkian Orchestra, dirigent Lawrence Foster
* gregooriuse laul - Salve regina
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Antonio Vivaldi - Viola d'amore kontsert A
   Catherine Mackintosh (viola d'amore), Valgustusajastu Orkester,
   Catherine Mackintosh
* Georg Friedrich Händel - Concerto grosso
   Amsterdam Handel Players, Peter Stratford
* Janis Medins - Daina nr. 6 Dis-duur
   Vilma Cirule (klaver)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar