Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Edward Elgar - "Nimrod" teosest "Enigma variatsioonid"
   BBC Sümfooniaorkester, Andrew Davis
* Robert Schumann - 12 vierhändigen Klavierstücken für kleine
   und grosse Kinder
   Lena Neudauer (viiul), Deutsche Radio Philharmonie, Pablo Gonzalez
* Franz Schubert - Keelp.-kvartett a "Rosamunde" 
   Melos Quartet
* Georg Friedrich Händel - Aaria "Io sperai trovar nel vero"
   oratooriumist "Aja ja Tõe triumf" 
   Natalie Dessay, Le Concert d'Astree, dirigent Emmanuelle Haim
* Jean-Baptiste Antoine Forqueray - La Du Vaucel
   Jordi Savall (viola da gamba)
* Wolfgang Amadeus Mozart - II osa - Rondeau. Andante grazioso
   Sonaadist Es-duur
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
* Charles Gounod - "L'amour, l'amour... Ah! Leve-toi, soleil"
   ooperist "Romeo ja Julia"
   Rolando Villazón (tenor), Orchestre Philharmonique de Radio France,
   Evelino Pido
* Teodoro Cottrau - Santa Lucia
   Alfie Boe (voc), Royal Philharmonic Orchestra, dirigent Valeriano Chiaravalle
* Percy Grainger - II osa -"Lukannon" tsüklist "Jungle-Book Verses"
   Paul Badley (bariton), Academy of St.Martin-in-the-Fields Chorus,
   Richard Hickox
* Calvin Lewis, Andrew Wright - When a man loves a woman
   Praha Filharmoonia orkester, Nick Ingman
* Heino Eller - Viis pala keelpilliorkestrile: Kodumaine viis
   Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
 
01:01
 
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 102 B-duur
   Capella Istropolitana, Barry Wordsworth
* Pjotr Tšaikovski, Sergei Zagny - Luikede järv: Vene tants nr. 2 
   NYYD Ensemble, Toomas Vavilov
* Eino Tamberg - "Madalal on pilve süle" tsüklist
   "Viis romanssi Sandor Petöfi sõnadele"
   Georg Ots (bariton), Eugen Kelder (klaver)
* Johann Sebastian Bach - Süit nr. 3 C-duur
   Jean-Marc Apap (vioola)
* Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur 
   Victoria Mullova (viiul), NDR Sümfooniaorkester, Herbert Blomstedt
* Marje Sink - Vaikses kambris
   Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
* William Brooks - Six mediaeval lyrics: V Aprili tempore
   The Crossing (naiskoor), Donald Nally
* Pietro Mascagni - Intermezzo ooperist "Cavalliera Rusticana" filmist "Ristiisa III"
   National Symphony Orchestra
* trad., seade Percy Grainger - Londonderry Air
   City of London Sinfonia
* Alessandro Scarlatti - Avamäng serenaadile "Clori, Dorino e Amore"
   Europa Galante, Fabio Biondi
* Anonymous - Oratio Ieremiae
   Gordon Jones
* Carl Nielsen - Viiulikontsert II Poco adagio
   Henrik Hannisdal (vl), Norra Raadio SO, Terje Mikkelsen
 
02:01
 
* Reinhold Glier - Eksprompt 
   Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
* Carl Maria von Weber - Klarnetikontsert nr. 2 Es-duur 
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, Jean-Jacques Kantorow
* Severin Cornet - Parmi di star
   The King's Singers, ansambel "Tragicomedia"
* Gabriel Faure - Pavaan
   Philadelphia Sümfooniaorkester, Eugene Ormandy
* Carlo Farina - Capriccio stravagante
   Jane Rogers (altviiul), Robert Woolley (klavessiin), The Purcell Quartet
* Salamone Rossi, Albert Kellim - Pieces from the Lumley Part Books
   Fretwork
 
03:06
 
* Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr. 1 D-duur, II
   Stephen Hough, Birminghami Sümfooniaorkester, Sakari Oramo
* Johann jun.Strauss - Aus den Bergen
   Viini Filharmoonikud, Franz Welser-Möst
* John Tavener - Laul Ateenale
   Winchesteri Katedraali koor, David Hill
* Ferenc Liszt - Parafraas Verdi ooperist "Rigoletto"
   Jorge Bolet (klaver)
* Antonin Dvorak - Keelpillisekstett A-duur 
   Keelpillisekstett
 
04:13
 
* Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 1 fis-moll 
   Leif Ove Andsnes (klaver), Berliini Filharmoonikud, Antonio Pappano
* Dmitri Šostakovitš - Klaveritrio nr. 2 e-moll 
   Martha Argerich (klaver), Gidon Kremer (viiul), Mischa Maisky (tšello)
 
05:08
 
* Guillaume le Vinier - La flours d'iver
   Hortus Musicus, Andres Mustonen
* Jean Sibelius - Helipoeem"Okeaniidid" suurele orkestrile 
   Lahti Sümfooniaorkester, Osmo Vänskä
* Antonio Vivaldi - Pidulik õhtujumalateenistus Neitsi Maarja
  taevaminekupühaks: Nisi Dominus 
   Sara Mignardo, Concerto Italiano, Rinaldo Alessandrini
* Eduard Tubin - Sümfoonia nr. 4 ("Lüüriline"), I
   Harmonien, Neeme Järvi
* Giuseppe Verdi - Neli sakraalpala: III Laudi alla Vergine Maria
   Ernst-Senff-koor, Carlo Maria Giulini
 
06:04
 
* Tommaso Albinoni - Adagio orelile ja keelpillidele
   Adelaide'i Sümfooniaorkester, Jose Serebrier
* Galina Grigorjeva - Nox vitae: Kek - uok na tsimbalah
   Eesti Rahvusmeeskoor, Mikk Üleoja
* Claude Debussy - Danseuses de Delphes (Delfi tantsijatarid)
   Maurizio Pollini (klaver)
* Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, I osa. Kvartett G-duur
   Susanne Kaiser (flööt), Ann-Kathrin Brüggemann (oboe),
   Anne Katharina Schreiber (viiul)
* Helen Buchholtz - Nokturn
   Marco Kraus (klaver)
* Alexandre Guilmant - Adoration 
   Turku Philharmonic Orchestra
* Veljo Tormis - Laulusild
   Eesti Raadio koor, Toomas Kapten
* Ludwig van Beethoven - Avamäng "Ateena varemed" 
   Euroopa Kammerorkester, Nikolaus Harnoncourt
* Fryderyk Chopin - Etüüd E 
   Louis Lortie (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar