00:15:15Joseph Haydn - Klaverisonaat nr. 46 As-duur I Allegro moderato Marc-Andre Hamelin (klaver)
00:23:16Pjotr Tšaikovski - Lumivalguke Ermitaaži KammerorkesterDirigent Saulius Sondeckis
00:27:36Franz Krommer - Klarnetikontser Es-duur op 36 II Adagio Emma Johnson (klarnet), Royal Philharmonic OrchestraDirigent Günther Herbig
00:33:02Ludwig van Beethoven - Kuupaiste sonaat filmist "Crimson Tide" Wilhelm Kempff
00:38:57Maurice Ravel - Ma Mere l´Oye. Cinq pieces enfantines - "Les entretiens de la Belle et de la Bete" Cincinnati Symphony OrchestraDirigent Paavo Järvi
00:43:08Fryderyk Chopin/arr.Camille Saint-Saens - Nokturn Es-duur op. 55 nr. 2 Philippe Graffin (viiul), Pascal Devoyon (klaver)
00:47:57Claude Debussy - Des pas sur la neige (Sammud lumel) Maurizio Pollini (klaver)
00:51:42Georg Friedrich Händel - Triosonaat g op.2 nr.2 III Largo London Baroque
00:55:01Georges Bizet - Pärlipüüdjad, I vaatus: Nadiri ja Zurga retsitatiiv ja duett "C'etait le soir...Au fond du temple saint" Bryn Terfel (bariton), Andrea Bocelli (tenor), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Barry Wordsworth
01:00:53George Gershwin - I Loves You Porgy Joshua Bell
01:05:05Jean Sibelius - 7 laulu op 13: IV Varen flyktar hastigt Tine Thing Helseth (trompet), Royal Liverpool Philharmonic OrchestraDirigent Eivind Aadland
01:06:30Gabriel Yared - Peateema filmist "The English Patient" Academy of Saint Martin in the FieldsDirigent Rabinowitz
01:10:55Johan Halvorsen - Veslemoy laul Terje Tonnesen (viiul), Oslo FilharmoonikudDirigent Karsten Andersen
01:13:24Georg Philipp Telemann - Kontsert seitsmele F-duur, II: Largo I Musici
01:19:38Francisco de Penalosa - Por las sierras de Madrid Gothic Voices
01:21:05Johann Sebastian Bach - III osa - Siciliana Sonaadist sooloviiulile nr.1 g-moll Gidon Kremer (viiul)
01:24:07Edward Elgar - Romanss op.62 Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
01:29:51Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat nr. 8 a-moll KV 310 Mitsuko Uchida (klaver)
01:51:26Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Audi coelum/Kuula, taevas Concerto Italiano, Anna Simboli, Roberta Invernizzi, Sara Mingardo, Pietro Spagnoli, Vincenzo di Donato, Furio ZDirigent Rinaldo Alessandrini
01:59:49Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 2 g-moll I-Allegro Heinz Holliger (oboe), Müncheni KammerorkesterDirigent Hans Stadlmair
02:07:27Joseph Haydn - Klaverikontsert D-duur Hob.XVIII:11 Emanuel Ax (klaver), Ferenc Liszti nim. KammerorkesterDirigent Emanuel Ax
02:25:28Johann Sebastian Bach - Muusikaline ohver:(XVI) Ricercar 2 a 6 Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
02:33:06Heino Eller - Klaverisonaat nr. 4 Sten Lassmann (klaver)
02:50:37Dmitri Šostakovitš - Viiulikontsert nr 1 a-moll op 99 New Yorgi Filharmoonia orkesterDirigent Dimitri Mitropoulos
03:26:59Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 5 e-moll op 64 Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
04:14:30Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.31 As-duur Piotr Anderszewski (klaver)
04:37:36Jean-Baptiste Lully - Motett "Dixit Dominus" Les Arts FlorissantsDirigent William Christie
04:45:25Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 95 c-moll Nicolaus Esterhazy SinfoniaDirigent Béla Drahos
05:04:43Franz Schubert - Keelp.-kvartett a "Rosamunde" II Andante Melos Quartet
05:12:16Vaughan Williams - The Lark Ascending Nigel Kennedy, City of Birmingham Symphony Orchestra
05:31:01Arvo Pärt - Salve Regina. Zwei slawische Psalmen Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Christopher Bowers-BroadbentDirigent Paul Hillier
05:43:53Franz Schubert - Jumal on mu karjane RIAS-Kammerkoor, Philip Mayers (klaver)Dirigent Marcus Creed
05:48:55Helena Tulve - Valvaja Ingely Laiv (oboe)
05:57:47Georg Philipp Telemann - Kontsert a-moll plokkflöödile, viola da gambale, keelpidele I Grave Marion Verbruggen (plokkflööt), Sarah Cunningham (viola da gamba), Valgustusaj. orkesterDirigent Monica Huggett
06:01:36Anti Marguste - Tass teed op 48 Segakoor "Noorus"Dirigent Ene Üleoja
06:08:38Johann Pachelbel - Prelüüd c-moll Werner Jacob (orel)
06:10:22Ludwig van Beethoven - Klaverikvartett Es op 16 II Allegro ma non troppo Divertimento Salzburg
06:21:16Jean-Philippe Rameau - Suite from "Zoroastre" XIII Gavotte en Rondeau 18.saj. orkesterDirigent Frans Brüggen
06:23:03Joseph Haydn - Retsitatiiv ja aaria "Juba tõttab rõõmsalt põllumees" oratooriumist "Aastaajad" Dresdeni RiigikapellDirigent Sebastian Weigle
06:27:28Johann Sebastian Bach - Koraaliprelüüd "Mach's mit mir, Gott, nach deiner Güt" Joseph Payne (orel)
06:29:41Francesco Paolo Tosti - Las ta räägib Ben Heppner (tenor), Londoni Sümfooniaorkestri liikmed (instrumentaal)
06:32:23Eduard Tubin - Sümfoonia nr.9, I: Adagio Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
06:43:39Giuseppe Antonio Brescianello - Kontsert B-duur viiulile, fagotile, keelpillidele ja basso continuole Baseli Barokkorkester La CetraDirigent David Plantier, Vaclav Luks
06:54:24Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.1 f II Adagio Murray Perahia (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.