Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Trad. - Greensleeves
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Vaughan Williams - Rest
   The King's Singers
* Alfred Schnittke - Süit vanas stiilis; III osa - Menuett
   Vadim Gluzman (viiul), Angela Yoffe (klaver)
* Gustav Holst, Christina Tourin - In The Bleak Mid-Winter
   Christina Tourin (harf)
* Eric Levi - I believe
   Katherine Jenkins (vokaal), David Foster (klahvpillid),
   Andrea Bocelli (tenor, flööt), koor, orkeste, Angela Fisher
* Arvo Pärt - Fratres
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Fryderyk Chopin - Nokturn e-moll
   Benjamin Grosvenor (klaver)
* traditsionaal - The dying soldier
   Bryn Terfel (bassbariton), Mormon Tabernacle Choir,
  Orchestra At Temple Square, Mack Wilberg
* Jean Sibelius - Kontsertsüit "Belsatsari võõruspeod": II osa "Üksindus"
   Norra Raadio orkester, Ari Rasilainen
* Edward Elgar - Sügaval mu hinges
   Worcesteri Katedraali koor, Donald Hunt
* Nino Rota - III osa - "Angelica e Tancredi" filmist "Il Gattopardo"
   Filharmonica della Scala, Riccardo Muti
* Pjotr Tšaikovski - Lumivalguke
   Saulius Sondeckis
* Georg Philipp Telemann - Sinfonia F plokkflöödile, viola da gambale,
   keelpillidele
   Marion Verbruggen (pokkflööt), Sarah Cunningham (viola da gamba),
   Valgustusajastu orkester, Monica Huggett
 
01:00
 
* Pietro Antonio Locatelli - Viiulisonaat nr. 11 Es I
   Locatelli-trio
* Adrian Willaert - O dolce vita
   The King's Singers, ansambel "Tragicomedia"
* Franz Schubert - Klaverisonaat nr. 16 G-duur, II
   Arkadi Volodos (klaver)
* Ester Mägi - Cantus
   Henry-David Varema (tšello), Heiki Mätlik (kitarr)
* Gabriel Faure - Pavaan
   Choeur de Paris, Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* Meredith Monk - Afternoon Melodies
   Meredith Monk And Vocal Ensemble
* Evald Vain - Kapriis
   Maano Männi (viiul), Pärnu Linnaorkester
* Eduard Tubin, Ernst Enno - Igatsus
   Tartu Ülikooli Kammerkoor, Triin Koch
* James Horner - Braveheart: For the love of princess
   Londoni Sümfooniaorkester, James Horner
* Eric Coates - By the Sleepy Lagoon
   BBC Sümfooniaorkester, David Parry
* Wolfgang Amadeus Mozart - II osa - Andantino cantabile Sonaadist D-duur
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
* Felix Mendelssohn, Ernst von Feuchtersleben - Rahvalaul
   Margaret Price (sopran), Graham Johnson (klaver)
* Johann Sebastian Bach - III osa - Sarabande Partiitast d-moll,
   transkriptsioon Flöödipartiitast a-moll
   Jaap Schröder (viiul)
 
02:01
 
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 5 Es II
   Kvartett "Serenata of London"
* Sergei Rahmaninov, Vladimir Leyetchkiss - Suite pour 2 pianos no. 2
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Johann Adolf Hasse - Aaria "Kui mu ainus lootus" ooperist "Armino"
   Les Violons du Roy, Bernard Labadie
* Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur II Adagio
   Joshua Bell (viiul), Clevelandi Sümfooniaorkester, Christoph von Dohnanyi
* Robert Schumann - Avamäng Skertso ja Finaal
   Dresdeni Riigikapell, Wolfgang Sawallisch
 
03:03
 
* John Taverner - Sanctus & Benedictus (Gloria tibi Trinitas)
   Fretwork
* Antonin Dvorak - Romantiline pala
   Steven Isserlis (tšello), Thomas Ades (klaver)
* Antonio Vivaldi - Pidulik õhtujumalateenistus Neitsi Maarja
   taevaminekupühaks: Magnificat
   Concerto Italiano, solistid, Rinaldo Alessandrini
* Julian Gavino de Arcas Lacal - Fantaasia Verdi ooperi "Traviata" teemadel
   Heiki Mätlik (kitarr)
* Kuldar Sink - Ave Maria
   Aile Asszony (sopran), Piret Aidulo (orel), Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 11 B-duur
   Paul Lewis (klaver)
 
04:15
 
* Hector Berlioz - Fantastiline sümfoonia
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
 
05:09
 
* Franz Liszt, Franz Schubert - Fantaasia "Rändur" klaverile ja orkestrile
   Cyprien Katsaris (klaver), The Philadelphia Orchestra, Eugene Ormandy
* Arianna Savall, Joan Salvat-Papasseit - Anna mulle oma käsi
   Arianna Savall, Pedro Estevan, Dimitris Psonis
* Haydn Joseph - Sümfoonia nr. 75 D-duur I osa Grave - Presto
   Heidelberger Sinfoniker, dirigent Thomas Fey
* Giuseppe Antonio Brescianello - Avamäng g-moll kahele oboele,
   kahele viiulile, aldile ja basso continuole
   Baseli Barokkorkester La Cetra, David Plantier, Vaclav Luks
 
06:01
 
* Joseph Bodin de Boismortier - "Menuett"
   Le Concert Spirituel, Hervé Niquet
* Urmas Sisask - 12 laulu püha Neitsi Maria auks: Taevainglid, kiitke Issandat
   Pärnu Kammerkoor, Ave Sopp
* Johann Kuhnau - Gott, sei mir gnädig nach deine Güte
   Cantus Cölln, Konrad Junghänel
* Josef Bayer - "Arlekiin" balletist "Nukuhaldjas"
   Slovaki Raadio Sümfooniaorkester, Andrew Mogrelia
* Jehan Alain - "Litaaniad" tsüklist "Kolm pala"
   Thomas Trotter (orel)
* Dietrich Buxtehude - Sonata
   The Purcell Quartet
* Leo Ornstein - A Morning in the Woods / Hommik metsas
   Janice Weber (klaver)
* Johann Strauss - "Schwips-lied" operetist "Öö Veneetsias"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 4 g-moll Grave
   Europa Galante, Fabio Biondi
* Piret Rips, Johann Hornung - Oh laulgem südamest
   Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor, torupillidel Cätlin Jaago ja Merike Paberits
* David Popper - Ungari rapsoodia
   Ofra Harnoy (tšello), Michael Dussek (klaver)
* Anonymous - A la villavoy
   Andrew Lawrence-King (harf)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar