00:17:25Jean-Philippe Rameau - Nouvelles suites de pieces de clavecin Süit A-duur VII osa Gavotte et Doubles Michel Kiener
00:25:40Ester Mägi - Vesper Tõnu Reimann (viiul), Anne-Marie Grundsten (orel)
00:32:35Pjotr Tšaikovski/Lev Mei - None but the lonely heart op 6/6 Bryn Terfel (bariton), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Bryn Terfel
00:35:30Aine Minogue - Silence / Vaikus Aine Minogue, vokaalinstrumentaalansambel
00:39:07Arvo Pärt - Festina lente Bournemouth SinfoniettaDirigent Richard Studt
00:45:12Edvard Grieg - Solveigi laul Angela Gheorghiu (sopran), Malcolm Martineau (klaver)
00:50:48John Williams - Saving Private Ryan Bostoni Sümfooniaorkester, Tanglewood'i FestivalikoorDirigent John Williams
00:57:00anonymous - Jube domine / Lection: In pricipio Anonymous 4
01:01:22Joseph Haydn - Keelpillikvartett G op.77/1 II Adagio Salomon Quartet
01:07:55Doyle Lawson, Charles Waller, Robert Yates/Joseph H.Jennings - Calling My Children Home Chanticleer
01:13:04trad./André Rieu, De Van - Minuit Chretien André Rieu (viiul), Strauss Orchestra
01:15:51Morten Lauridsen/Pablo Neruda - Nocturnes: II Soneto de la noche PolyphonyDirigent Stephen Layton
01:21:47Domenico Scarlatti - Stabat mater, "Eja mater, fons amoris" Vox Luminis
01:23:38W. A. Mozart - "Piano Concerto No. 21 in C, K467, II Andante" filmist "Elvira Madigan" Stephen Hough, Halle Orchestra
01:30:21Johann Sebastian Bach - Klaverikontsert nr 7 g BWV 1058 II Andante Glenn Gould (klaver), Columbia SODirigent Vladimir Golschmann
01:36:39Johann Pachelbel - Kaanon Gunilla von Bahr (flööt), Musica VitaeDirigent Jan-Olav Wedin
01:41:31Friedrich Suur - I osa - Grave Sonaadist e-moll flöödile ja basso continuole Hans-Martin Linde, Johannes Koch, Hugo Ruf
01:44:14Johann Sebastian Bach - Fuuga es WTK I Glenn Gould (klaver)
01:49:25Ludwig van Beethoven - Klaveritrio nr.1 Es II Adagio cantabile Londoni Klaveritrio
01:58:12Giuseppe Tartini - Viiulisonaat D-duur Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul), Richard Tunnicliffe (tšello), Paul Nicholson (klavessiin)
02:18:31Galina Grigorjeva - Salve Regina Iris Oja (alt), Else Torp (sopran), Christopher Watson ( tenor), Jakob Bloch Jespersen (bass), YXUS Kvartett
02:26:25Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert kahele viiulile ja orkestrile C-duur K 190 III Tempo di menuetto (Vivace) Julia Fischer (viiul), Gordon Nikolič (viiul), Hans Meyer (oboe), Herre Jan Stegenga (tšello), Netherlands ChaDirigent Yakov Kreizberg
02:35:05Arvo Pärt - Litany David James (tenor), Rogers Covey-Crump (tenor), John Potter (tenor), Gordon Jones (bass), Eesti Filharmoonia kaDirigent Tõnu Kaljuste
02:57:44Gabriel Faure - Klaverikvintett nr.1 d op.89 III Allegretto moderato Domus-kvintett
03:05:17Ludwig van Beethoven - Romanss nr. 2 F-duur Willi Boskovsky (viiul), Viini Mozarti-ansambel
03:15:12Ferdinando Carulli - Nokturn C-duur Camerata Tallinn: Jaan Õun (flööt), Mati Kärmas (viiul), Heiki Mätlik (kitarr)
03:29:46Johann Pachelbel - Partita "Christus, der ist mein Leben" Werner Jacob (orel)
03:37:08Franz Schubert/Johann Peter Uz - Jumal tormis RIAS-Kammerkoor, Philip Mayer (klaver)Dirigent Marcus Creed
03:42:20Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 21 C-duur KV 467 Piotr Anderszewski (klaver), Sinfonia VarsoviaDirigent Piotr Anderszewski
04:10:52Wolfgang Amadeus Mozart - Divertisment D-duur KV 334 L'Archibudelli
04:54:36Carlo Gesualdo - Hämarus Taverner Consort, Taverner KoorDirigent Andrew Parrott
05:15:56Johann Sebastian Bach - I osa - Allegro Kolmikkontserdist a-moll, BWV-1044 Angela Hewitt (klaver), Richard Tognetti (viiul), Alison Mitchell (flööt), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
05:24:56Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat nr. 10 C-duur KV 330 Mitsuko Uchida (klaver)
05:42:51Luigi Boccherini - Kvintett nr.4 G III Grave assai - Fandango Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
05:51:29Gustav Holst - Invocation op 19 nr. 2 Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
06:01:01Joseph Haydn - Klaverisonaat D-duur Hob.XVI:19 ; III osa - Finaal.Allegro assai Ivo Pogorelich (klaver)
06:04:56Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 2 c-moll Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
06:13:11Jean Sibelius - Humoreski Ylioppilaskunnan LaulajatDirigent Pasi Hyökki
06:16:21Domenico Scarlatti - Sonaat A-duur K.208 /Andante cantabile Alan Curtis (klavessiin)
06:20:21Wolfgang Amadeus Mozart - Serenaad B "Gran Partita" II Menuett Berliini FilharmoonikudDirigent Zubin Mehta
06:29:00Nikolai Rimski-Korsakov - Tromboonikontsert III Allegretto Jaques Mauger (tromboon), Kuningliku Põhja Muusikakolledži puhkpilliorkesterDirigent Clark Rundell
06:33:51Wolfgang Amadeus Mozart - Quoniam tu solus Sanctus Missast c-moll KV 427 Ileana Cotrubas (sopran), kiri Te Kanawa (sopran), Werner Krenn (tenor), Hans Sotin (bass), John Alldis Choir,Dirigent Raymond Leppard
06:38:12Calvin Bowman - Little Prelude After the Master Calvin Bowman (klaver)
06:41:26Johann Sebastian Bach - Herz und Mund und Tat und Leben: X Jesu bleibet meine Freude op 147 Benjamin Isachsen (sopran), Magne H.Draagen (orel), Anne Stine Dahl (tšello)
06:44:13Einojuhani Rautavaara - Melanhoolia Kuopio SümfooniaorkesterDirigent Shuntaro Sato
06:49:16Giuseppe Sammartini - Concerto grosso nr.6 e Ensemble 415Dirigent Chiara Banchini
06:57:16Franz Schubert - Muusikaline moment nr. 3 f-moll David Fray (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.