00:18:52William Byrd - Issand, Sa lubasid meie isadele Voc.ans. "I Fagiolini"Dirigent Robert Hollingworth
00:23:43Joseph Haydn - Klaverisonaat nr.37 D-duur II Largo e sostenuto Marc-Andre Hamelin (klaver)
00:26:48Richard Strauss/Hermann Hesse - 'Neli viimast laulu', II: September Jessye Norman (sopran), Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
00:32:44Astor Piazzolla - Oblivion Gidon Kremer
00:36:47Einojuhani Rautavaara - Melanhoolia Kuopio SümfooniaorkesterDirigent Shuntaro Sato
00:41:09Joe Hisaishi - "Princess Mononoke Theme Song" filmist "Printsess Mononoke"
00:43:22Claude Debussy - Kuuvalgus Detroidi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
00:48:19Gounod - Judex SümfooniaorkesterDirigent Richard Hickox
00:52:51Antonio Vivaldi - Kontsert D-duur RV 93 Largo Xavier de Maistre (harf), orkester L'arte del MondoDirigent Werner Erhardt
00:55:20Wolfgang Amadeus Mozart - II osa - Andante con moto Sonaadist Es-duur, K-380 (374f) Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
01:04:26Helen Buchholtz - Barkarool Marco Kraus (klaver)
01:12:53Henry Purcell/John Dryden - Püüan põgeneda armuvalu eest Ann Murray (metsosopran), Graham Johnson (klaver)
01:15:37Tõnu Kõrvits - "Su hooleks ennast annan ma" tsüklist "Neli eesti vaimulikku rahvalaulu kvartetile" OSA: 3 Tobiase Keelpillikvartett
01:18:23Xavier Montsalvatge/Valdes Ildefonso Pereda - Cinco canciones negras: IV Cancion de cuna para dormir a un negrito Elina Garanca (metsosopran), Orchestra Sinfonica Nazionale della RAIDirigent Karel Mark Chichon
01:21:08John Lennon / Paul McCartney/arr. Noriyasu Takeuchiu - Norwegian Wood Göran Söllscher
01:24:45Maurice Ravel - Klaverikontsert G II Adagio assai Zoltan Kocsis (klaver), Budapesti Festivali orkesterDirigent Ivan Fischer
01:33:49Arvo Pärt - Nunc dimittis Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Paul Hillier
01:40:41Johann Sebastian Bach/arr.Rosalyn Tureck - Klavessiinikontsert nr. 5 f-moll BWV 1056 II Adagio Sharon Isbin (kitarr), Zürichi KammerorkesterDirigent Howard Griffiths
01:43:31Wojciech Kilar - Witek i Alina filmist "Kronika Wypadkow Milosnych/The Chronicle of Amorous Accidents" Poola Raadio Sümfooniaorkester KatowicestDirigent Antoni Wit
01:47:40Georg Friedrich Händel/arr. Jim Byfield - Largo Regina Kilbey Strings
01:50:02Johann Rosenmüller - Sonaat nr. 7 The King's NoyseDirigent David Douglas
01:57:16Sergei Tanejev - Prometheus/tsüklist "Kaksteist koori op. 27" Madalmaade KKDirigent Tõnu Kaljuste
02:03:32Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr. 2 b-moll op 35 Simon Trpčeski
02:29:31Perotinus - Beata viscera Vox ClamantisDirigent Jaan-Eik Tulve
02:37:46Zdenek Fibich - Sümfoonia nr.3 e II Allegro con fuoco - Adagio Detroiti SODirigent Neeme Järvi
02:46:25Eduard Tubin - Klaverikontsert Lauri Väinmaa, Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Arvo Volmer
03:10:12Anton Bruckner - Keelp.kvintett F I Gemässigt Melos Quartett, + E.Santiago (alt)
03:22:52Heino Eller - Sümfooniline poeem "Koit" Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Peeter Lilje
03:30:40Claudio Monteverdi - Magnificat I teosest "Püha Neitsi vesper" Anna Simboli (sopran), Roberta Invernizzi (sopran), Gianluca Ferrarini (tenor), Pietro Spagnoli (bariton), FurioDirigent Rinaldo Alessandrini
03:50:00Scott Joplin - Bethena: A Concert Waltz Alexander Peskanov (klaver)
03:57:41Morten Lauridsen/James Agee - Nocturnes: III Sure on this shining night Morten Lauridsen (klaver), PolyphonyDirigent Stephen Layton
04:02:36Pjotr Tšaikovski - Kontsertfantaasia G-duur op 56 New Yorgi Filharmoonia orkesterDirigent Kurt Masur
04:30:53Antonin Dvorak - Tšellokontsert h-moll op 104 Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
05:13:34Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 48 C-duur "Maria Theresia" Capella IstropolitanaDirigent Barry Wordsworth
05:34:50Georg Friedrich Händel - Aaria "Urne voi, che racchiudete" oratoorium "Aja ja Tõe triumf" HWV-46a Pavol Breslik (tenor), Le Concert d'AstréeDirigent Emmanuelle Haim
05:41:57Veljo Tormis/Paul-Eerik Rummo - Kolm mul oli kaunist sõna Eesti RahvusmeeskoorDirigent Olev Oja
05:48:15Johan Joachim Agrell - Flöödikontsert D-duur Maria Bania (flööt), Concerto CopenhagenDirigent Andrew Manze
06:03:22Karl August Hermann/Mihkel Veske - Mingem üles mägedele Eesti Filharmoonia kammerkoorDirigent Tõnu Kaljuste
06:05:48Albert Ketelbey - "Kuuvalgus" The Palm Court Theatre OrchestraDirigent Anthony Godwin
06:10:10Georg Philipp Telemann - Kontsert trompetile, 2-le oboele ja orkestrile D-duur Sergei Nakarjakov (trompet), Linda Strommen (oboe), Thomas Tempel (oboe) , Saint Paul'i KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
06:20:10Pietro Mascagni - "Ed anche Beppe amo" ooperist "Sõber Fritz" Luciano Pavarotti (tenor), Covent Gardeni Kuningliku Ooperiteatri orkesterDirigent Gianandrea Gavazzeni
06:23:27Joaquin Turina - Hommage a Tarrega, II: Soleares Angel Romero (kitarr)
06:25:30Wilhelm Friedemann Bach - Klavessiinikontsert F I Allegro ma non troppo Richard Egarr (klavessiin), London BaroqueDirigent Charles Medlam
06:35:29Paul Gilson - "Chants et danses de Matelots" teosest "La Mer" Flaami Raadio orkesterDirigent Martyn Brabbins
06:41:57Orlando di Lasso - Si du malheur Ensemble Clement Janequin
06:44:51Emil Waldteufel - Uisutajad EllerheinDirigent Tiia-Ester Loitme
06:47:47Giovanni Sollima - "Violoncelles, Vibrez!" Gidon Kremer, Marta Sudraba, Sol Gabetta, Kremerata Baltica
06:58:11Edward McGuire - Hornpipe Nancy Rutter (flööt)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.