Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Max Bruch - Šoti fantaasia III 
   Midori (viiul), Iisraeli Filharmoonikud, Zubin Mehta
* Robert Schumann - Lastestseenid: Unelm
   Koshice Filharmoonikud, Christian Ehwald
* Johann Christoph Friedrich Bach - Tšellosonaat G II 
   Charles Medlam (tšello), Richard Egarr (klaver)
* Ranlequin de Mol - Ave decus virginum / Ole tervitatud, auväärseim neitsi
   Singer Pur
* Peter Philips1 - Amarilli
   Martin Souter (orel)
* Josef Gabriel Rheinberger - 6 pala op 150: II Abendlied
   Elise Batnes (viiul), Magne H. Draagen (orel)
* Arvo Pärt - Spiegel im Spiegel
   Jason Carter
* Johannes Brahms - Hällilaul
   Anthony Way, John Scott
* Ernest Guiraud - Caprice I Andante
   Philippe Graffin (viiul), Ulsteri Orkester, Thierry Fisher
* Morten Lauridsen - Lux aeterna: II O nata lux
   Head Ööd, Vend, Pärt Uusberg
* Alex North, Mark McGurthy - Ghost: Unchained melody
   Hollywood Bowl Orchestra, John Mauceri
* Antonin Dvorak - Slaavi tants nr. 10 e-moll
   Praha Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Valek
 
01:05
 
* Jean Sibelius - Fragment II osast - "Orkestrisüidist"
   Lahti Sümfooniaorkester, Osmo Vänskä
* Ennio Morricone - Ipotesi
   Rocco Parisi (klarnet), Quartetto Noferini
* César Cui, Aleksandr Puškin - Teid armastasin
   Dmitri Hvorostovski (bariton), Ivari Ilja (klaver)
* Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 8 Des-duur 
   Maria Joao Pires (klaver)
* Eino Tamberg - Aaria
   Kalev Kuljus (oboe), Marrit Gerretz-Traksmann (klaver)
* Giacomo Puccini - "Madama Butterfly": Ühel ilusal päeval me näeme
   Victoria de los Angeles, Rooma Ooperi orkester, Gabriele Santini
* Norra rahvaviis, Petter Udland Johansen, Arnulf Overlan - Om kvelden
   Petter Udland Johansen (vokaal), Sveinung Lilleheier (instrumentaal/dobro)
* Felix Mendelssohn - Klaverikontsert nr. 1 II 
   Lang Lang (klaver), Chicago Symphony Orchestra, Daniel Barenboim
* Cyrillius Kreek - Maga, maga, matsikene
   Tallinna Madrigalilauljad, Maire Eliste
* Mischa Spoliansky - "Scott and Mrs Wyatt" filmist "North West frontier"
   BBC Concert Orchestra, Rumon Gamba
* Sergei Prokofjev - Romanss 
   Chicago SO, Claudio Abbado
* Francesco Turini - Sonata a 2 violini
   Catherine Mackintosh (viiul), Catherine Weiss (viiul), Robert Woolley (orel)
* Gustav Mahler - "Jalutasin lõbusalt" vokaaltsüklist "Poisi võlusarv" 
   Karita Mattila (sopran), Ilmo Ranta (klaver)
 
02:03
 
* Claude Debussy - "Urnikaas" tsüklist "Prelüüdid" 
   Steven Osborne
* Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr 35 D-duur "Haffner"
   Praha Filharmoonia orkester, Jiri Belohlavek
* Josquin Desprez - O virgo prudentissima
   The King's Singers
* Franz Schubert - Sümfoonia nr. 1 D II Andante
   Berliini Filharmoonikud, Karl Böhm
* Carl Philipp Emanuel Bach - Sonaat A-duur
   Danny Driver (klaver)
 
03:06
 
* Camille Saint-Saens - Fantaasia viiulile ja harfile 
   Philippe Graffin (viiul), Catherine Beynon (harf)
* Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr. 2 h-moll, I: Avamäng
   William Bennett(fl), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Maurice Ravel - La Valse
   Cincinnati Symphony Orchestra, Paavo Järvi
* Alfredo Catalani - Contemplazione
   Pietro Spada (klaver)
* Philippe Rogier - Videntes stellam
   The Choir of King's College London, The English Cornett and Sackbutt
   Ensemble, David Trendell
* Pjotr Tšaikovski - Kontsertfantaasia G-duur 
   New Yorgi Filharmoonia orkester, Kurt Masur
 
04:23
 
* Ludwig van Beethoven - Missa solemnis
   Orchestre des Champs Élysées sümfooniaorkester, Philippe Herreweghe
 
05:39
 
* Edward Elgar - Sea Pictures
   Janet Baker (metsosopran), London Symphony Orchestra, John Barbirolli
 
06:04
 
* Ferenc Liszt - Järelkajad Mozarti ooperist "Don Giovanni"
   Jorge Bolet (klaver)
* Antonio Vivaldi - Viola d'amore kontsert d 
   Catherine Mackintosh (viola d'amore), Valgustusajastu Orkester,
   Catherine Mackintosh
* Mart Saar, Folkloor - Meie elu
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Mikk Üleoja
* Richard Strauss - II osa  Sonaadist tšellole ja klaverile F-duur
   Yo-Yo Ma, Emanuel Ax
* Georg Friedrich Händel - Aaria "Lascia la spina" oratoorium "Aja ja Tõe triumf" 
   Ann Hallenberg (metsosopran), Le Concert d'Astrée, Emmanuelle Haim
* Samuel Barber - Balletisüit "Suveniirid",op.28:III Pas de Deux
   Šoti Rahvusorkester, Marin Alsop
* Piret Rips, Johann Hornung - Oh laulgem südamest
   Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor, torupillidel Cätlin Jaago ja
   Merike Paberits
* Manuel de Falla - Siete canciones populares espanolas: III Asturiana
   Tine Thing Helseth (trompet), Kathryn Stott (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar