Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - Väike öömuusika 
   Academy of St.Martin-in-the-Fields
* Samuel Barber - Serenaad keelpillidele
   Šoti Rahvusorkester, Marin Alsop
* Mark O'Connor - Häguse kuuvalguse valss 
   Yo-Yo Ma (tšello), Mark O'Connor (viiul), Edgar Meyer (kontrabass)
* Friedrich Rückert, Johannes Brahms - Vaikne igatsus
   Angelika Kirchschlager (metsosopran), Juri Bašmet (vioola),
   Helmut Deutsch (klaver)
* Ferenc Liszt - Armuunelm
   Roland Pöntinen (klaver)
* Galina Grigorjeva - Vaikses nukruses teosest "Lahkumisele"
   Hortus Musicus
* Giuseppe Verdi - Caro nome ooperist "Rigoletto"
   Natalie Dessay (sopran), Roberto Alagna, Franck Ferrari,
   Matthew Rose, European Chamber Choir
* Ole Bull - Saeterjentens Sondag
   Nils Okland (viiul), Sigbjorn Apeland (harmoonium)
* Maurice Ravel - Hispaania rapsoodia: Ööprelüüd
   Ulsteri Orkester, Paul Willey
* Igor Stravinski - Ave Maria
   Riia Toomkiriku poistekoor, Martinš Klišans
* Howard Shore - Anduril
   London Philharmonic Orchestra, Howard Shore
* Percy Grainger - Iiri meloodia Derry krahvkonnast
   BBC Filharmoonikud, Richard Hickox
* Jean Sibelius - Krahvinna portree
   Lilga Kovanko (retsiteerija), Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Taneli Kuusisto - Consolation
   Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
 
01:02
 
* Darius Milhaud - Juudi hällilaul "Maga, maga"
   Montserrat Figueras, Paul Badura-Skoda (klaver)
* Johann Sebastian Bach - Prelüüd tšellosüidist nr. 1 G-duur
   Truls Mork (tšello)
* Arcangelo Corelli - Ciaconna G 
   Purcell-kvartett
* Edward Elgar - The Dream of Gerontius: Softly and gently
   Janet Baker (metsosopran), Halle segakoor, Sheffieldi Filharmooniakoor,
   Halle Orkester
  John Barbirolli
* Rolf Lovland, Brendan Graham - You Raise Me Up
   Fiona McCapra (viiul), City of Prague Philharmonic Orchestra,
   dirigent James Morgan
* Giuseppe Tartini, Riccardo Zandonai - "Kuraditriller"
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Trondheimi Solistid, Anne-Sophie Mutter
* Sven-David Sanström - Agnus Dei
   Revalia Kammermeeskoor, Hirvo Surva
* Francis Chagrin - Epilogue filmist "Last Holiday"
   BBC Philharmonic
* Richard Strauss - "Nii kõneles Zarathustra": Introduktsioon
   Bostoni Sümfooniaorkester, Seiji Osawa
* Heino Eller - Kodumaine viis
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 2 G 
   Kammeransambel "Academy of St.Martin-in-the-Fields"
* Georg Friedrich Händel - I know that my Redeemer liveth (Messiasest)
   Arleen Auger (sopran), The English Concert, dirigent Trevor Pinnock
* Edvard Grieg - Koduigatsus 
   Leif Ove Andsnes (klaver)
* Joseph Haydn - Keelpillikvartett G 
   Salomon Quartet
 
02:03
 
* Giacomo Carissimi - Deh, memoria, e che piu chiedi
   Sara Mingardo, Concerto Italiano
* Evencio Castellanos - sümfooniline süit "Santa Cruz de Pacairigua"
   Simon Bolivar Youth Orchestra of Venezuela, dirigent Gustavo Dudamel
* Cesar Franck - Keelpillikvartett D III Larghetto
   Bartholdy-kvartett
* Arvo Pärt - Fratres
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Anton Arenski - Variatsioonid Tšaikovski teemale
   Saulius Sondeckis
 
03:00
 
* Scott Joplin - Bethena: A Concert Waltz
   Alexander Peskanov (klaver)
* Eesti vaimulik rahvalaul - Nüüd hingvad inimesed
   Püha Miikaeli Poistekoor, Linnamuusikud, Kadri Hunt
* Johannes Brahms - Keelpillikvintett nr. 2 G-duur 
   Melos Quartet
* Antonin Dvorak - Tšellokontsert h-moll 
   Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
 
04:27
 
* Pjotr Tšaikovski - Süit nr. 4 "Mozartiana" G-duur 
   Detroiti Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* gregooriuse laul - Exulta filia Sion, O Maria
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
 
05:00
 
* Eduard Tubin - Sümfoonia nr. 4 ("Lüüriline"), II: Allegro con anima
   Harmonien, Neeme Järvi
* Carl Maria von Weber - Kontsert fagotile ja orkestrile F-duur 
   Leedu Kammerorkester, Saulius Sondeckis
* Camille Saint-Saens - Fantaasia viiulile ja harfile 
   Philippe Graffin (viiul), Catherine Beynon (harf)
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Capriccio brillant h
   Rudolf Serkin (p), Philadelphia SO, Eugene Ormandy
* Franz Schubert, Franz Grillparzer - Serenaad
   RIAS-Kammerkoor, Birgit Remmert (alt), Philips Mayers(klaver), Marcus Creed
* Lepo Sumera - The Reach Yesterday
   Aare Tammesalu (tšello), Lea Leiten (klaver)
 
06:07
 
* Nicola Ugolino - Kontsert lautole ja viiulile B-duur 
   Cappella della Pieta dei Turchini
* Johannes Brahms - Motett "Oo Lunastaja, ava taeva väravad"
   La Chapelle Royale, Collegium Vocale, Philippe Herreweghe
* Ferenc Liszt - Leinagondel nr 2
   Khatia Buniatishvili (klaver)
* Richard Strauss - Capriccio: Sekstett
   Deutsche Kammerphilharmonie Bremen, Paavo Järvi
* Antonio Vivaldi - III osa Allegro Kontserdist D-duur kahele
   viiulile, keelpillidele ja basso continuole
   Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul),
   Veneetsia Barokkorkester, dirigent Andrea Marcon
* Charles Gounod - Romeo et Juliette: Act I - Ah! je veux vivre
   Edita Gruberova (sopran), Müncheni Raadio orkester, Gustav Kuhn
* Francis Poulenc - Flöödisonaat, II: Cantilena
   Emmanuel Pahud (flööt), Eric Le Sage (klaver)
* Franz Lehar - "meine Lippen, die küssen so heiss" operetist "Giuditta"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Jean Sibelius - Kontsertsüit "Belsatsari võõruspeod": IV osa "Khadra tants"
   Norra Raadio orkester, Ari Rasilainen
* Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal,
   Aa Ola, Ola min eigen onge
   Erling R. Eriksen (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar