00:20:33Lisa Gerrard - "Reiputa" muusikast filmile "Whalerider" Lisa Gerrard
00:22:46Federico Mompou - Cancion Oscar Ghiglia (kitarr)
00:25:45Jules Massenet - Le Cid. Balletisüit: II Andalouse Orchestre de la Suisse RomandeDirigent Neeme Järvi
00:28:07Leonard Cohen - "Tower Of Song" filmist "I'm Your Man" Martha Wainwright
00:31:51J. Wiener - Haarlem Alexandre Tharaud (klaver)
00:34:53Alexandre Guilmant - Marche-fantaisie sur deux chants d'eglise Ian Tracey (orel), BBC PhilharmonicDirigent Rumon Gamba
00:43:46James Horner - Titanic: My heart will go on Praha Filharmoonia orkesterDirigent Nick Ingman
00:47:12Gregorio Allegri - Motett "Cantate Dominum" A Sei VociDirigent Bernard Fabre-Garrus
00:50:22Johann Pachelbel - Kaanon James Galway (flööt), Müncheni Raadio OrkesterDirigent John Georgiadis
00:55:33Howard Shore - Twilight And Shadow London Philharmonic Orchestra, Renee FlemingDirigent Howard Shore
00:59:46Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 4 B-duur II Adagio Heinz Holliger (oboe), Camerata BernDirigent Thomas Füri
01:04:57Johann Sebastian Bach - Süit nr.5 c-moll soolotšellole (BWV1011), I: Prelüüd Thomas Demenga (tšello)
01:10:22Stephan Micus - I praise you, lady of passion Stephan Micus (vokaal)
01:16:35John Ireland - Püha laps Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
01:20:04Eleni Karaindrou - "Finaal" muusikast filmile "Toonekure samm" Vangelis Christopoulos (oboe), Nikos Spinoulas (metsasarv), keelpilliorkesterDirigent Lefteris Chalkiadakis
01:25:11Max Reger - "Teema" tsüklist "Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale" Venemaa Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Valeri Poljanski
01:27:36Georg Friedrich Händel - Triosonaat g op.2 nr.2 III Largo London Baroque
01:30:10Sergei Prokofjev - Romanss op.60 nr.2 Chicago SODirigent Claudio Abbado
01:34:19Geoffrey Burgon - "Nunc dimittis" filmist 'Tinker Tailor Soldier' Lesley Garrett (sopran), The Philharmonia OrchestraDirigent Geoffrey Burgon
01:36:33Johan Sebastian Bach - Partita nr. 1 B-duur: Sarabande RIchard Goode (klaver)
01:41:36Jean Sibelius - "Kantsonett" muusikast draamale "Surm" op 62a Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
01:47:05Antonio Vivaldi - Pidulik õhtujumalateenistus Neitsi Maarja taevaminekupühaks: Nisi Dominus RV 608 Sara Mignardo, Concerto ItalianoDirigent Rinaldo Alessandrini
02:08:33Gustav Mahler - Laul Maast Los Angelese Filharmoonia orkester, Placido Domingo (tenor), Bo Skovhus (bariton)Dirigent Esa-Pekka Salonen
03:09:42Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 34 A-duur, KV 526 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
03:31:15Benjamin Godard - "Scenes poetiques" orkestrile op 46 Slovaki Filharmoonia orkesterDirigent Kirk Trevor
03:49:15Giuseppe Verdi - Neli sakraalpala: II Stabat Mater. Sostenuto Ernst-Senff-koor, Berliini FilharmoonikudDirigent Carlo Maria Giulini
04:05:12Johannes Brahms - Tšellosonaat nr. 1 e-moll op 38 Truls Mork (tšello), Hélene Grimaud (klaver)
04:30:28Galina Grigorjeva - Salve Regina Iris Oja (alt), Else Torp (sopran), Christopher Watson ( tenor), Jakob Bloch Jespersen (bass), YXUS Kvartett
04:38:25Robert Schumann - Sonaat viiulile ja klaverile nr.1 a-moll op 105 Christian Tetzlaff (viiul), Lars Vogt (klaver)
04:55:56Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr. 2 b-moll op 35 Simon Trpčeski
05:22:50Arvo Pärt - Credo klaverile, segakoorile ja orkestrile Helene Grimaud (klaver), Rootsi Raadio koor ja SümfooniaorkesterDirigent Esa-Pekka Salonen
05:38:09Niccolo Jommelli - Sonaat D-duur Camerata Tallinn: Jaan Õun (flööt), Mati Kärmas (viiul), Heiki Mätlik (kitarr)
05:47:33Erik Satie - La Diva de l`Empire Meascha Brueggergosman (sopran), William Bolcom (klaver)
05:50:12Pjotr Tšaikovski - "Luikede järv". Act 1. Scene 2. No. 14. Pas d'action. Andante - Andante non troppo. Cygne blanc (Valge luik) Orchestra of the Mariinsky Theatre, St. PetersburgDirigent Valery Gergiev
05:59:45W.A. Mozart - III osa - Rondo Klaverikontserdist nr. 13 C-duur K-415 Cyprien Katsaris (klaver), Salzburgi KammerfilharmooniaDirigent Yoon Kuk Lee
06:08:53Johannes Brahms - Sonaat viiulile ja klaverile nr.3 d-moll op.108; I-Allegro Sergei Hatšaturjan (viiul), Lucine Hatšaturjan (klaver)
06:17:16Johann Sebastian Bach - Klaverikonts. A BWV 1055 III Allegro ma non tanto Andrei Gavrilov (klaver), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
06:21:30Antonio Caldara - Aria Amor Celeste: Spera, consolati Andreas Scholl (kontratenor), Schola Cantorum BasiliensisDirigent Rene Jacobs
06:24:06Jean-Philippe Rameau - Tambourin (from the Second Book of Harpsichord Pieces) Cyprien Katsaris (klaver)
06:26:58Victor Herbert - Tšellokontsert nr. 2 e-moll op 30 - III Allegro Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
06:32:53August Söderman/Richard Gustafsson - Katkendid teosest "Talupoja pulm" Rootsi Raadio KoorDirigent Mats Nilsson
06:39:49Hector Berlioz - Serenaad sümfooniast "Harold Itaalias" Joseph de Pasquale (vioola), Philadelphia SODirigent Eugene Ormandy
06:47:39Antonio Vivaldi - Kontsert G-duur kahele viiulile, keelpillidele ja basso continuole RV 516 Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, dir Andrea MarconDirigent Andrea Marcon
06:56:09Calvin Bowman - Little Prelude After the Master Calvin Bowman (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.