00:21:03Trad., arr. S.E.Lovatt - The Little Green Lane The King's Singers
00:22:49Robert Schumann - Kreisleriana op.16 IV Sehr langsam Maurizio Pollini (klaver)
00:26:13Giordano Umberto - "Un di, all'azzurro spazio" ooperist "Andrea Chenier" Mario Lanza, orkesterDirigent Constantine Callinicos
00:31:15Michael Nyman/William Shakespeare - Ariel Songs. Full Fathom Five Ute Lemper & Michael Nyman
00:35:24Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikonts.nr.6 B II Andante un poco adagio Alfred Brendel (klaver), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
00:41:59Veljo Tormis - Muistse mere laulud Eesti Filharmoonia kammerkoor, Mati TuriDirigent Tõnu Kaljuste
00:50:42Johann Sebastian Bach - Klaverikontsert nr 7 g BWV 1058 II Andante Glenn Gould (klaver), Columbia SODirigent Vladimir Golschmann
00:56:40Gabriello Puliti/Domen Marincic - La Pulita Domen Marincic (viola da gamba), Tomaz Sevšek (orel)
00:59:53Wolfgang Amadeus Mozart - Maurerische Trauermusik K 477 Le Concert des NationsDirigent Jordi Savall
01:05:08Johannes Ciconia - Poy che morir / Et pärast surra Project Ars Nova
01:10:05John Bull - Duke of Brunswick's alman Martin Souter (orel)
01:11:45Benedetto Marcello - Flöödisonaat nr.1 F I Adagio Rene Clemencic (flööt), Clemencic Consort
01:15:36Juan Mostazo Morales - Valeraha Placido Domingo (tenor), Madriidi Linnaorkester, José Maria Gallardo del Rey (kitarr)Dirigent Miguel Roa
01:19:29Edgar Meyer/Stuart Duncan/Chris Tile - No One But You Yo-Yo Ma, Stuart Duncan, Edgar Meyer, Chris Tile
01:23:15Felix Mendelssohn - Viiulikontsert e-moll op 64 II Andante Maksim Vengerov (viiul), Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
01:32:02Ludwig van Beethoven - Kuupaiste sonaat filmist "Crimson Tide" Wilhelm Kempff
01:37:57Jules Massenet - Thais: Meditatsioon Anne-Sophie Mutter (viiul), Berliini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
01:44:38Pjotr Tšaikovski/Lev Mei - Ei, vaid see, kes teadis, op. 6 nr. 6 Mischa Maisky, Pavel Gililov
01:47:26Jean Sibelius - Devotion op 77 Lahti Sümfooniaorkester, Marko Ylönen (tšello)Dirigent Osmo Vänskä
01:50:58Fryderyk Chopin - Nokturn nr.16 Es-duur op 55 nr.2 Lento sostenuto Maria Joao Pires (klaver)
01:55:50Lauri Saikkola - Arioso Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
01:59:16Johann Sebastian Bach - Kantaat nr 12 Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen BWV 12 Choir of King's College, Cambridge, The Academy of Ancient MusicDirigent Stephen Cleobury
02:23:37Gustav Mahler/Clytus Gottwald - Ich bin der Welt abhanden gekommen Chanticleer
02:30:44Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikontsert A II Adagio Hannes Altrov (cl), Eesti Riiklik SODirigent Neeme Järvi
02:37:51Benjamin Godard - "Concerto romantique" viiulile ja orkestrile op 35 Slovaki Filharmoonia orkesterDirigent Kirk Trevor
03:01:12Joseph Lanner - Valss "Flüchtige Lust" Ensemble WienDirigent Paul Guggenberger
03:08:25Haydn Joseph - Sümfoonia nr. 70 D-duur II osa Andante Heidelberger SinfonikerDirigent Thomas Fey
03:17:06Lepo Sumera - In memoriam Malmö SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
03:30:10Helena Tulve - Silmaja Kristi Mühling (kannel)
03:37:33William Brooks - Six mediaeval lyrics: V Aprili tempore The Crossing (naiskoor)Dirigent Donald Nally
03:46:56Antonio Vivaldi - Pidulik õhtujumalateenistus Neitsi Maarja taevaminekupühaks: Dixit Dominus RV 594 Concerto Italiano, solistidDirigent Rinaldo Alessandrini
04:13:36Pjotr Tšaikovski - Aastaajad op 37b Deniss Matsujev (klaver)
04:55:08Camille Saint-Saens - Sümfoonia nr.2 a-moll, op. 55 Prantsuse Raadio SümfooniaorkesterDirigent Jean Martinon
05:18:00Giovanni Maria Capelli - Attalo aaria ooperist "Seaduslikud vennad" Philippe Jaroussky (kontratenor), Le Concert d'AstréeDirigent Emmanuelle Haim
05:26:28Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr 34 C-duur Stuttgardi Raadio sümfooniaorkesterDirigent Roger Norrington
05:47:45Salamone Rossi, Albert Kellim - Pieces from the Lumley Part Books Fretwork
05:56:23tundmatu - Litania Vox Clamantis, Weekend Guitar TrioDirigent Jaan-Eik Tulve
06:08:00Andre Rieu - Ma armastan Sind Andre Rieu (viiul), orkester
06:12:30Antonio Vivaldi - Tšellokontsert c-moll RV 401 Sol Gabetta (tšello), Sonatori de La Gioiosa Marca
06:23:10Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.1 f III Menuett. Allegretto Murray Perahia (klaver)
06:26:24Wolfgang Amadeus Mozart - "Lux aeterna" Reekviemist Kathleen Battle (sopran), Ann Murray (metsosopran), David Rendall (tenor), Matti Salminen (bass), Pariisi Koor jDirigent Daniel Barenboim
06:33:21Leroy Anderson - The Irish Washerwoman Boston Pops & Arthur Fiedler
06:35:58Fryderyk Chopin - Prelüüd E op.28 nr.9 Martha Argerich (klaver)
06:37:28Georg Friedrich Händel - Concerto grosso F op.6 nr.2 IV Allegro ma non troppo Amsterdam Händel PlayersDirigent Peter Stratford
06:39:46Franz Schubert - Sonaat a-moll D821 I Allegro moderato Yuri Bashmet = viola, Mihhail Muntjan = klaver
06:52:07Mart Saar/Folkloor - Vihmakõne, vellekõne Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Mikk Üleoja
06:54:06Franz Schubert - Allegretto c-moll D 915 David Fray (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.