00:22:55Reynaldo Hahn - Si mes vers avaient des ailes Elizabeth Schwarzkopf (sopran), Gerald Moore (klaver)
00:25:06Johann Sebastian Bach - Allemande / Partita IV in D major BWV 828 Andras Schiff (klaver)
00:34:07Heino Eller - Männid Ivi Ots (viiul), Maksim Štšura (klaver)
00:37:29Arvo Pärt - Eesti hällilaul Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
00:39:33Francis Lai - Scene d'amour Sarah Brightman, orkester
00:42:51J.S. Bach - Concerto for Two Violins in D minor, BWV 1043, II Largo ma non tanto" filmist "Children of a Lesser God" Yehudi Menuhin & Christian Ferras (viiul), Bath Festival OrchestraDirigent Yehudi Menuhin
00:45:26Georg Friedrich Händel/arr. Jim Byfield - Largo Regina Kilbey Strings
00:47:44Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr.4 B I Allegro vivace Kvartett "Serenata of London"
00:55:02Lars-Erik Larsson - Pastoraalne süit op.19 II Romanss Norra Raadio SODirigent Ari Rasilainen
01:00:09Johannes Brahms/rahvaluule - Soll sich der Mond nicht heller scheinen WoO33 nr. 35 Angelika Kirchschlager (metsosopran), Graham Johnson (klaver)
01:03:15Girolamo Frescobaldi - Toccata per le elevatione/Tokaata elevatatsiooniks Marju Riisikamp (klavessiin)
01:05:58Astor Piazzolla - Milonga del angel Claudio Farinone, Barbara Tartari, Tanguedia Duo
01:12:25Giacomo Puccini - 'Turandot': Nessun dorma Luciano Pavarotti (tenor), Londoni Filharmoonikud ja koorDirigent Zubin Mehta
01:15:23Byzantine chant - Svjete tihij Jan Garbarek & The Hilliard Ensemble
01:19:38Ennio Morricone - "The Mission" filmist "The Mission"
01:22:24Ernest Bloch/arran. Christopher Palmer - From Jewish Life: No.1 Prayer Sol Gabetta (tšello), Amsterdam SinfoniettaDirigent Leonard Slatkin
01:27:01Pjotr Tšaikovski/V. Soonberg - June Arsise KelladeansambelDirigent Aivar Mäe
01:32:32Ivor Gurney - Down by the Salley Gardens Anthony Rolfe Johnson (tenor), David Willison (klaver)
01:35:48Federico Mompou - Cancion Oscar Ghiglia (kitarr)
01:38:46Pjotr Tšaikovski - Suur sonaat klaverile nr. 3 G-duur Leslie Howard (klaver)
02:07:51Galina Grigorjeva - Salve Regina Iris Oja (alt), Else Torp (sopran), Christopher Watson ( tenor), Jakob Bloch Jespersen (bass), YXUS Kvartett
02:16:09Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur II Adagio Joshua Bell (viiul), Clevelandi SümfooniaorkesterDirigent Christoph von Dohnanyi
02:25:29Eric Whitacre - The River Cam Julian Lloyd Webber (tšello), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Eric Whitacre
02:38:04Kuldar Sink - Püha ema ballaad Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
02:52:18Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat B-duur K570; II - Adagio Mitsuko Uchida (klaver)
03:01:23Veljo Tormis/Rahvaluule - Eesti kalendrilaulud: Jaanilaulud: Jaanilaul Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Tõnu Kaljuste
03:06:29Uuno Klami - Kalevala süit op 23 Islandi sümfooniaorkesterDirigent Petri Sakari
03:39:25Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 5 e-moll op 64 Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
04:27:11Ludwig van Beethoven - Sonaat nr 23 f-moll, op 57 Appassionata: I Allegro assai, II Andante con moto, III Allegro, ma non troppo Murray Perahia (klaver)
04:52:01John Sheppard - Sacris solemnis The Tallis ScholarsDirigent Peter Phillips
04:59:24Carl Maria von Weber/arr. Jean-Jaques Kantorow - Kvintett B-duur op 34 I Allegro Martin Fröst (klarnet), Tapiola SinfoniettaDirigent Jean-Jaques Kantorow
05:07:23Ludwig van Beethoven - Kaksteist menuetti WoO 7 Tapiola SinfoniettaDirigent John Storgards
05:30:21Luigi Boccherini - Kvintett nr.4 G III Grave assai - Fandango Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
05:38:36John F.Larcet - By The Waters Of Moyle Iiri Raadio kontsertorkester
05:46:21Erkki-Sven Tüür - Arhitektoonika VI / Architectonic VI Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
05:58:55Johann Sebastian Bach - Fuugakunst: (XII) Contrapunctus 9, a 4 Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
06:01:53Antonio Vivaldi - Tšellokontsert h-moll RV 424 Sol Gabetta (tšello), Sonatori de La Gioiosa Marca
06:11:43Fryderyk Chopin - Valse op. posthum. en mi mineur KKIVa no15/Valss e-moll op. posth. Alexandre Tharaud (klaver)
06:15:27Anton Bruckner - Keelp.kvintett F II Scherzo. Schnell-Langsamer-Schnell Melos Quartett, + E.Santiago (alt)
06:23:38Leo Delibes/Edmond Gondinet, Philippe Gille - Lakme: Dome epais le jasmin (Lilleduett) Renee Fleming (sopran), Susan Graham (metsosopran), Philharmonia OrchestraDirigent Sebastian Lang-Lessing
06:27:23Johann Sebastian Bach - Prelüüd.Adagio Toccatast c-moll BWV 911 Cyprien Katsaris (klaver)
06:31:16Reynaldo Hahn - A Chloris Philippe Jaroussky (kontratenor), Jérome Ducros (klaver)
06:34:16Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr. 2 F-duur II Andante Philharmonia OrchestraDirigent Riccardo Muti
06:38:35Felix Godefroid - Carnaval de Venice op 184 Xavier de Maistre (harf)
06:46:07Johann Sebastian Bach/Avi Avital - Oboekontsert g-moll (seade mandoliinile) BWV 1056 Avi Avital (mandoliin), Shalev Ad-El (klavessiin), Kammerakademie Potsdam
06:55:37Rein Rannap - Idyll (Idüll) Rein Rannap (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.