Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Johann Sebastian Bach, seade Peter Breiner - Nun komm, der Heiden Heiland
   Capella Istropolitana, Richard Edlinger
* Gaetano Donizetti - Nemorino aaria ooperist "Armujook"
   Maurice Andre (trompet), Toulouse'i Linnaorkester, Michel Plasson
* Astor Piazzolla, José Carli - Milonga del Angel
   Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
* Gabriel Faure, Leconte de Lisle - Beau soir
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet (klaver)
* Jean-Philippe Rameau - Courante / Esimesest klavessiinipalade raamatust 
   Michel Kiener
* Mihkel Lüdig - Eesti viis
   Henry-David Varema (tšello), Heiki Mätlik (kitarr)
* Biagio Marini - Con le stelle in ciel
   Pierre Pitzl
* Joseph Jennings, Traditional - Amazing Grace
   Bishop Yvette A.Flunder, Chanticleer
* William Boyce - Avamäng nr 1 D-duur
   Cantilena, Adrian Shepherd
* Kaj-Erik Gustafsson - Ave Maria
   Riia Toomkiriku poistekoor, Martinš Klišans
* Nino Rota - Romeo and Juliet: Love theme
   Praha Filharmoonia orkester, Nick Ingman
* Edward Elgar - Enigma variatsioonid
   Londoni sümfooniaorkester, Adrian Boult
* y Soler Vicente Martin, Johann Nepomuk Wendt - Una cosa rara:
   VI Lilla mia, dove sei gita
   Moonwinds (instrumentaal/puhkpilliansambel), Joan Enric Lluna
 
01:00
 
* Camille Saint-Saens - Loomade karneval: Kägu metsas
   Katia & Marielle Labeque (klaver),Richard Stoltzman(klarnet)
* Josquin Desprez - Absolve quesumus
   The King's Singers
* Aleksandr Skrjabin - V osa - Masurka nr. 5 dis-moll tsüklist "Kümme masurkat"
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Johann Gottfried Müthel - Flöödisonaat D I Adagio
   Barthold Kuijken (flööt), Bob v. Asperen (klavessiin), Wieland Kuijken (tšello)
* Ernesto de Curtis, Domenico Furno - Ti voglio tanto bene
   Vittorio Grigolo (tenor), Orchestra del Teatro Regio di Parma,
   Pier Giorgio Morandi
* Eldo di Lazarro - Chitarra Romana
   Alfie Boe (voc), Nigel Hopkins (akordion), Royal Philharmonic Orchestra,
   dirigent Valeriano Chiaravalle
* Henry Walford Davies - Pühalik meloodia
   Julian Lloyd Webber (tšello), John Birch (orel),
   Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Thomas Newman - Ellis Island
   Steve Kujala, Leslie Reed, Sid Page, John Beasley, Bill Bernstein,
   Thomas Newman, Rick Cox, M. Fisher
* Michael Berkeley - Farewell
   The Joyful Company of Singers, Peter Broadbent
* trad. - Armurõõm
   Die Berliner
* Johann Sebastian Bach - Viiulisonaat nr. 4 c-moll: Siciliano
   BBC Filharmoonikud, Matthias Bamert
* Robert Schumann - Märchenbilder IV Langsam, mit melancholischem 
   Yuri Bashmet (viola), Mihhail Muntjan (klaver)
* Henri Rabaud - Miserere Mei 
   Heikki Rainio (tenor), Kalevi Kiviniemi (orel),
   Mikko Leistola (harf), Marius Järvi (tšello)
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 31 As-duur 
   Piotr Anderszewski
* Trad., seade Wilhelm Kaiser-Lindemann - Sügav jõgi
   Berliini Filharmoonikute 12 tšellisti
* Hugo Alfven - Dalarapsodi (Rootsi rapsoodia nr. 3)
   Rootsi Raadio Sümfooniaorkester, Niklas Willen
 
02:17
 
* Giuseppe de Majo - Aaria "Se crede sta secura"
   Giuseppe De Vittorio (tenor), Cappella della Pieta dei Turchini
* Wilhelm Friedemann Bach - Klaverikontsert e I Allegretto
   Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali Kammerorkester, Yoon Kuk Lee
* Arvo Pärt - Missa syllabica
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 6 D I Allegro spirituoso
   Kvartett "Serenata of London"
* Camille Saint-Saens - Sümfoonia nr. 2 Es-duur, III: Adagio
   Prantsuse Raadio Sümfooniaorkester, Jean Martenot
 
03:07
 
* Benjamin Godard - "Scenes poetiques" orkestrile 
   Slovaki Filharmoonia orkester, Kirk Trevor
* Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr 2 h-moll: III Marche funebre
   Khatia Buniatishvili (klaver)
* Eric Whitacre, Charles Anthony Silvestri - Nox aurumque
   Junges Vokalensemble Hannover, Klaus-Jürgen Etzold
* Pjotr Tšaikovski - Keelpillikvartett nr. 1 D-duur 
   Borodini Kvartett
 
04:07
 
* Hector Berlioz - Fantastiline sümfoonia 
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
 
05:01
 
* Antonin Dvorak - Legendid
   Praha Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Valek
* Tomaso Albinoni, Remo Giazotto, Ohad Ben-Ari 
   Albrecht Mayer (oboe), The King's Singers
* Rodion Shchedrin; attrib. Johann Sebastian Bach - Sonaat 
   Maxim Vengerov (viiul)
* Veljo Tormis, Viivi Luik - Tsükkel "Sügismaastikud"
   Tartu Ülikooli Kammerkoor, Triin Koch
* Eugen Kapp - Süit balletist "Kalevipoeg", Kalevipoja tants saarepiigaga
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Olari Elts
* Giovanni Pierluigi da Palestrina - Hodie Christus natus est
   Stephen Cleobury
* Ferenc Liszt - "Õhtuharmooniad" tsüklist "Kõrgema raskusastmega etüüdid"
   Jorge Bolet (klaver)
 
06:09
 
* XVII saj. Anonymus - Folia Variations
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Joseph Haydn - Klaverisonaat nr. 40 G-duur I Allegretto innocentemente
   Marc-Andre Hamelin (klaver)
* Claude Debussy - Süit "Meri" III Tuule ja mere kahekõne
   Eesti-Soome Sümfooniaorkester, Anu Tali
* Franz Schubert - Tähed
   Ian Bostridge (tenor), Leif Ove Andsnes (klaver)
* George Gershwin - Adagio-Andante con moto Klaverikontserdist F
   Helene Grimaud (klaver), Baltimore'i SO, David Zinman
* Veljo Tormis, Juhan Liiv - Juhan Liivi sarkasmid: I-V
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Cyrillus Kreek, seade Andres Mustonen - Armastuslaul 13. sajandist
   Hortus Musicus
* Leo Brouwer - Berceuse
   John Williams (kitarr)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar