Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Robert Schumann - Õhtulaul 
   Detroidi Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Luigi Boccherini - Andante con moto Keelpillikvintetist f-moll 
   L'Archibudelli: Vera Beths (viiul), Marc Destrube (viiul),
   Jürgen Kussmaul (vioola)
* Georg Friedrich Händel - Triosonaat h 
   London Baroque
* Giulio Caccini - Amarüllis
   Cecilia Bartoli (sopran), György Fischer (klaver)
* Fryderyk Chopin - Berceuse
   Marc-Andre Hamelin (klaver)
* Robert Casadesus - Saraband 
   Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
* Christoph Willibald Gluck, Pietro Metastasio - Ezio: Ecco alle mie catene
   Sonia Prina (kontraalt), Il Complesso Barocco, Alan Curtis
* Claude-Michel Schönberg - "I Dream A Dream" muusikalist "Hüljatud"
   Patti LuPone (Fantine), Royal Shakespeare Company
* Henryk Gorecki - Sümfoonia nr. 3 II Lento e largo - Tranquillissimo
   London Sinfonietta, David Zinman
* Pärt Uusberg, Ernst Enno - Õhtul
   Head Ööd, Vend, Pärt Uusberg
* Elton John - The lion king: Can you feel the love tonight
   Praha Filharmoonia orkester, Nick Ingman
* Edvard Grieg - Hommikumeeleolu süidist "Peer Gynt"
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
 
01:01
 
* Edward Elgar - Romanss d-moll
   Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-Fields,
   Neville Marriner
* Josef Gabriel Rheinberger - 6 pala: IV Pastoraal
   Elise Batnes (viiul), Magne H. Draagen (orel)
* Zbigniew Preisner - Dream / Margenie
   Archie Buchanan (vokaal), Konrad Mastylo (klaver), Caroline Dale (tšello)
* Leo Brouwer - Berceuse
   John Williams (kitarr)
* Antoine de Lhoyer - Adagio - Concerto for guitar 
   Philippe Spinosi (kitarr), Ensemble Matheus, dirigent Jean-Christophe Spinosi
* Giacomo Puccini - Tosca: aaria "Salajane üksmeel"
   Jose Cura (tenor), Philharmonia Orchestra, Placido Domingo
* Guy Berryman, Jon Buckland, Will Champion, Chris Martin - Yellow
   Vojtech Jouza (oboe), City of Prague Philharmonic Orchestra,
   dirigent James Morgan, James Morgan
* Stephen Collins Foster, Andrew Rindfleisch - Four vintage songs: II Gentle Annie
   Meridian Arts Ensemble
* Nikolai Rimski-Korsakov - Otše naš
   Holst Singers, Stephen Layton
* Ennio Morricone - Gabriel's oboe from "The Mission"
   Chris Botti (trompet), orkester
* Ferenc Lehar - Zauber der Hauflichkert operetist "Lõbus lesk"
   Londoni Filharmoonikud, Franz Welser-Möst
* Heino Eller - Viis pala keelpilliorkestrile, V: Cantando espressivo
   Shoti Rahvusorkester, Neeme Järvi
* Arcangelo Corelli - Kirikusonaat A 
   Purcell-kvartett
* Johannes Brahms, Karl Joseph Simrock - Auf dem See 
   Angelika Kirchschlager (metsosopran), Graham Johnson (klaver)
* Luys Milan - Fantasia de consonancias y redobles
   Göran Söllscher (kitarr)
* Mihhail Glinka, Aleksander Puškin - Meenutan kaunist hetke
   Mischa Maisky, Pavel Gililov
 
02:03
 
* Franz Schubert, Brian Newbould (arran.) - Sümfoonia nr. 10 D-duur
   Šoti Kammerorkester, Charles Mackerras
* Dietrich Buxtehude - Jesu, meine Freud und Lust
   Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
* Maurice Ravel - Klaverikontsert G II Adagio assai
   Zoltan Kocsis (klaver), Budapesti Festivali orkester, Ivan Fischer
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 89 F-duur
   Hesseni Raadio sümfooniaorkester, Hugh Wolff
 
03:10
 
* Ernest Chausson - Poeem 
   Leila Josefowicz (viiul), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Cyrillus Kreek - Taaveti laul nr. 137
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* John Tavener - The Protecting Veil (Jumalaema kaitseloor)
   Steven Isserlis (tšello), Londoni Sümfooniaorkester
 
04:20
 
* Arvo Pärt - Berliini missa
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
* Jean-Baptiste Lully - Motett "Laudate pueri"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Mihhail Glinka - Valss-fantaasia
   BBC Filharmoonikud, Vassili Sinaiski
 
05:01
 
* Cesar Franck - Keelpillikvartett D 
   Bartholdy-kvartett
* Joseph Joachim Raff - Klaverikontsert
   Jean-Francois Antonioli (klaver), Lausanne Kammerorkester, Lawrence Foster
* Johan Joachim Agrell - Flöödikontsert D-duur
   Maria Bania (flööt), Concerto Copenhagen, Andrew Manze
* Urmas Sisask - "Ostinato con finale" orelisümfooniast "Geminorum Kastor"
   Andres Uibo (orel)
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Ave Maria
   Janis Sprogis, Läti Raadio koor, Aivars Kalejs (org), Sigvards Klava
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 1 d
   Beaux Arts Trio
 
06:05
 
* Giuseppe Tartini - Tšellokontsert D-duur II Allegro
   Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli Kammerorkester, Hugh Wolff
* Ludwig van Beethoven - Kyrie teosest "Missa Solemnis"
   Cornelius Hauptmann (bass), James Taylor (tenor), Birgit Remmert
   (alt, Rosa Mannion (sopran), Collegiu, Philippe Herreweghe
* Edvard Grieg - Eleegia 
   Leif Ove Andsnes (klaver)
* Vaughan Williams - Rest
   The King's Singers
* Antonio Vivaldi - Nulla in mundo pax sincera: Nulla in mundo pax sincera 
   Nicola Benedetti (viiul), Šoti Kammerorkester, Christian Curnyn
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Wohl dem, der den Herren fürchtet"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* William Byrd - Infelix ego
   The Cardinall's Musick, Andrew Carwood
* Lepo Sumera - Pala aastast 1981
   Käbi Laretei (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar