Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 21 C-duur
   ERSO, Kalle Randalu (klaver), Peeter Lilje
* Edouard Lalo - Norra fantaasia I Andante - Allegretto
   Philippe Graffin (viiul), Ulsteri Orkester, Thierry Fisher
* Johann Gottfried Müthel - Flöödisonaat D I
   Barthold Kuijken (flööt), Bob v. Asperen (klavessiin), Wieland Kuijken (tšello)
* Anonymos - Cancó de Bressol: "Jumala Ema"
   Montserrat Figueras, ansambel
* Robert Schumann - "Miks?" tsüklist "Fantaasiapalad"
   Marc-André Hamelin (klaver)
* tundmatu - Gallardas
   Ensemble Kapsberger
* Sting, seade Tolga Kashif - Fields Of Gold
   Lesley Garrett
* Beethoven/Prizeman - Sacris Solemnis
   Libera
* Felix Mendelssohn - Keelpillisümfoonia nr. 12 g II
   Concerto Köln
* Kuldar Sink - Meie Isa palve
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Wojciech Kilar - Teema filmist "Cwal/In Full Gallop"
   Poola Raadio Orkester Katowicest, Zdzislaw Szostak
* Johann Sebastian Bach - Klaverikontsert nr 5 f
   Glenn Gould (klaver), Columbia SO, Vladimir Golschmann
* Maurice Ravel - Pavaan
   Luksemburgi Raadio SO, Louis de Froment
 
01:06
 
* Franz Schubert - Sonaat a-moll 
   Yuri Bashmet (viola), Mihhail Muntjan (klaver)
* Attilio Ariosti - Kantaat "Pur al fin gentil Viola", I
   Monika Mauch, Marianne Ronez, Arno Jochem, Michael Freimuth,
   Ernst Kubitschek
* Claude Debussy - Arabesk nr. 1
   Simon Trpčeski (klaver)
* Emilis Mengailis - Tähekuld Keelpillikvartetist "Quasi uno quartetto"
   Ilze Zarina (viiul), Agnese Kannina-Liepina (viiul),
   Arigo Štrals (altviiul), Diana Ozolina (tšello)
* Norra rahvaviis - Eg ser deg utfor gluggjen
   Nils Okland (viiul), Sigbjorn Apeland (harmoonium)
* Jean-Philippe Rameau - Suite from "Nais" III Entree majestueux des
  Dieux
   18.saj. orkester, Frans Brüggen
* Tuudur Vettik, Kersti Merilaas - Nokturn
   Tallinna Kammerkoor, Ants Üleoja
* Michael Nyman - "Eddie" muusikast filmile "Imemaa"
   Michael Nyman Band, Michael Nyman
* William Byrd, Leopold Stokowski - Pavaan ja Gigue
   BBC Filharmoonikud, Matthias Bamert
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 72 D-duur
   Nicolaus Esterhazy Sinfonia, Bela Drahos
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 1 G II 
   Kvartett "Serenata of London"
* Francesco Paolo Tosti - Las ta räägib
   Ben Heppner (tenor), Londoni Sümfooniaorkestri liikmed
* Fryderyk Chopin - Kuus poola laulu: V Moja pieszczotka
   Benjamin Grosvenor (klaver)
* Giulio Caccini - Amarilli, mia bella
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
 
02:05
 
* Jean Sibelius - Kontsertsüit "Luigevalgeke" 
   Norra Raadio orkester, Ari Rasilainen
* Franz Schubert - Ave Maria
   Georg Ots (bariton), Eugen Kelder (klaver)
* Georges Bizet - 3 osa orkestrisüidist nr 3 "Rooma"
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* Felix Mendelssohn - Klaverikontsert nr. 1 g-moll 
   Baieri Raadio sümfooniaorkester, Charles Dutoit
 
03:03
 
* Ludwig van Beethoven - Septett Es I Adagio - Allegro con brio
   Divertimento Salzburg
* Henryk Gorecki - Sümfoonia nr. 3 II Lento e largo - Tranquillissimo
   London Sinfonietta, David Zinman
* René Eespere - Evocatio
   Tiit Peterson (kitarr)
* Eric Whitacre, E.E. Cummings - Little tree
   Elora Festival Singers, Leslie De' Ath (klaver), Noel Edison
* Camille Saint-Saens - Süit "Loomade karneval"
 
04:03
 
* Johannes Brahms - Klaverikvartett nr. 1 g-moll 
   Berliini Filharmoonikud, Simon Rattle
* Edward Elgar - Sea Pictures
   Janet Baker (metsosopran), London Symphony Orchestra, John Barbirolli
 
05:10
 
* Benjamin Godard - "Scenes poetiques" orkestrile 
   Slovaki Filharmoonia orkester, Kirk Trevor
* Gabriel Faure - Klaverikvintett nr. 1 d 
   Domus-kvintett
* Carl Maria von Weber - Klarnetikontsert nr. 2 Es-duur 
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, dirigent Jean-Jaques Kantorow
* Toivo Tulev - Be lost in the Call
   NYYD Ensemble, Olari Elts
* Arvo Pärt - Nunc dimittis
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Paul Hillier
 
06:05
 
* Carl Philipp Emanuel Bach - Klaverikontsert nr. 4 c 
   Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali Kammerorkester,
   Yoon Kuk Lee
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ich hebe meine Augen auf zu den Bergen"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Carlo Gesualdo - Halasta mu peale
   Singer Pur
* Sergei Rahmaninov - Prelüüd a-moll 
   Steven Osborne (klaver)
* Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 5 C-duur III Rondo 
   Heinz Holliger (oboe), Camerata Bern, Thomas Füri
* Jules Massenet - Werther: Kirjastseen 
   Elina Garanča (metsosopran), Dresdeni Riigikapell, Fabio Luisi
* Richard Strauss - Der Bürger als Edelmann, Der Fechtmeister
   Deutsche Kammerphilharmonie Bremen, Paavo Järvi
* Aleksander Kunileid, Lydia Koidula - Sind surmani
   Revalia Kammermeeskoor, Hirvo Surva
* Samuel Barber - Adagio keelpillidele
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Ernesto Lecuona - Suite espanola: VI Malaguena
   Gabriela Montero (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar