Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Massenet - Meditation
   David Garrett
* Aram Hatšaturjan - Ballet Suite No. 3, Dance of an Egyptian Girl
   Scottish National Orchestra & Neeme Järvi
* Johann Christoph Friedrich Bach - Triosonaat F II Andante
   London Baroque
* Henry Purcelli - Sleep, Adam, sleep
   Janet Baker (metsosopran), Martin Isepp (klavessiin),
   Ambrose Gauntlett (viola da gamba)
* Johannes Brahms - Kolm intermetsot Andante moderato
   Marc-Andre Hamelin (klaver)
* Naomi Shemer - Kuldne Jeruusalemm
   Sharon Bezaly (flööt), Dejan Lazić (klaver)
* Pietro Mascagni, seade Steven Mercurio - Sancta Maria
   Andrea Bocelli (tenor), Rooma St.Cecilia Akadeemia orkester,
   Myung-Whun Chung
* Joni Mitchell - The Circle Game
   Joni Mitchell
* Joseph Joachim - Notturno 
   Daniel Hope, Royal Stockholm Philharmonic Orchestra
* Miina Härma, tekst: Anna Haava - Ei saa mitte vaiki olla
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* Howard Shore, Emily Haines, James Shaw - The Kiss
   orkester, Howard Shore
* Johan Halvorsen - Veslemoy laul
   Terje Tonnesen (viiul), Oslo Filharmoonikud, Karsten Andersen
* Johann Sebastian Bach - Muusikaline ohver: (VII)Triosonaat 
   Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
 
01:00
 
* Fryderyk Chopin - Trio g III Adagio sostenuto
   Pamela Frank (vl), Yo-Yo Ma (vc), Emanuel Ax (p)
* Zbigniew Preisner - In a Dark Hour / W szara godzine
   Archie Buchanan (vokaal), Konrad Mastylo (klaver), Caroline Dale (tšello)
* Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal
   Erling R. Eriksen (klaver)
* Joachim Bernhard Hagen - Trio a-moll; I osa - Andante
   David Parsons (barokklauto), Marianna Scüzs (barokkviiul),
   Francisco del Amo (barokktšello)
* Giovanni Pacini - Tancredi rondo Rossini ooperile "Tancred"
   Cecilia Bartoli, Orchestra La Scintilla, dirigent Adam Fischer
* Leonard Bernstein, Irwin Kostal - "Üks käsi, üks süda"
   muusikalist "West Side Story"
   Marielle Labeque, Katia Labeque
* Marc Antoine Charpentier - Nuit (In nativitatem Domini canticum)
   Le Concert des Nations
* Piret Rips-Laul, Leelo Tungal - Sinu aja kaja
   Marvi Vallaste (vokaal), Piret Rips-Laul (klaver), Ele Raik (oboe),
   Nõmme Muusikakooli vilistlaste koor, Jüri Rent
* Ennio Morricone - "The Mission" filmist "The Mission"
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 21 C-duur II Andante
   Murray Perahia (klaver), Inglise Kammerorkester, Murray Perahia
* Gustav Mahler - Sümfoonia nr. 5 IV osa Adagietto. Sehr langsam
   Radio-Sinfonieorchester Stuttgart des SWR, dirigent Roger Norrington
* Gabriel Faure - Andante op. 75
   Pierre Amoyal (vl), Pascal Roge (p)
* Pierre Tabart - Te Deum II Dominus Deus Sabaoth
   Ensemble La Fenice, Ensemble Jacques Moderne
 
02:01
 
* Georg Friedrich Händel - Süit F 
   Keith Jarrett (klaver)
* Luigi Boccherini - Kvintett nr. 5 D I Andantino pausato
   Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
* Franz Schubert - Ave Maria
   Georg Ots (bariton), Eugen Kelder (klaver)
* Sergei Prokofjev - Klaverikontsert nr. 1 Des-duur
   Lise de la Salle (klaver), Gulbenkian Orchestra, dirigent Lawrence Foster
* Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 1 f-moll
   Europa Galante, Fabio Biondi
* Johannes Brahms - Klaverikontsert nr. 2 B-duur Andante
   Elisabeth Leonskaja (klaver), Jurnjakob Timm (tšello),
   Leipzigi Gewandhausorkester, Kurt Masur
* Sergei Prokofjev - Klaverisonaat nr. 6 A-duur, III: Tempo di valzer lentissimo
   Boris Berman
* William Byrd - Aspice, Domine
   Deller Consort, Mark Deller
 
03:00
 
* Robert Schumann - Viiulikontsert d-moll
   Lena Neudauer (viiul), Deutsche Radio Philharmonie, Pablo Gonzalez
* Pjotr Tšaikovski - Katkendid balletist "Uinuv kaunitar"
   BBC Philharmonic, Vassily Sinaisky
 
04:42
 
* Pjotr Tšaikovski - Torm
   Detroiti Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
 
05:07
 
* Josquin Desprez - O virgo prudentissima
   The King's Singers
* Gustav Holst - Invocation
   Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-Fields,
   Neville Marriner
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 2 c-moll
   Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
* Nino Rota - Andante sostenuto Sümfooniast armastuslaulule
   Palermo teatri Sümfooniaorkester, Marzio Conti
* Johann Adolf Hasse - Flöödikontsert G-duur
   Irene Spranger (flööt), Concerto Copenhagen, Andrew Manze
* Joseph Haydn - Klaverisonaat C-duur 
   Andreas Staier (klaver)
 
06:02
 
* Ester Mägi, Rahvaluule - Tuule tuba
   Piret Aidulo (orel), Eesti Rahvusmeeskoor, Mihhail Gerts
* John Philip Sousa - Ancient and Honorable Artillery Co.
   Royal Artillery Band, Keith Brion
* Georg Philipp Telemann - Trompetikontsert D III Grave
   Hakan Hardenberger, Academy of St.Martin-in-the-Fields, Iona Brown
* Urmas Sisask - Kiitkem südamest Mariat
   Tallinna Poistekoor, Lydia Rahula
* Jean-Baptiste Lully - Motett "Omnes gentes"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Alfredo Catalani - Ricordo di Lugano (Barcarola)
   Pietro Spada (klaver)
* Henry Purcell, William Fuller - Evening hymn
   Benjamin Isachsen (sopran), Magne H. Draagen (orel), Anne Stine Dahl (tšello)
* Carl Maria von Weber - Klarnetikontsert nr. 1 f-moll I Allegro
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, dirigent Jean-Jaques Kantorow
* Eduard Tubin - Igatsus
   Halebopp Singers, Lauri Breede
* Antonio Vivaldi - Kontsert viola d'amorele ja orkestrile a-moll 
   Fabio Biondi (viola d'amore), Europa Galante
* Francis Poulenc - Exultate Deo
   Winchesteri Katedraali koor, David Hill
* Ryuichi Sakamoto - Lorenz and Watson
   Ryuichi Sakamoto (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar