Klassikaraadio on kohal Tallinna Talvefestivalil

XI Tallinna Talvefestivalilt, mille pealkiri on “Tõsta pilk ja ava süda”, vahendab Klassikaraadio 7. veebruaril kell 19 Pille Lille Muusikafondi 15. juubeli gala. Esineb terve rida tuntud muusikuid. Toimetaja on Kersti Inno.

Kolmapäeval, 7. veebruaril kell 19

Ülekanne Estonia kontserdisaalist PLMF juubeligalalt

Talvefestivali raames tähistab Muusikute Fond PLMF oma 15. sünnipäeva piduliku galakontserdiga.
Esinevad muusikud Poolast, Iisraelist, Argentinast, Suurbritanniast ja Tšehhist kõrvuti Eesti tippsolistidega, kelle lendutõusu on fond oma tegevusaastate jooksul järjepidevalt toetanud.

Esinevad sopranid Pille Lill, Kristina Vähi ja Olga Zaitseva, tenor Oliver Kuusik, bariton Atlan Karp, bassid Pavlo Balakin ja Raiko Raalik, viiuldajad Mari Tampere-Bezrodny, Anna-Liisa Bezrodny, Sigrid Kuulmann ja Kristina Kriit, vioolamängija Yuri Zhislin (Venemaa/UK), tšellistid Peeter Paemurru ja Andreas Lend, bandoneoni mängija Marcelo Nisinman (Argentiina), saksofonist Virgo Veldi, trompetimängija Neeme Ots, pianistid Irina Zahharenkova, Marko Martin, Ralf Taal, Johan Randvere, Sofia Mazar (Iisrael) ja Piia Paemurru, orelimängija Tiia Tenno, akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon, klaveritrio HEMEIS ning Baltic Neopolis Virtuosi kvartett (Poola/Eesti)

Muusikute fond PLMF loodi Pille Lille eestvedamisel 7. veebruaril 2003. aastal eesmärgiga toetada igakülgselt andekaid muusikuid nende professionaalsete oskuste edasiarendamisel, sealhulgas pakkudes neile täiendõppe- ja esinemisvõimalusi nii kodu kui välismaa lavadel.
PLMF arendab mitmekülgselt piirideülest koostööd kuuludes Rahvusvahelise Artistide Manageride Assotsiatsiooni (IAMA), Euroopa Festivalide Assotsiatsiooni (EFA) ning Rahvusvahelise Etenduskunstide Liidu (ISPA) ridadesse.
PLMF on samuti Põhja- ja Baltimaade Festivalide Platvormi (NBFP) asutajaliige ja eestvedaja.

Ülekannete toimetaja on Kersti Inno.

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar