Kontserdiülekanded märtsikuus 2017

Ülekanded suurtest ja väikestest kontserdipaikadest – kontserdisaal teie kodus. Orkestrid ja koorid, solistid ja dirigendid, jazzgrupid ja innukad õppurid, esiettekanded ja kullaprooviga klassika, festivalid ja sarjad.

K 1. märts kell 16.15 Klassikaraadio klaverituba (Johanna Mängel)
Noorte Stuudio
Eesti Suzuki Ühing

R 3. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Johanna Mängel)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Paul Mägi
solist Håkan Hardenberger (trompet)
Kavas:
* Bernstein – Avamäng operetile “Candide”
* Barker – Trompetikontsert “The Lantern of Light” (esiettekanne Eestis)
* Ravel – “Hispaania rapsoodia” (Rapsodie espagnole)
* Respighi – “Rooma pidustused” (Feste Romane)

K 8. märts kell 16.15 Klassikaraadio klaverituba (Johanna Mängel)
Noorte Stuudio
Tartu I Muusikakool

N 9. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Kersti Inno)
Heino Eller 130
‟Modernist & rahvakunstnik”
Tallinna Kammerorkester
Sten Lassmann (klaver, kõne)
Keelpillikvartett Triin Ruubel (viiul), Johanna Vahermägi (viiul), Egert Leinsaar (vioola), Theodor Sink (tšello), Mikk Murdvee (viiul)
* Heino Eller – ”Eleegia” keelpilliorkestrile ja harfile
* Heino Eller – Viiulisonaat nr 1
* Heino Eller – Keelpillikvartett nr 2
* Heino Eller – Valik palu tsüklist ”Kolmteist klaveripala eesti motiividel”
* Heino Eller – ”Eesti tants”
* Heino Eller – Viis pala keelpilliorkestrile
* Heino Eller – Sümfoniett

R 10. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Miina Pärn)
ERSO Barokk
ERSO solistid ja väikesed koosseisud
Solist Stefan Temmingh (plokkflööt)
* Georg Philipp Telemann
* Johann Sebastian Bach
* Antonio Vivaldi

P 12. märts (Marge-Ly Rookäär)
Veljo Tormise mälestuskontsert

P 12. märts kell 17 KUMU auditoorium (Ivo Heinloo)
Talvejazz
Kummardus Valter Ojakäärule

K 15. märts kell 16.15 Klassikaraadio klaverituba (Miina Pärn)
Noorte Stuudio
Vanalinna Hariduskolleegium

N 16. märts kell 18 Mustpeade Maja (salvestus) (Kersti Inno)
Kivimäe virtuoosid
Tallinna Muusikakeskkooli õpilased
Tallinna Kammerorkester
Dirigent Vello Pähn
Kontserti korraldab Tallinna Muusikakeskkool

R 17. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Marge-Ly Rookäär)
Kontserdisari “Kuldne klassika. Beethoven”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Triin Ruubel (viiul)
Dirigent Mihhail Gerts
Kavas:
* Beethoven – Avamäng balletile "Prometheuse lapsed"
* Elgar – Viiulikontsert, op.61
* Beethoven – Sümfoonia nr 5

T 21. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Anne Prommik)
Kontserdisari ‟Eliitkontserdid. Mozart”
Mati Turi (tenor)
Martti Raide (klaver)
Kavas:
* Mahler, Zemlinsky, Rihm, Tšaikovski, Oja, Aints

K 22. märts kell 16.15 Klassikaraadio klaverituba (Anne Prommik)
Noorte Stuudio
Lihula Muusikakool

K 22. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Johanna Mängel)
Stockholmi Kuninglik Filharmooniaorkester
Dirigent Sakari Oramo
Solist Janine Jansen (viiul)
Kavas:
* Paula af Malmborg Ward – ‟Operatic”
* Pjotr Tšaikovski – Viiulikontsert D-duur op. 35
* Robert Schumann – Sümfoonia nr 3 Es-duur op. 97 (“Rheinische” / “Reini sümfoonia”)

R 24. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Marge-Ly Rookäär)
Šostakovitš ja Aleksejev
Eesti Rahvusmeeskoor
Pjotr Migunov (bass)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Nikolai Aleksejev
Kavas:
* Dmitri Šostakovitš – “Neli romanssi Puškini sõnadele”, op. 46a,
* Dmitri Šostakovitš – Sümfoonia nr 13 b-moll, op. 113 “Babi Jar”

L 25. märts kell 19 Niguliste (Anne Prommik)
Kontserdisari ‟Peadirigendid”
‟Öölaulud”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Dirigent Paul Hillier
Kavas:
* Galina Grigorjeva – ‟Nox Vitae”
* Nino Jandžgava – Neli aliluia’t (tsüklist ‟17 aliluia’t”)
* Sofia Gubaidulina – ‟Hommaaž Marina Tsvetajevale”
* Nino Jandžgava – Neli aliluia’t (tsüklist ‟17 aliluia’t”)
* Roxanna Panufnik – ‟Wild Ways”

T 28. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Lisete Velt)
Marcel Johannes Kits (tšello)
Sten Heinoja (klaver)
Kavas:
* Beethoven – Sonaat klaverile ja tšellole nr 3 op. 69 A-duur
* Schumann – Fantaasiapalad op. 73
* Šostakovitš – Sonaat tšellole ja klaverile op. 40 d-moll
* Piazzolla – ‟Le Grand Tango”

K 29. märts kell 16.15 Klassikaraadio klaverituba (Lisete Velt)
Noorte Stuudio
Kuressaare Muusikakool

R 31. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Miina Pärn)
Brahms ja Schubert
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Joseph Swensen
* Robert Schumann – Avamäng ooperile “Genoveva”, op. 81
* Franz Schubert – Sümfoonia nr 8 h-moll “Lõpetamata”
* Johannes Brahms – Sümfoonia nr 1 c-moll, op. 68

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Viimati lisatud