Jõulujazz Klassikaraadios

Pühade ajal kõlavad Klassikaraadios kontserdisalvestused tänavuselt Jõulujazzilt. Mängivad-laulavad Estonian Voices, Robert Jürjendal ja Taavo Remmel.

Pühade ajal kõlab Klassikaraadios mitu kontserdisalvestust tänavuselt Jõulujazzilt. Mängivad-laulavad Estonian Voices, Robert Jürjendal ja Taavo Remmel.

Pühapäeval, 21. detsembril kell 21 on eetris vokaalansambli Estonian Voices kontsert, mis toimus 30. novembril KUMU auditooriumis.
Estonian Voices alustas tegevust 2011. aastal ning on tänaseks jõudnud oma esimese plaadini “Ole hea”, mille materjali kontserdil esitletigi, lisaks kõlas armastatud jõululaule.
Kontserdi helirežissöör on Siim Mäesalu.

Esimesel jõulupühal, 25. detsembril kell 20 avaneb võimalus kuulata duo Robert Jürjendal-Liis Viira kontserti, mis on salvestatud 3. detsembril Niguliste muuseum-kontserdisaalis.
Eestimaa loodusest inspireeritud kontserdil kõlas peamiselt läbilõige Robert Jürjendali loomingust, mis kitarri, harfi ja elektroonika kooskõlas omandas erilise, jõulumeeleoludega hästi kokku sobiva varjundi.
See kontsert on kordusena eetris laupäeval, 27. detsembril kell 22.05.
Kontserdi
helirežissöör on Teet Kehlmann.

Aastavahetusel on eetris ka üks kontsert tänavuselt Sügisjazzilt.
Valik muusikat 21. septembril KUMU auditooriumis toimunud Taavo Remmeli juubelikontserdilt, kus Taavo Remmel esines nii koos Fine5 tantsuteatri kui ka erinevate jazzikolleegidega, kõlab Klassikaraadios 1. jaanuaril algusega kell 22.05.
Kontserdi helirežissöör on Teet Kehlmann.

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})