Eesti interpreedid. Elo Üleoja

12. novembril kell 21 kordub saade Elo Üleojast – hinnatud koorijuhist Lääne-Virumaal, kus tal on iga sõrme jaoks laulukoor.

Pühapäeval, 9. novembril kell 9.05 on eetris saade Elo Üleojast – hinnatud koorijuhist Lääne-Virumaal, kus tal on iga sõrme jaoks laulukoor.

Samas on ta üks neid koorijuhte, kelle käeviipele allub suur laulupeokoor.
Saate koostab Kersti Inno.

Kordus on eetris kolmapäeval, 12. novembril kell 21 ning saade on järelkuulatav Klassikaraadio veebilehel.

Elo Üleoja:
“Koorijuhitöö võlu on see, et sa saad suhelda nii paljude inimestega läbi muusika. Lisaks sinna juurde muusika energeetika.”

Elo Üleoja (Kaarepere, Forsel) on koorijuht ja muusikapedagoog, Ene ja Ants Üleoja tütar, Mikk Üleoja õde.
Muusikalise hariduse sai Tallinna Muusikakeskkoolis ja Tallinna Riiklikus Konservatooriumis, lõpetas 1987 professor Kuno Arengu dirigeerimisklassi. Töötanud Tallinna Muusikakeskkoolis ja Eesti Muusikaakadeemias dirigeerimise õppejõuna.
Töötanud Nõmme Erakoolis muusikaõpetaja ja koorijuhina. Juhatanud Tallinna Muusikakeskkooli kammerkoori, EKE Inseneride Meeskoori ja Tallinna Raekoja kammerkoori.
Aastast 2000 elab ja töötab Virumaal. Juhatanud või juhatab seal mitmeid koore: Oonurme segakoori, Avinurme meeskoori, Rakvere kammerkoori “Solare”, Virumaa Tütarlastekoori, Virumaa Poistekoori ja meeskoori “Kaevur”.
Töötanud muusikaõpetaja ja koorijuhina Tudulinna Põhikoolis ning Rakvere Esteetika- ja Tantsukooli mudilaste mängukooli ja laulustuudio õpetajana. 
2008. aastast muusikaõpetaja ja koorijuht Rakvere Reaalgümnaasiumis.
Juhatanud aastast 1999 kõigil üldlaulupidudel ning 2007. ja 2011.aasta noorte laulupidudel laste- ja segakoore.

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})