Kontserdiülekanded märtsis 2016

Lai valik kontserdisündmusi suurtes ja väikestes saalides Eestimaal. Otseülekanded ja hiljutiste kontsertide salvestused Klassikaraadios. Vali sobiv aeg ja ole kohal. Suurim kontserdisaal, mis sobib igaühele.

T 1. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (salvestus) (Tiina Kuningas)
Kontserdisari “Romantiline klaver“
Ralf Taal (klaver)
* Kavas: Brahms, Chopin, Ravel
Algusega kell 18.15 kõneleb romantismist kirjandusteadlane Rein Veidemann.

K 2. märts kell 16.15 Klassikaraadio klaverisaal (Nele-Eva Steinfeld)
Klassikaraadio kutsub külla
Viimsi muusikakool

R 4. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Miina Pärn)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, solist ja dirigent Olli Mustonen
* Ludwig van Beethoven – Avamäng “Coriolanus”
* Wolfgang Amadeus Mozart – Klaverikontsert nr 25
* Olli Mustonen – “Triptühhon”
* Rodion Štšedrin – Orkestrikontsert nr 3 “Vana vene tsirkusemuusika”

K 9. märts kell 16.15 Klassikaraadio klaverisaal (Nele-Eva Steinfeld)
Klassikaraadio kutsub külla
Rapla muusikakool

N 10. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Marge-Ly Rookäär)
Kontserdisari “Oratorio”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, solistid
Dirigent Risto Joost
Lavastaja Lembit Peterson (Theatrum)
* Bach – Matteuse Passioon

N 10. märts kell 19 Vene Kultuurikeskus (salvestus) (Ivo Heinloo)
Talvejazz 2016
Rein Rannap rockband feat.Kristjan Kannukene
Otsakooli Sümfooniaorkester, dirigent Kaspar Mänd
Otsakooli Bigbänd, dirigent Siim Aimla
Collegium Musicale, dirigent Endrik Üksvärav
* “Concerto in Rock” & “Ruja keelatud laulud”

L 12. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Nele-Eva Steinfeld)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
 dirigent Paavo Järvi
* Bedřich Smetana – Sümfooniliste poeemide tsükkel “Minu kodumaa”

E 14. märts kell 19 Kultuurikatel (Nele-Eva Steinfeld)
URR 11 “Eksootika”
U Ansambel

T 15. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (salvestus) (Tiina Kuningas)
Kontserdisari “Eliitkontserdid”
Mati Mikalai (klaver)
* Kavas: Couperin, Liszt, Ravel, Rahmaninov

K 16. märts kell 16.15 Klassikaraadio klaverisaal (Marge-Ly Rookäär)
Klassikaraadio kutsub külla:
Saku muusikakool

K 16. märts kell 18 Estonia kontserdisaal (Nele-Eva Steinfeld, jt)
Klassikatähed
Kontserdivoor

N 17. märts kell 19 Tallinna Ülikooli aula (salvestus) (Marge-Ly Rookäär)
Arvo Ratassepp, 90. sünniaastapäeva koorikontsert

R 18. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Johanna Mängel)
“Sula”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Rahvusmeeskoor
Solist Mihkel Poll (klaver)
Dirigent Mikk Üleoja
* Gavin Bryars – Kontsert klaverile ja orkestrile “Solway kanal”
* Giovanni Bonato – “Vana vale”(esiettekanne)
* Helena Tulve – “Sula”

L 19. märts kell 18 Kloostri Ait (salvestus) (Tiina Kuningas)
Esinevad Imbi Tarum (klavessiin) ja Julia Ageyeva Hess (klavessiin)

20. märts kell 18 Estonia kontserdisaal (Tiina Kuningas)
“Kontsert Kahele”
Tallinna Kammerorkester, Sinfonietta Rīga
Dirigent Normunds Šnē
* Béla Bartók – Muusika keelpillidele, löökpillile ja tšelestale
* Bohuslav Martinů – Topeltkontsert kahele keelpilliorkestrile, klaverile ja timpanile
* Peteris Vasks – “Sõnum”
* Tauno Aints – Uudisteos

P 20. märts kell 19 Mustpeade maja (salvestus) (Marge-Ly Rookäär)
Tartu kollektiivide kontsert “Lenda üles kurbtusest”
* Valik Eesti ja maailma kooriklassikat ning Tõnu Kõrvitsa tsükkel “Kreegi vihik”

K 23. märts kell 16.15 Klassikaraadio klaverisaal
Klassikaraadio kutsub külla:
Rapla laulustuudio

25. märts kell 19 Mustpeade maja Valge saal (salvestus) (Anne Prommik)
Suure Reede Kontsert
Tallinna Kammerorkester. Dirigent ja solist Risto Joost
* Arcangelo Corelli – Concerto grosso op 6 nr 1
* Antonio Vivaldi – “Filiae maestae Jerusalem” RV 638
* Arcangelo Corelli – Concerto grosso op 6 nr 3
* Antonio Vivaldi – “Stabat Mater” RV 621
* Arcangelo Corelli – Concerto grosso op 6 nr 12

R 25. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Nele-Eva Steinfeld)

Kalle Randalu (klaver), Juuli Lill (metsosopran, Rahvusooper Estonia),
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Neeme Järvi
* Leó Weiner – Divertisment nr 5
* Ludwig van Beethoven – Klaverikontsert nr 4
* Gustav Mahler – II osa “Mida jutustavad mulle lilled aasal” sümfooniast nr 3
* Gustav Mahler – IV osa Adagietto sümfooniast nr 5
* Gustav Mahler – IV osa “Ürgvalgus” sümfooniast nr 2
* Benjamin Britten – Soirées musicales
* Benjamin Britten – Matineés musicales

P 27. märts kell 17 Tallinna Jaani kirik (Anne Prommik)
Kontserdisari “Oratorio”
Ülestõusmispüha kontsert
Corelli Barokkorkester, Tallinna Poistekoor
Pirjo Jonas (sopran), Arete Teemets (sopran), Ka Bo Chan (kontratenor), Valter Soosalu (tenor), Uku Joller (bass)
Dirigent Martin Sildos
* Händel – Oratoorium “Ülestõusmine” (“Laresurrezione”)

E 28. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Marge-Ly Rookäär)
Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor 70
Juubeligala “Ballaadid“
Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor
Ain Anger (bass)
Klaveril Siim Selis
Dirigendid Peeter Perens ja Siim Selis
* Kavas: Thompson, Saint-Saëns, Loewe, Britten, Wagner, Tormis, Tubin, V. Kapp
* Tauno Aints – Uus teos (esiettekanne)

K 30. märts kell 16.15 Klassikaraadio klaverisaal (Johanna Mängel)
Klassikaraadio kutsub külla
Haapsalu Muusikakool

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Samal teemal

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Viimati lisatud