L 1. veebruar kell 20 Teatri- ja Muusikamuuseum (Ivo Heinloo)
Parmupillifestival
P 2. veebruar kell 16 Niguliste (Marge-Ly Rookäär)
Mustonenfest
Veneetsia mitmekoorimuusika
Jeruusalemma Barokksolistid, Hortus Musicus ja Collegium Musicale.
Dirigent Andres Mustonen
K 5. veebruar kell 19 Mustpeade maja Valge saal (Marge-Ly Rookäär)
MustonenFest
Sünagoogimuusika
Kantor Israel Nachman (Iisrael)
Eesti Rahvusmeeskoor
Dirigent Andres Mustonen
N 6. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Kaisa Jõhvik)
MustonenFest
Novosibirski kammerorkester
Katariina Maria Kits (viiul), Marcel Johannes Kits (tšello), Sten Heinoja (klaver)
Dirigent Andres Mustonen
* Beethoven. Kontsert viiulile, tšellole, klaverile ja orkestrile C-duur op. 56 ("Kolmikkontsert")
* Mendelssohn – Keelpillisümfoonia nr. 10 h-moll, BWV N 10
* Kantšeli – "A Little Daneliade"
* Bardanašvili – Uudisteos Gija Kantšeli mälestuseks
* Tšaikovski – "Aastaajad" op. 37b (seade keelpilliorkestrile)
R 7. veebruar kell 19 Vanemuise kontserdisaal (salvestus) (Johanna Mängel)
Antwerpeni sümfooniaorkester (Belgia)
Solist Alice Sara Ott (klaver)
Dirigent Elim Chan
* Prokofjev – Sümfoonia nr 1 D-duur op. 25 ("Klassikaline")
* Haydn – Klaverikontsert nr 11 D-duur Hob. XVIII/11
* Dvořák – Sümfoonia nr 8 G-duur op. 88
R 7. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Miina Pärn)
Gringolts Ja Mendelssohn
Ilja Gringolts (viiul)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Olari Elts
* Luciano Berio – "Head ööd" ("Gute Nacht") soolotrompetile
* Salvatore Sciarrino – "Öö allegooria" ("Allegoria della notte") viiulile ja orkestrile
* Felix Mendelssohn – Viiulikontsert
* Giuseppe Martucci – Nokturn
* Felix Mendelssohn – Sümfoonia nr 1
L 8. veebruar kell 19 Mustpeade maja Valge saal (Lisete Velt)
MustonenFest
"Sudexpress – kirglik reis baroki radadel Pariisist Lissaboni"
Ludovice Ensemble (Portugal)
Eduarda Melo (sopran), Iris Oja (metsosopran), André Lacerda (tenor)
Hugo Oliveira (bass), Joana Amorim (plokk- ja barokkflööt), Pedro Lopes e Castro (plokkflööt, barokkoboe)
Sofia Diniz (viola da gamba), Josep Maria Martí (teorb ja barokk-kitarr)
Ansambli juht Fernando Miguel Jalôto (klavessiin)
* Kavas: Lully, Charpentier, Rameau, Couperin jt
T 11. veebruar kell 19 Eesti Raadio 1. stuudio (Johanna Mängel)
URR-26: Elektroonika +1
Ansambel U:, kaastegev Ekke Västrik
* Kavas: Kaija Saariaho, Luc Ferrari, Mario Davidovsky, Jürg Frey
N 13. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Johanna Mängel)
Löökpillilegend Evelyn Glennie
Evelyn Glennie (löökpillid)
Šoti improvisatsiooniline trio HLK
Richard Harrold (klaver, kompositsioon), Ant Law (kitarr), Richard Kass (trummid)
R 14. veebruar kell 11 Estonia kontserdisaal (Miina Pärn)
Sinu Seiklus Kontserdisaalis
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent ja jutustaja Toomas Vavilov
* Sergei Prokofjev – Muusikaline muinasjutt "Petja ja hunt"
L 15. veebruar kell 18 Kadrioru loss (Marge-Ly Rookäär)
Kontserdisari "Armastuskirjad"
"Chopin ja Georges Sand"
Irina Zahharenkova (klaver)
Kirju loeb Anu Lamp
* Chopin – Barkarool Fis-duur op. 60, valik nokturne
P 16. veebruar kell 15 Estonia kontserdisaal (salvestus) (Lisete Velt)
Rahvusvaheline Chopini-nimeline konkurss
Galakontsert
K 19. veebruar kell 19 Estonia teater (Marge-Ly Rookäär)
Jaan Kross – 100 kontsert-aktus
N 20. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Kaisa Jõhvik)
Šostakovitši Kümnes
IX Eesti pianistide konkursi laureaat Sven-Sander Šestakov
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia sümfooniaorkester
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Paul Mägi
* Sergei Prokofjev – Klaverikontsert nr 3
* Dmitri Šostakovitš – Sümfoonia nr 10
N 20. veebruar kell 19 Eesti Raadio 1. stuudio (salvestus) (Johanna Mängel)
Noorte stuudio
VHK keelpilliorkester
Dirigent Rasmus Puur
R 21. veebruar kell 19 EMTA kontserdisaal (salvestus, eetris kolmapäeval 26. veebruaril) (Kersti Inno)
Kõrvaring II
Tallinna Kammerorkester
Dirigent Tõnu Kaljuste
* Arnold Schönberg – Kammersümfoonia nr 1, op 9
* Erkki-Sven Tüür – Sümfoonia nr 1
L 22. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Johanna Mängel)
NHK sümfooniaorkester (Tokyo)
Solist Sol Gabetta (tšello)
Dirigent Paavo Järvi
* Takemitsu – "How Slow the Wind"
* Schumann – Tšellokontsert a-moll op. 129
* Bruckner – Sümfoonia nr 7 E-duur
K 26. veebruar kell 16 Estonia kontserdisaal (Marge-Ly Rookäär)
Kontserdisari "Lõunamuusika"
Eesti Rahvusmeeskoor
Dirigent Mikk Üleoja
K 26. veebruar kell 19 EMTA kontserdisaal (Ivo Heinloo)
Kirke Karja, Mathias Eick Quintet
N 27. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Lisete Velt)
Klassikatähed 2020
Kontserdivoor
R 28. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Marge-Ly Rookäär)
Bruckneri Kaheksas
Mihkel Poll klaver
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Mihhail Gerts
* Eduard Tubin – Kontsertiino
* Anton Bruckner – Sümfoonia nr 8
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.