K 4. märts kell 19 Eesti Raadio 1. stuudio (Johanna Mängel)
Noorte stuudio
Harjumaa keelpilliorkester
R 6. märts 2020 kell 19 Estonia kontserdisaal (salvestus) (Miina Pärn)
ERSO kontserdisari Energia
Juhan Tralla (tenor), Tamar Nugis (bariton)
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Arvo Volmer
* Benjamin Britten – "Cantata misericordium"
* Brett Dean – "Fire Music"
* Carl Nielsen – Sümfoonia nr 4 "Kustumatu" ("Det Uudslukkelige")
(eetris esmaspäeval 9. märtsil kell 19.05)
L 7. märts kell 18 Kadrioru loss (Lisete Velt)
Kontserdisari "Beethoven 250"
Triin Ruubel (viiul), Theodor Sink (tšello), Kärt Ruubel (klaver)
Sissejuhatus Lauri Väinmaa
Kavas:
* Beethoven – Viiulisonaat nr 1 D-duur op. 12/1
* Beethoven – Tšellosonaat nr 1 F-duur op. 5/1
* Beethoven – Klaveritrio nr 7 B-duur op. 97 ("Ertshertsog")
Kontserti vahendavad EBUsse kuuluvad raadiojaamad projekti "Beethoven 250" raames
P 8. märts kell 18 Niguliste kirik (Marge-Ly Rookäär)
"Päikeselaul"
Kammerkoor Collegium Musicale
Eesti Sinfonietta
Dirigent Endrik Üksvärav
Kavas:
* Pärt Uusberg – "Palve"
* Tõnu Kõrvits – "Canticle of the Sun"
* Ola Gjeilo – "Sunrise Mass"
TÜHISTATUD
K 18. märts kell 19 Eesti Raadio 1. stuudio (Johanna Mängel)
Noorte stuudio
Põlva Muusikakooli orkester
TÜHISTATUD
N 19. märts kell 18 Pärnu kontserdimaja (Kersti Inno)
Juubelikontsert – Georg Ots 100!
Esinevad Rahvusooper Estonia solistid, koor ja orkester ning külalissolistid Lätist ning Leedust.
Dirigent Arvo Volmer
Õhtu juht Arne Mikk
TÜHISTATUD
L 21. märts kell 19 EMTA kontserdisaal (Kersti Inno)
Euroopa varajase muusika päeva tähistamine.
Tallinna Kammerorkester ja Peter Spissky
solist Maria Valdmaa
TÜHISTATUD
R 20. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (salvestus) (Marge-Ly Rookäär)
Lucas Debargue (klaver)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Leon Botstein
* Edward Elgar – Avamäng "Lõunas" ("Alassio")
* Camille Saint-Saëns – Klaverikontsert nr 5
* Antonín Dvořák – Sümfoonia nr 6
(eetris esmaspäeval 23. märtsil kell 19.05)
TÜHISTATUD
P 22. märts kell 16 Estonia kontserdisaal (Lisete Velt)
"Entel-tentel 50"
Eesti Raadio lastekoor
VHK poistekoor ja keelpilliorkester
Dirigendid Kadri Hunt, Kaie Tanner ja Rasmus Puur
Seaded Rasmus Puur ja Kadri Hunt
Liikumisseaded Märt Agu
Kontserdi juht Tõnu Oja
TÜHISTATUD
K 25. märts kell 19 EMTA kontserdisaal (salvestus) (Ivo Heinloo)
Puhkpillimuusikakontsert
Politsei- ja Piirivalve orkester
Dirigent Sami Ruusuvuori
TÜHISTATUD
K 25. märts kell 19 Eesti Raadio 1. stuudio (Johanna Mängel)
Noorte stuudio
Võru Muusikakooli orkester
TÜHISTATUD
N 26. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Lisete Velt)
Sinaiski ja Rahmaninov
Marcel Johannes Kits tšello
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Vassili Sinaiski
* Dmitri Šostakovitš – Tšellokontsert nr 1
* Sergei Rahmaninov – Sümfoonia nr 2
TÜHISTATUD
N 26. märts kell 20 Mustpeade Maja valge saal (Ivo Heinloo)
TAFF Club
Mingo Rajandi kvartett ja Liisi Koikson
TÜHISTATUD
R 27. märts kell 19 Mustpeade maja (salvestus) (Johanna Mängel)
Eesti Muusika Päevade avakontsert
(eetris laupäeval 28. märtsil)
TÜHISTATUD
L 28. märts kell 19 Estonia kontserdisaal (Marge-Ly Rookäär)
Eesti Rahvusmeeskoor
Dirigent Grete Pedersen (Norra)
Kavas:
* Schubert, Grieg, Milhaud, Poulenc, Johansson, Åhlen, Lidholm
TÜHISTATUD
L 28. märts kell 20.30 Niguliste (Ivo Heinloo)
EMP 1
Mart Soo
TÜHISTATUD
E 30. märts EMTA kontserdisaal (Johanna Mängel)
EMP
Stockholmi Saksofonikvartett
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.