00:15:11Tobias Hume - Harke, harke Jordi Savall (viola da gamba)
00:17:20Joseph Haydn - Viiulikontsert G II Adagio Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
00:24:45spirituaal - Swing Low, Sweet Chariot Halebopp SingersDirigent Lauri Breede
00:27:48Francesco Corbetta - Caprice di ciacona per la B Ensemble Kapsberger
00:32:38Wolfgang Amadeus Mozart - Violin Concerto No. 1 in B flat. K. 207 II Adagio Julia Fischer (viiul), Pieter-Jan Belder (harpsichord), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
00:40:52Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 2 c-moll op 66, II osa - Andante espressivo Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
00:49:08Johann Sebastian Bach - II osa - Adagio e piano sempre Kontserdist nr. 3 D-duur, BWV-1054 Angela Hewitt (klaver), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
00:55:14Johann Sebastian Bach - Partita nr.1 B IV Sarabande Glenn Gould (klaver)
00:58:28Eduard Tubin - Viiulikontsert nr.1, II: Andante sostenuto Mark Lubotski (viiul), Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
01:10:45Pantšo Vladigerov - Sarabande from the cycle Classic and Romantic op 24 BNR Symphony OrchestraDirigent Emil Tabakov
01:15:27Mihhail Glinka, Aleksander Puškin - Meenutan kaunist hetke Mischa Maisky, Pavel Gililov
01:19:10Nikolai Rimski-Korsakov - Süit ooperist "Muinasjutt tsaar Saltaanist"- II Vaat merel Šoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
01:28:28Pjotr Tšaikovski - Andante Cantabile Ermitaaži KammerorkesterDirigent Saulius Sondeckis
01:35:00Adam Falkenhagen - Sonaat c-moll; III osa - Tempo di giusto David Parsons (barokklauto)
01:39:11Antonin Dvo'rak - II osa - Adagio Sümfooniast nr.8 G-duur Berliini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
01:50:34Jose de Anchieta - Con amores, la mi madre Rondellus
01:53:39Johann Sebastian Bach - Double Concerto For 2 Violins, String and Continuo in D minor BWV 1043 Hilary Hahn, Los AngelesChamber Orchestra
02:00:58Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 100 G-duur ("Militaarne") New Yorgi Filharmoonia sümfooniaorkesterDirigent Leonard Bernstein
02:26:50Alessandro Marcello - Oboekontsert d-moll Kalev Kuljus (oboe), Leedu KammerorkesterDirigent Kalev Kuljus
02:38:33Johannes Brahms - Klaverikvintett f-moll op 34 Amadeus-Kvartett
03:20:33Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.11 B-duur Svjatoslav Richter (klaver)
03:46:22Franz Schubert - Klaveritrio nr.2 Es-duur, D.929 Frank Braley (klaver ), Renaud Capucon (viiul), Gautier Capucon (tšello)
04:29:04Wolfgang Amadeus Mozart - Divertisment F-duur "Lodroni öömuusika" KV 247 L'Archibudelli
05:00:33Jean Sibelius - Sümfooniline poeem "Öine ratsasõit ja päikesetõus" op 55 Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
05:16:21Johannes Brahms - Sonaat viiulile ja klaverile nr. 3 d-moll op 108 Sergei Hatšaturjan (viiul), Lucine Hatšaturjan (klaver)
05:38:23Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 90 C-duur (1788) Frankfurdi Raadio orkesterDirigent Hugh Wolff
06:04:21Emmanuel Chabrier - Suite pastorale: III Sous-bois. Andantino - Meno mosso Šveitsi Romaani OrkesterDirigent Neeme Järvi
06:08:27Aleksander Borodin - Prince Igor, Acte II: No. 17, Danses polovtsiennes Cyprien Katsaris & Etsuko Hirose
06:20:00Sergei Prokofjev - Andantino -Allegretto Klaverikontserdist nr. 2 g-moll Vladimir Krainev (klaver), Frankfurdi Raadio SODirigent Dmitri Kitajenko
06:31:31Georg Philipp Telemann - Trompetikontsert D II Allegro Hakan Hardenberger, Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Iona Brown
06:33:29Jean-Francois Dandrieu - Minuit fut fait un reveil Elaine Funaro (klavessiin)
06:35:48Johann Sebastian Bach - Kontsert d BWV 1060 2-le viiulile ja ork.-le II Adagio Andrew Manze, Rachel Podger, The Academy of Ancient MusicDirigent Andrew Manze
06:40:39Maurice Durufle - Tota pulchra es, op.10 nr.2 Winchesteri Katedraali koorDirigent David Hill
06:42:34Antonio Vivaldi - Kontsert viola d'amorele ja orkestrile a-moll RV 397 Fabio Biondi (viola d'amore), Europa Galante
06:52:17Johann David Heinichen - Kontsert a 7 G-duur (Seibel 214) Il Fondamento
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.