00:15:43Johann Sebastian Bach - Allemande tshellosüidist nr. 1 G-duur, BWV 1007 Truls Mork (tšello)
00:20:22Lucas Ruiz de Ribayaz - Espagnoletta Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
00:23:15Antonin Dvorak - Slaavi tants nr. 10 e-moll Praha Raadio SümfooniaorkesterDirigent Vladimir Valek
00:29:00Wolfgang Amadeus Mozart - Serenaad B "Gran Partita" III Adagio Berliini FilharmoonikudDirigent Zubin Mehta
00:35:16Jules Massenet - Fantaasia: II Lent (Quasi cadenza) - Modere (Allegretto con spirito) Truls Mork (tšello), Orchestre de la Suisse RomandeDirigent Neeme Järvi
00:39:16Felix Mendelssohn - Klaverikontsert nr. 1 II Andante Lang Lang (klaver), Chicago Symphony OrchestraDirigent Daniel Barenboim
00:45:48Tundmatu - Ontre todalas The Dufay Collective
00:48:50Gustav Mahler - Sümfoonia nr. 5 IV osa Adagietto. Sehr langsam Radio-Sinfonieorchester Stuttgart des SWR, dir. Roger Norrington
00:57:40Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat: Tempo di menuetto K 394 Frank Peter Zimmermann (viiul), Alexander Lonquich (klaver)
01:02:41Janis Medins - Daina nr 6 Fis-duur Arturs Ozolins (klaver)
01:05:24Johannes Brahms - Topeltkontsert viiulile ja tšellole a-moll op 102 - II Andante Julia Fischer (viiul), Daniel Müller-Schott (tšello), Netherlands Philharmonic Orchestra AmsterdamDirigent Yakov Kreizberg
01:13:02Francesco Corbetta - Sarabanda per la B Ensemble Kapsberger
01:15:09Johann Sebastian Bach - Kontsert kahele viiulile, keelpillidele ja basso continuole d-moll BWV 1043 II Largo ma non tanto Julia Fischer (viiul), Alexander Sitkovetsky (viiul), Academy of St. Martin in the Fields
01:22:23Enrique Granados - 12 danzas espanolas op 37: II Oriental Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
01:26:40Johann Sebastian Bach, Luciano Berio - Contrapunctus XIX (Die Kunst der Fuge) Orchestra Sinfonica di Milano Giuseppe VerdiDirigent Riccardo Chailly
01:35:16Robert Johnson - Theatre Music by Shakespeare's Lutenist: Galliard I Anthony Rooley
01:36:55Heino Eller - Sümfooniline poeem "Videvik" ERSODirigent Peeter Lilje
01:43:05Claudio Monteverdi - Voglio di vita uscir' Paul O'Dette
01:47:54Eric Whitacre, Charles Anthony Silvestri - Nox aurumque Eric Whitacre Singers, Laudibus (segakoor)Dirigent Eric Whitacre
01:54:08Ludwig Busbetzky - Trio Chaconne Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
01:59:01Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 91 Es-duur Hesseni Raadio sümfooniaorkesterDirigent Hugh Wolff
02:24:27Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 3 d-moll op 30 Arkadi Volodos, Berliini FilharmooniaorkesterDirigent James Levine
03:06:13Richard Wagner - Siegfriedi idüll (transkriptsioon klaverile) Glenn Gould (klaver)
03:29:45Antonio Vivaldi - Oboekontsert C-duur Kalev Kuljus (oboe), Leedu KammerorkesterDirigent Kalev Kuljus
03:44:04Camille Saint-Saens - Sümfoonia nr.1 Es-duur Prantsuse Raadio SümfooniaorkesterDirigent Jean Martinon
04:15:33Edward Elgar - Sea Pictures Janet Baker (metsosopran), London Symphony OrchestraDirigent John Barbirolli
04:39:43Johannes Brahms - Klaverikvartett nr. 2 A-duur op 26 Leopold String Trio
05:30:03Wolfgang Amadeus Mozart - Violin Concerto No. 5 in A, K 219 Julia Fischer (viiul), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
05:59:47Antonio Vivaldi - Tšellokontsert a-moll RV 418 Sol Gabetta (tšello), Sonatori de La Gioiosa Marca
06:10:53Ludwig van Beethoven - Keelpillikvartett nr.13 B op.130 I Adagio ma non troppo.Allegro Lindsay Quartet
06:25:28Jurjanu Andrejs - Barkarool Liepaja SümfooniaorkesterDirigent Imants Resnis
06:29:20Ludwig van Beethoven - Variatsioonid iiri meloodiale 'The Last Rose of Summer' Olli Mustonen (klaver)
06:32:08Johann Sebastian Bach - Kantaat "Es ist ein trotzig mund verzagt Ding" BWV 176 Collegium Vocale Gent, dir. Philippe Herreweghe
06:42:57Lepo Sumera - Vaikiv odalisk Neeme Punder (flööt)
06:49:29Franz Schubert - Sonaat a-moll D821 III Allegretto Yuri Bashmet = viola, Mihhail Muntjan = klaver
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.