00:15:03Tundmatu - The Standing Masque Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
00:16:43Wolfgang Amadeus Mozart - Flöödikontsert nr.2 D II Adagio ma non troppo James Galway (flööt), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
00:23:41Joachim Bernhard Hagen - Trio a-moll; III osa - Vivace David Parsons (barokklauto), Marianna Scüzs (barokkviiul), Francisco del Amo (barokktšello)
00:27:16Joseph Haydn - Klaverisonaat nr. 23 F-duur II Adagio Marc-Andre Hamelin (klaver)
00:34:32Edvard Grieg - Süit "Holbergi aegadest" IV Aaria Oslo FilharmoonikudDirigent Maris Jansons
00:41:11Giacomo Puccini - Krüsanteemid Berliini RSODirigent Riccardo Chailly
00:48:20Desire-Emile Inghelbrecht - Pastourelles: II Le depart pour Bethleem Peter Froundjian (klaver)
00:50:11Jules Massenet - Le dernier sommeil de la Vierge Orchestre de la Suisse RomandeDirigent Neeme Järvi
00:54:34Jean Sibelius - Eleegia Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
00:58:31Max Reger - Variatsioon nr.8 tsüklist "Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale" Venemaa Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Valeri Poljanski
01:04:32Armas Järnefelt - Berceuse Göteborgs SymfonikerDirigent Neeme Järvi
01:07:32Carl Czerny - Allegro agitato SUUREST SÄDELEVAST SONAADIST H-MOLL OP.54 Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
01:16:09Adrian Willaert - O dolce vita mia Tragicomedia
01:18:50Pjotr Tšaikovski - Lumivalgeke: XVIIb Kevadhaldjas Leipzigi Raadio Sümfooniaorkester ja Leipzigi Raadio koorDirigent Kristjan Järvi
01:23:20Giulio Caccini - Amarilli, mia bella Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
01:29:07Ferenc Liszt - Armuunelm Jorge Bolet (klaver)
01:33:58Johannes Brahms, Clemens von Brentano - Ilmalikud laulud op.42 "Õhtuserenaad" Monteverdi KoorDirigent John Eliot Gardiner
01:36:02Tobias Hume - "My Joyes are comming" kogumikust "The Spirit of Gambo" Paolo Pandolfo
01:38:39Georges Bizet - "Duo" väikesest süidist "Laste mängud" Orchestre de ParisDirigent Paavo Järvi
01:41:58Wolfgang Amadeus Mozart - II osa - Andante Sonaadist B-duur, K-454 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
01:50:29Pietro Mascagni - Intermezzo ooperist "Talupoja au" Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
01:54:45Claude Debussy - "Meri" - kolm sümfoonilist eskiisi Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
02:19:58Gioachino Rossini - Sonaat neljale keelpillile nr. 6 D-duur Serenata of London
02:35:50Johann Sebastian Bach - Vergnügte Ruh, beliebte Seelenlust BWV 170 Philippe Jaroussky (kontratenor), Freiburger BarockorchesterDirigent Petra Müllejans
02:58:19Henryk Wieniawski - Viiulikontsert nr 1 fis-moll op 14 Charlie Siem (viiul), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andrew Gourlay
03:26:22Ludwig van Beethoven - Klaveritrio nr.2 G-duur Londoni Klaveritrio
03:59:54Hector Berlioz - Fantastiline sümfoonia Berliini FilharmoonikudDirigent Simon Rattle
04:55:44Johann Sebastian Bach - Suite for Solo Cello No. 3 in C major Yo-Yo Ma (tšello)
05:17:07Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 6 D-duur "Le Matin" (Hommik) Freiburgi Barokkorkester
05:41:00Arvo Pärt - Salve Regina Polyphony, Christopher Bowers-Broadbent (orel)Dirigent Stephen Layton
05:53:13Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, III osa. Kvartett e-moll K. Kaiser (fl), P. Müllejans (viiul), S. Mühleisen (tš), H. Perl (gamba), L. Santana (lauto), T. Johann (klavess
06:01:58Camille Saint-Saëns - Valss-kapriis op.76 "Pulmatort" Stephen Hough, Birminghami SümfooniaorkesterDirigent Sakari Oramo
06:07:48Leo Delibes, Ernö Dohnanyi - Coppelia valss Cyprien Katsaris (klaver)
06:14:17Uuno Klami - Kalevala-süit op.23 IV Hällilaul Lemminkäisele Islandi sümfooniaorkesterDirigent Petri Sakari
06:20:03Astor Pizzolla - Milonga sin Palabras Gidon Kremer, Marta Sudraba, Ula Ulijona
06:26:59Johann Strauss (jun) - Sinngedichte op 1 Vienna Johann Strauss OrchestraDirigent Alfred Eschwe
06:35:28Jean-Philippe Rameau - Second livre de pièces de clavecin, Suite en mi, RCT 2: V. Le Rappel des oiseaux Alexandre Tharaud
06:38:23Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 21 C-duur II Andante Murray Perahia (klaver), Inglise KammerorkesterDirigent Murray Perahia
06:45:30Joseph Haydn - Klaveritrio nr.28 E I Allegro moderato A.Schiff (klaver), Y.Shiokawa (viiul), B.Pergamenschikov (tšello)
06:53:17Johannes Brahms - Ungari tants nr 4 fis-moll. Poco sostenuto London Symphony OrchestraDirigent Neeme Järvi
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.