00:11:36trad., arr. Percy Grainger - Londonderry Air City of London Sinfonia
00:15:18Urmas Sisask - Nüüdisaegne Sodiaak: Veevalaja Boris Björn Bagger (kitarr)
00:20:16Aarre Merikanto - Largo Misterioso (Crepusculo) Turku Philharmonic Orchestra
00:24:49Gregorian - Tristis est anima mea Vox Clamantis, dir. Jaan-Eik TulveDirigent Jaan-Eik Tulve
00:28:23Francisco de la Torre - Danza alta Rondellus
00:29:47Erik Satie - Gümnopeedia nr. 3 The New London OrchestraDirigent Ronald Corp
00:33:10Dmitri Šostakovitš - Andante Klaverikontserdist nr. 2 Elisabeth Leonskaja (klaver), Saint Pauli KODirigent Hugh Wolff
00:40:10Edgar Arro - Largo The Ilves Sisters
00:43:27Georg Philipp Telemann - Trompetikontsert D III Grave Hakan Hardenberger, Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Iona Brown
00:45:29Ludwig van Beethoven - Elisele Dag Achatz (klaver)
00:49:10Max Reger - Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale VIII:Andante grazioso Vene Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Valeri Poljanski
00:52:00Franz Schubert, Johann Gabriel Seidl - Haud ja kuu RIAS-KammerkoorDirigent Marcus Creed
00:55:31Jean-Baptiste Lully - Süit "Le Divertissement Royal" V Rondeau du Mariage force Andrew Lawrence-King, Jordi Savall
00:58:10Sergei Prokofiev - Balletisüit Romeo ja Julia nr. 2, III: Paater Lorenzo Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
01:00:53Johann Sebastian Bach - Double Concerto For 2 Violins, String and Continuo in D minor BWV 1043 Hilary Hahn, Los AngelesChamber Orchestra
01:07:43Johannes Brahms - Sõnadeta laulud: Öörändur Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
01:12:22Alessandro Scarlatti - II osa - Largo Sonaadist a-moll Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
01:14:20Francis Poulenc - Les Chemins de l'Amour Cyprien Katsaris (klaver)
01:17:45Geoffrey Burgon - "Nunc dimittis" filmist 'Tinker Tailor Soldier' Lesley Garrett (sopran), The Philharmonia OrchestraDirigent Geoffrey Burgon
01:20:03Juan del Encina - Para verme con ventura Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
01:22:08Felix Mendelssohn-Bartholdy - Adagio religioso (Sümf. nr.2 B-duur) Deutsches SO BerlinDirigent Vladimir Ashkenazy
01:30:19Mihhail Ippolitov-Ivanov - Süit nr 1 "Kaukaasia eskiisid" op 10 Royal Philharmonic OrchestraDirigent Artur Rodzinski
01:35:16Ennio Morricone - "Gabriel's Oboe" filmist "The Mission" Nora Orlandi
01:37:33Wolfgang Amadeus Mozart - Violin Sonata in G major K379: 1. Adagio Hilary Hahn (viiul), Cory Smythe (klaver)
01:43:00Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr.4 G II Andante Northern Sinfonia of EnglandDirigent George Malcolm
01:47:18Brennan - Teema filmist "Harry's game" The London Symphonic Orchestra
01:50:03Franz Schubert, Ludwig Rellstab - Serenaad Jussi Björling (tenor), Frederik Schauwecker (klaver)
01:54:27Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr.3 D-duur: Aaria Raymond Cohen (viiul), Inglise KammerorkesterDirigent Raymond Leppard
02:00:06William Byrd - Kroonitud lillede ja liiliatega Anna Crookes (voc), ans. "Concordia"
02:06:00Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 32 B-duur, KV 454 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
02:28:19Johann Sebastian Bach - Selig ist der Mann der die Anfechtung erduldet BWV 57 Thomas Quasthoff (bass-bariton), Dorothea Röschmann (sopran), Berliini Barokksolistid, Riia Kammerkoor
02:49:57Franz Schubert - Sümfoonia nr.8 h-moll ("Lõpetamata"), D 759 Viini FilharmoonikudDirigent Georg Solti
03:20:01Igor Stravinski - Kontsert Es-duur "Dumbarton Oaks" Breemeni Saksa KammerfilharmooniaDirigent Paavo Järvi
03:35:44Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr.1 F-duur BWV 1046 Oregoni Bachi Festivali KammerorkesterDirigent Helmuth Rilling
03:57:01Arvo Pärt - Te Deum Eesti Filharmoonia Kammerkoor,Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
04:25:54Johann Sebastian Bach, Avi Avital - Viiulikontsert d-moll BWV 1052 Avi Avital (mandoliin), Shalev Ad-El (klavessiin), Kammerakademie Potsdam
04:47:03Franz Schubert - Missa As-duur D 678 Oregoni Bachi Festivali Koor ja Oregoni Bachi Festivali OrkesterDirigent Helmuth Rilling
05:31:47Pjotr Tšaikovski - Süit nr. 4 "Mozartiana" G-duur op 61 Detroiti SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
05:56:23Antonio Vivaldi - Introduzione al miserere "Filiae Maestae Jerusalem" RV-638 Ensemble 415, Andreas Scholl (kontratenor)Dirigent Chiara Banchini
06:05:55Emilis Melngailis - Keelpillikvartett "Quasi uno Quartetto": V Finaal Ilze Zarina, Agnese Kannina, Arigo ~Strals, Diana Ozolina
06:13:16Johannes Brahms - Serenaad A op 16 I Allegro moderato Amsterdami Concertgebouw-orkesterDirigent Bernard Haitink
06:21:06Aleksandr Borodin, arr. Friedrich Lips - Nocturne/Nokturn Friedrich Lips (bajaan)
06:24:52Tomaso Albinoni - Concerto secondo g-moll op 10 Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
06:34:51Anton Diabelli - Sonatiin G-duur nr. 1 op 135 Cyprien Katsaris (klaver)
06:39:53Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr.2 A I Allegro Kvartett "Serenata of London"
06:46:58Johann Sebastian Bach - Partita nr.3 a VII Gigue Glenn Gould (klaver)
06:48:24Carl Zeller - "Sei nicht bos" operetist "Obersteiger" Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
06:51:30Wolfgang Amadeus Mozart - Serenaad B-duur, K. 361 (370a) "Gran Partita", V: Romanss/Romance. Adagio Berliini FilharmoonikudDirigent Zubin Mehta
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.