00:17:18Nikolai Rimski-Korsakov - Sadko: India laul Kingsway Symphony Orchestra, Kingsway Symphony ChorusDirigent Tutti Camarata
00:21:49Jean-Philippe Rameau - Nouvelles suites de pieces de clavecin Süit A-duur II osa Courante Michel Kiener
00:26:25anonymous - The Willow Song Alfred Deller (kontratenor), Desmond Dupre (klaver)
00:30:42Henry Purcell - Sonata a 2 Hesperion XXI
00:37:26Benjamin Britten - Neli mereinterlüüdi oop."Peter Grimes" I Koit Edmontoni SODirigent Uri Mayer
00:42:49Johannes Brahms - Klaverikontsert nr. 2 B-duur Andante Elisabeth Leonskaja (klaver), Jurnjakob Timm (tšello), Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
00:54:59Gabriello Puliti, Domen Marincic - La Pulita Domen Marincic (viola da gamba), Tomaz Sevšek (orel)
00:57:30Jean Sibelius - Krahvinna portree Lilga Kovanko (retsiteerija), Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester,Dirigent Juha Kangas
01:01:33Francesco da Milano - Fantasia Paul O'Dette
01:05:33Arvo Pärt - Spiegel im Spiegel Jason Carter
01:15:51Wolfgang Amadeus Mozart - Rondo viiulile js orkestrile C-duur K 373 Julia Fischer (viiul), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
01:21:42Ennio Morricone - Gabriel's Oboe Bion Tsang (tšello), Ian Davidson (oboe), segakoor ConspirareDirigent Craig Hella Johnson
01:24:31Arvo Pärt - Aliinale Käbi Laretei (klaver)
01:26:59Jacob Senleches - La harpe de mélodie Ferrara EnsembleDirigent Crawford Young
01:31:06tundmatu - Jacaras Ensemble Kapsberger
01:36:15Robert Schumann - Lastestseenid: Unelm Koshice FilharmoonikudDirigent Christian Ehwald
01:40:08Jean Sibelius - Eleegia Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
01:44:04Eric Whitacre - The River Cam Julian Lloyd Webber (tšello), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Eric Whitacre
01:56:23Joseph Haydn - Tšellokontsert D-duur Hob.VIIb.2 Gautier Capucon (tšello), Mahleri KammerorkesterDirigent Daniel Harding
02:20:36Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikvartett B-duur K 317d Eric Hoeprich (klarnet), The Artaria Quartet
02:42:05Robert Schumann - Metsastseenid op 82 Svjatoslav Richter (klaver)
03:02:42Jean-Baptiste Lully - III süit "Alceste" (1674) Le Concert des NationsDirigent Jordi Savall
03:24:45Johannes Brahms - Sonaat nr. 1 f-moll op 120 Selvadore Rähni (klarnet), Tuuli Rähni (klaver)
03:46:15Robert Schumann - Sümfoonia nr. 2 C-duur op 61 Dresdeni RiigikapellDirigent Wolfgang Sawallisch
04:24:03Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 33 Es-duur, KV 481 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
04:47:05Hector Berlioz - Fantastiline sümfoonia Berliini FilharmoonikudDirigent Simon Rattle
05:42:38Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 10 G-duur Paul Lewis (klaver)
06:00:01Georg Friedrich Händel - Triosonaat h-moll op 2 nr.1 London Baroque
06:09:48Peter Philips - Chromatic Pavan (Pavan Dolorosa) Göran Söllscher (kitarr)
06:13:54Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr.1 d op.49 IV Finaal. Allegro assai ... Beaux Arts Trio
06:22:19Carl Maria von Weber, arr. Jean-Jaques Kantorow - Kvintett B-duur op 34 I Allegro Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, dir. Jean-Jaques Kantorow
06:29:53Antonio Vivaldi - Magnificat V Esurientes implevit bonis Solistid, koor, TafelmusikDirigent Jeanne Lamon
06:31:33Johann Sebastian Bach - Kontsert viiulile, keelpillidele ja basso continuole E-duur BWV 1042 II Adagio Julia Fischer (viiul), Academy of St. Martin in the Fields
06:38:12Michelangelo Rossi - Toccata terza Robert Woolley (orel)
06:41:58Aleksander Gretšaninov - Klaveritrio nr. 2 G-duur op. 128; III osa - Finaal Viktor Jampolski (klaver), Mihhail tsinman (viiul), Natalja Savinova (tšello)
06:49:47Georg Philipp Telemann - Kontsert viiulile ja keelpillidele E-duur Rainer Kussmaul (viiul), Berliini BarokksolistidDirigent Rainer Kussmaul
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.