00:19:56Franz Schubert - Serenade David Garrett
00:24:32Ryuichi Sakamoto - Intermezzo Ryuichi Sakamoto (klaver)
00:28:17Nikolai Rimski-Korsakov - Süit ooperist "Lumivalgeke" - I Imeilus Kevad Šoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
00:32:44Arianna Savall - Le chant des etoiles Arianna Savall (harf), Sveinung Lilleheier (instrumentaal/dobro)
00:36:23Georg Philipp Telemann - Sinfonia F plokkfl-le, v da gambale, keelp.: I Alla Breve Marion Verbruggen (pokkflööt), Sarah Cunningham (viola da gamba), Valgustusajastu orkesterDirigent Monica Huggett
00:40:13Wolfgang Amadeus Mozart - Violin Concerto No. 1 in B flat. K. 207 II Adagio Julia Fischer (viiul), Pieter-Jan Belder (harpsichord), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
00:48:06Johann Sebastian Bach - Aaria Heiki Mätlik (kitarr), Andres Uibo (orel)
00:52:39Richard Strauss, Karol A.Penson - Allerseelen op 10 Cyprien Katsaris (klaver)
00:55:31Randy Newman - I Think It’s Gonna Rain Today Randy Newman
00:58:29Justin Timberlake / Mitchell Owens - "One of Those Stories" filmist "The Book of Love" OrchestraDirigent Mitchell Owens
01:01:12Jean Sibelius - Kontsertsüit "Ajaloolised stseenid II": II osa"Armastuslaul" Norra Raadio orkesterDirigent Ari Rasilainen
01:07:29Johann Sebastian Bach - Klaverikontsert nr 7 g BWV 1058 II Andante Glenn Gould (klaver), Columbia SODirigent Vladimir Golschmann
01:13:29Gabriello Puliti, Domen Marincic - La Pulita Domen Marincic (viola da gamba), Tomaz Sevšek (orel)
01:15:59Vangelis - "Main Theme" from "Missing" Vangelis
01:19:56Giuseppe Tartini, arr. Ivan Jevtic - Trompetikontsert D-duur: II Andante Neeme Ots (trompet), Tiia Tenno (orel)
01:24:36Antonio Vivaldi - Kitarrikontsert RV 93: Largo Christopher Parkening (kitarr), Academy of Saint Martin in the FieldsDirigent Iona Brown
01:29:09Jean-Philippe Rameau - I osa - Allemande / Tsüklist "Palad klavessiinile" (1724/1731), Süit E-duur Michel Kiener
01:33:02Tom Waits - La strada Amy Dickson (saksofon), London Session OrchestraDirigent Chris Walden
01:36:13Carl Nielsen - Sümfoonia nr.1 g II Andante Norra Raadio SODirigent Ari Rasilainen
01:43:41Alexandre Guilmant - Jumaldamine Turku Philharmonic Orchestra, dirigent Petri Sakari
01:49:34Margo Kõlar - Marta juures Kristo Käo (kitarr), Jorma Puusaag (kitarr)
01:51:00Robert Schumann - Träumerei Mozarteumi klarnetikvintett
01:53:44Fryderyk Chopin - 12 etüüdi: Etüüd nr 3 E-duur op 10 Lang Lang (klaver)
01:56:58Brett Dean - Carlo Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
02:17:50Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert flöödile, harfile ja orkestrile C-duur K.299 James Galway (flööt), Catrin Finch (harf), Sinfonia VarsoviaDirigent James Galway
02:47:33Jean-Baptiste Lully - I süit "Kodanlasest aadlimees" / I suite"Le Bourgeois Gentilhomme"(1670) Le Concert des NationsDirigent Jordi Savall
03:04:56Antonin Dvorak - Vokaaltsükkel "Piiblilaulud" op 99 ("Biblicke pisne") Brian Rayner Cook (bariton), Šoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
03:29:43Johannes Brahms - Sonaat viiulile ja klaverile nr. 3 d-moll op 108 Sergei Hatšaturjan (viiul), Lucine Hatšaturjan (klaver)
03:51:19Franz Liszt, Franz Schubert - Fantaasia "Rändur" klaverile ja orkestrile Cyprien Katsaris (klaver), The Philadelphia OrchestraDirigent Eugene Ormandy
04:12:37Johann Sebastian Bach - Kantaat nr 12 Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen BWV 12 Choir of King's College, Cambridge, The Academy of Ancient MusicDirigent Stephen Cleobury
04:37:58Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 25 C-duur KV 503 Daniel Barenboim (klaver), Uus FilharmooniaorkesterDirigent Otto Klemperer
05:13:05Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 6 h-moll "Pateetiline" op 74 Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
05:56:52Johann Sebastian Bach, originaal Alessandro Marcello - Kontsert d-moll BWV 974 Alessio Bax (klaver)
06:07:23Felix Godefroid - Carnaval de Venice op 184 Xavier de Maistre (harf)
06:14:46Joseph Haydn - Tšellokontsert C-duur, I: Moderato Gautier Capucon (tšello), Mahleri KammerorkesterDirigent Daniel Harding
06:24:56Franz Schubert - Keelpillikvartett B II Andante sostenuto Coull-kvartett
06:33:27Michelangelo Rossi - Toccata terza Robert Woolley (orel)
06:37:35Johann Strauss, André Rieu - Sphärenklänge Strauss-Orchestra ViennaDirigent Norbert Neukamp
06:46:47Johann Sebastian Bach - Fuuga c WTK I Glenn Gould (klaver)
06:48:23Georg Friedrich Händel - Triosonaat h-moll op 2 nr.1 London Baroque
06:58:10Frédéric Chopin - Etudes op 25. No. 3 in F major Lang Lang (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.