00:12:03Jean-Henry D'Angelbert - Pièces de clavecin: Sarabande "Dieu des Enfers" (After Lully's La naissance de Vénus) Alexandre Tharaud
00:14:18Antonio Vivaldi - Flöödikontsert g-moll "Öö" I Largo Michala Petri (plokkflööt), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Iona Brown
00:16:35Josquin Desprez - Vous l'arez s'il vous plaist The King's Singers
00:19:10Heinrich Isaac - Fortuna desperata Hesperion XXI & La Capella Reial De CatalunyaDirigent Jordi Savall
00:23:23Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr. 2 F-duur II Andante Philharmonia OrchestraDirigent Riccardo Muti
00:28:49Fryderyk Chopin, Eugene Ysaye - Ballaad nr. 1 g-moll op. 23 Philippe Graffin (viiul), Pascal Devoyon (klaver)
00:38:55Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr 2 c-moll: II Adagio sostenuto Khatia Buniatishvili (klaver), Tšehhi Filharmoonia orkesterDirigent Paavo Järvi
00:49:47Arvo Pärt - Für Alina Mihkel Poll (klaver)
00:52:45Tan Dun - Silk Road Shanghai Symphony Orchestra, Shanghai National Orchestra, Shanghai Percussio, Yo-Yo MaDirigent Tan Dun
00:55:50Christian Sinding - Adagio Serenaadist 2-le viiulile ja klaverile Stephan Barratt-Due, Soon Mi Chung (viiulid), Eva Knardahl (klaver)
01:00:23Tan Dun - "Longing In Silence (man)" muusikast filmile "The Banquet" Ge Teng Er, Yuan Li, Lang LangDirigent Tan Dun
01:04:40Ernest Bloch, arran. Christopher Palmer - From Jewish Life: No.2 Supplication Sol Gabetta (tšello), Amsterdam SinfoniettaDirigent Leonard Slatkin
01:07:34Georg Friedrich Händel - "Will the sun forget to streak" oratooriumist "Saalomon" Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
01:12:50Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr.6 D II Andante assai Kvartett "Serenata of London"
01:15:12Claude Debussy - Sümfooniline triptühhon "Nokturnid" I Pilved Los Angelese Filharmoonia orkesterDirigent Esa-Pekka Salonen
01:22:35Emmanuel Chabrier - Habanera Šveitsi Romaani OrkesterDirigent Neeme Järvi
01:26:43Sigismondo D'India, Battista Guarini - Cruda amarilli Magdalena Kožena (mezzo), Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
01:29:33Jean-Baptiste Lully - Süit "Le Divertissement Royal" V Rondeau du Mariage force Andrew Lawrence-King, Jordi Savall
01:32:53Ludwig van Beethoven - Romanss F-duur Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
01:37:45Maria Theresia von Paradis, arr. Samuel Dushkin - Sicilienne op 25 Itzhak Perlman (viiul), Samuel Sanders (klaver)
01:40:34Claude Debussy - Süit "Meri" I Meri koidust keskpäevani Eesti-Soome SümfooniaorkesterDirigent Anu Tali
01:49:54Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia D-duur "Postisarv" Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
02:12:14Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.7 D-duur Murray Perahia (klaver)
02:36:22Ernest Bloch - Schelomo: Rhapsodie Hebraique for violoncello and orchestra Sol Gabetta (tšello), Lyoni RahvusorkesterDirigent Leonard Slatkin
02:59:14Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 102 B-duur New Yorgi Filharmoonia sümfooniaorkesterDirigent Leonard Bernstein
03:25:56Johann Sebastian Bach - Kontsert klaverile, keelpillidele ja basso continuole nr.1 d-moll BWV 1052 Andras Schiff (klaver), Euroopa Kammerorkester
03:49:14Felix Mendelssohn - Klaveritrio nr. 1 d-moll op 49 Martha Argerich (klaver), Renaud Capucon (viiul), Gautier Capucon (tšello)
04:16:10Franz Schubert - Kvintett C-duur D 956 Christian Tetzlaff (viiul), Isabelle Faust (viiul), Tatjana Masurenko (altviiul), Boris Pergamenschikow (tšello), Gustav Rivinius (tšello)
05:06:14Michael Nyman - Kus mesilane tantsib Simon Haram (saksofon),Ulsteri OrkesterDirigent Takuo Yuasa
05:23:47Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 23 D-duur KV 306 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
05:44:20Jüri Reinvere - Loodekaar NYYD Ensemble
05:59:50Georg Friedrich Händel - Triosonaat F-duur op 2 nr. 4 London Baroque
06:10:50Pjotr Tšaikovski - Lastealbum Op.39 21. /Douce Reverie Arkadi Sevidov (klaver)
06:12:57Emilis Mengailis - Finaal Keelpillikvartetist "Quasi uno quartetto" Ilze Zarina (viiul), Agnese Kannina-Liepina (viiul), Arigo Štrals (altviiul), Diana Ozolina (tšello)
06:20:18Georg Friedrich Händel - Retsitatiiv ja aaria "Armsad silmad" ooperist "Orlando" Les Violons du RoyDirigent Bernard Labadie
06:27:49George Enescu - Legend Tine Thing Helseth (trompet), Kathryn Stott (klaver)
06:34:05Ludwig van Beethoven - Viiulisonaat nr.5 F "Kevadsonaat" I Allegro Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
06:44:38Charles Camilleri - Malta Suite: Village Festa Malta Philharmonic OrchestraDirigent Brian Schembri
06:49:38Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, III osa. Trio D-duur K. Kaiser (flööt), S. Kaiser (flööt), H. Perl (viola da gamba), L. Santana (lauto), T. Johann (klavessiin)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.