00:10:56Joseph Haydn - Sümfoonia nr.88 G-duur, II: Largo Hesseni Raadio sümfooniaorkesterDirigent Hugh Wolff
00:16:31Ferenc Liszt - Nocturne "En reve" S 207 Benjamin Grosvenor (klaver)
00:18:42Antonio Vivaldi - Flöödikontsert F-duur II Largo Michala Petri (plokkflööt), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Iona Brown
00:21:49Arvo Pärt - Cantus in memoriam Benjamin Britten Inglise KammerorkesterDirigent Nigel Short
00:27:59Hieronymos Bassano - Fantasia nr 1 Fretwork
00:30:58Dmitri Šostakovitš - Klaverikontsert nr 2: II Andante Mihhail Rudy (klaver), Londoni Filharmoonia orkesterDirigent Mariss Jansons
00:38:24Sergei Rahmaninov - Meloodia Käbi Laretei (klaver)
00:43:26Sander Pehk, sõnad Vadim Ivanov - Kahetsus Kammerkoor Sireen ja solistidDirigent Tiiu Sinipalu
00:48:41Ryuichi Sakamoto - "At the Graveyard" filmist "Nagasaki: Memories of My Son" Ryuichi Sakamoto
00:50:56W.A. Mozart - II osa-Andante Klaverikontserdist nr. 22 Es-duur K-482 Cyprien Katsaris (klaver), Salzburgi KammerfilharmooniaDirigent Yoon Kuk Lee
01:00:55Henry Purcell - Sonata a 2 Hesperion XXI
01:08:21Arcangelo Corelli - Kirikusonaat A op.3 nr.12 I Grave-Allegro-Adagio Purcell-kvartett
01:10:34Benjamin Godard, arr. Michel Prezman - Hällilaul ooperist "Jocelyn" Patrick Gallois (flööt), Londoni FestivaliorkesterDirigent Ross Pople
01:13:35Wolfgang Amadeus Mozart - Fantaasia d-moll, K. 397 Ingrid Haebler (klaver)
01:19:55Stephen Paulus - The Road Home The Choir Of The Royal HollowayDirigent Rupert Gough
01:24:21tundmatu - Estampie real V & VI Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
01:29:20Lydia Auster - "Targa rehealune" balletist "Tiina" Eesti Raadio SümfooniaorkesterDirigent Arvo Volmer
01:34:13Cesar Franck - Viiulisonaat A III Retsitatiiv - Fantaasia Leland Chen (viiul), John Lenehan (klaver)
01:42:13Leroy Anderson - The Last Rose of the Summer Boston Pops & Arthur Fiedler
01:45:29Leo Brouwer - Un dia de noviembre Miloš Karadaglic
01:50:01Henrik Odegaard - Magnificat Vox Clamantis, dir. Jaan-Eik Tulve
01:58:34Lisa Gerrard - "Pai Calls The Whales" muusikast filmile "Whalerider" Lisa Gerrard
02:00:11Johan Friedrich Fasch - II osa Largo Trompetikontserdist D-duur Gabriele Cassone (trompet), Ensemble Zefiro, Alfredo Bernardini (dirigent)
02:02:46Joaquin Rodrigo - Aranjuezi kontsert kitarrile ja orkestrile (Concerto de Awrnjuez) Kuang Junhong (kitarr), Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
02:26:35Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr 2 h-moll op 35 Khatia Buniatishvili (klaver)
02:49:55Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr.3 Es-duur, op.29 Stephen Hough, Birminghami SümfooniaorkesterDirigent Sakari Oramo
03:16:17Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 89 F-duur Hesseni Raadio sümfooniaorkesterDirigent Hugh Wolff
03:37:44Sergei Rahmaninov - Süit nr.1 kahele klaverile op 5 "Fantaasiapildid" Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
03:59:54Georges Bizet - Sümfoonia C-duur Orchestre de ParisDirigent Paavo Järvi
04:33:36Wolfgang Amadeus Mozart - Missa c-moll KV 427 John Alldise koor, Uus Filharmooniaorkester,Dirigent Raymond Leppard
05:33:03Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr. 3 h-moll op 58 Cyprien Katsaris (klaver)
06:00:13Giuseppe Antonio Brescianello - Kontsert B-duur viiulile, fagotile, keelpillidele ja basso continuole Baseli Barokkorkester La CetraDirigent David Plantier, Vaclav Luks
06:11:21Giovanni Sollima - Violoncelles, vibres! Gautier Capucon (tšello), Orchestre de Chambre de ParisDirigent Douglas Boyd
06:21:25Aleksandr Skrjabin - 12 Etudes: XII Patetico dis-moll op 8 Valentina Lisitsa (klaver)
06:24:16W. A. Mozart - Trio B-duur K.502; I-Allegro The Mozartean Players: Steven Lubin (klaver), Stanley Ritchie (viiul), Myron Lutzke (tšello)
06:35:39Edvard Grieg - Sümf. tantsud op.64 I Allegro moderato e marcato Oslo FilharmoonikudDirigent Maris Jansons
06:42:00Frédéric Chopin - Nocturne Es-duur op 55 nr 2 Lang Lang (klaver)
06:48:30Johann Sebastian Bach, Stanislaw Skrowaczewski - Toccata ja fuuga d-moll, BWV 565 BBC SümfooniaorkesterDirigent Leonard Slatkin
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.