07:11:01Francisco Elxca Tarrega - Mälestused Alhambrast / Recuerdos de la Alhambra Oscar Ghiglia (kitarr)
07:19:40Tundmatu - Gallyard Hesperion XX
07:21:54Franz Xaver Mozart - Sonaat G-duur op. 10; IV osa - Rondo.Allegretto Cyprien Katsaris (klaver)
07:27:08Antonin Dvorak - Tšellokontsert h-moll op 104 - II Adagio, ma non troppo Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
07:39:55Eino Tamberg - "Tuul viib õilmelt lehe ära" tsüklist "Viis romanssi Sandor Petöfi sõnadele" Georg Ots (bariton), Eugen Kelder (klaver)
07:43:01Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr 5 e-moll op 64: III Valss Bournemouthi sümfooniaorkesterDirigent Andrew Litton
07:48:58Tomaso Albinoni - Concerto ottavo g-moll op 10 Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
07:58:21Tarik O'Regan, Thomas Burritt - Triptych Thomas Burritt (löökriistad), segakoor ConspirareDirigent Craig Hella Johnson
08:00:57Alexandre Guilmant - Allegro op 81 Ian Tracey (orel), BBC PhilharmonicDirigent Rumon Gamba
08:04:59Tundmatu - Tidlidom, Hajej, muj andilku Kiili vanamuusikaansambelDirigent Heili Meibaum
08:07:09Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr.5 Es-duur III Allegretto Kvartett "Serenata of London"
08:10:52Heitor Villa-Lobos - Mazurka-Choro Miloš Karadaglic
08:17:01Antonio Vivaldi - Aastaajad: Talv II Largo Sarah Chang (viiul), Orpheus Chamber Orchestra
08:19:24Johann Strauss - Freut Euch Des Lebens Strauss-Orchestra ViennaDirigent Joseph Francek
08:27:46tundmatu - Puer natus est nobis Monks of Silos
08:31:27Giuseppe Sammartini - Concerto grosso nr.6 e Ensemble 415Dirigent Chiara Banchini
08:39:30Franz Behr, arr. Sergei Rahmaninov - Polka de VR Howard Shelley (klaver)
08:43:44Richard Wagner - Prelude to Act III of "Lohengrin" Royal Scottish National OrchestraDirigent Neeme Järvi
08:46:49Georg Friedrich Händel - Delirio amoroso HWV 99: IX Entrée Natalie Dessay (sopran), Emmanuelle Haim (klavessiin), Le Concert D´Astrée
08:48:28John Ward - In Nomine II Fretwork
08:51:54Johannes Brahms, Wilhelm Müller - Ilmalikud laulud op.42 "Vineta" Monteverdi KoorDirigent John Eliot Gardiner
08:54:08Carl Maria von Weber - Sümfoonia nr. 2 C-duur; IV-Finaal. Scherzo presto Norra Raadio OrkesterDirigent Ari Rasilainen
08:56:09Josef Strauss - Moulinet Polka Vienna Johann Strauss OrchestraDirigent Martin Sieghart
09:04:46Emanuel Chabrier - Espana Dresdeni riiklik kapellDirigent Sir Neville Marriner
09:11:10Fritz Kreisler - Mustlane Joshua Bell (viiul), Paul Coker (klaver)
09:14:26Francesco Cavalli - "D'Hipparco e di Climene ... Lasso io vivo" ooperist "L'Egisto" Rolando Villazón (tenor), Le Concert d'AstréeDirigent Emmanuelle Haim
09:18:51Georges Bizet - 1 osa Andante tranquillo - Allegro agitato Orkestrisüidist nr 3 "Rooma" Orchestre de ParisDirigent Paavo Järvi
09:30:38Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat B-duur K 281 II Andante amoroso Mitsuko Uchida (klaver)
09:35:35Anthony Holborne - The Night Watch (Almaine) Hesperion XXIDirigent Jordi Savall
09:38:14William Boyce - Avamäng nr 8 D-duur CantilenaDirigent Adrian Shepherd
09:44:53Giovanni Gabrieli - Canzon Septimi Toni a 8 Wilbraham Brass soloists, Cambridge University Musical SocietyDirigent David Willcocks
09:48:35Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 103 Es-duur "Timpanisümfoonia" Hob. I:103; II - Andante piu tosto Allegretto New York PhilharmonicDirigent Leonard Bernstein
09:57:48Olafur Arnalds - Momentary Olafur Arnalds
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.