00:17:03Leopold Mozart - Sinfonia pastorella G-duur II Andante Herman Jeurissen (karjasarv), Concerto RotterdamDirigent Heinz Friesen
00:20:06Martin Zimmer - "Salvete virgines" muusikast filmile "Da Vinci kood" n/aDirigent Richard Harvey
00:23:28Jean Sibelius - Krahvinna portree Lilga Kovanko (retsiteerija), Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester,Dirigent Juha Kangas
00:27:07Manuel de Falla, Maurice Marechal - 7 hispaania rahvalaulu: Nana Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
00:29:16trad., arr. Percy Grainger - Londonderry Air City of London Sinfonia
00:33:42Ernest Bloch, arran. Christopher Palmer - From Jewish Life: No.2 Supplication Sol Gabetta (tšello), Amsterdam SinfoniettaDirigent Leonard Slatkin
00:36:33Johann Sebastian Bach - Fuuga g WTK I Glenn Gould (klaver)
00:38:52Roland Kunz / Sebastian Hess - The Prologue Roland Kunz & Sebastian Hess
00:42:01Pablo de Sarasate - Zigeunerweisen I David Garrett
00:45:57Edward Elgar - Uneprints Worcesteri Katedraali koorDirigent Donald Hunt
00:49:43Salamone Rossi, Albert Kellim - Pieces from the Lumley Part Books Fretwork
00:58:06W. A. Mozart - "Elvira Madigan" filmist "Elvira Madigan" Caravelli
01:01:31Nikolai Rimski-Korsakov - Sümfooniline süit 'Sheherezade': Noor prints ja printsess Filharmoonia orkesterDirigent Enrique Batiz
01:12:01Francesco Corbetta - Sarabanda per la B Ensemble Kapsberger
01:14:09Georges Bizet - Carmen Suite No. 1: Intermezzo Montreali SümfooniaorkesterDirigent Charles Dutoit
01:16:43Margo Kõlar - Marta juures Kristo Käo (kitarr), Jorma Puusaag (kitarr)
01:18:42Johann Sebastian Bach - Süit nr. 2 d-moll BWV 1008 IV osa Sarabande Jean-Marc Apap (vioola)
01:23:05Katalaani rahvalaul, Arianna Savall - Josep i Maria Arianna Savall (vokaalinstr.), Petter Udland Johansen (vokaalinstr.), David Mayoral (löökriistad)
01:26:29Antonio Vivaldi - Viola d'amore kontsert d RV394 II Largo Catherine Mackintosh (viola d'amore), Valgustusajastu OrkesterDirigent Catherine Mackintosh
01:28:32Astor Piazzolla - Le grand tango Gautier Capucon (tšello), Jérome Ducros (klaver)
01:39:23Marin Marais - La Reveuse Jordi Savall, Pierre Hantai, Xavier Diaz-Latorre, Rolf Lislevand
01:46:56Richard Wagner - Tristan ja Isolde, Liebestod (Armusurm) Bayreuthi Stuudio sümfooniaorkesterDirigent Hans Werner Richter
01:53:50Franz Schubert - Sümfoonia nr.1 D-duur D 82 Berliini FilharmoonikudDirigent Karl Böhm
02:23:36Gustav Mahler - Das Lied von der Erde: VI Der Abschied Christa Ludwig (metsosopran), Philharmonia OrchestraDirigent Otto Klemperer
02:54:00Johannes Brahms - Viiulisonaat nr.1 G-duur 78 Elisabeth Batiashvili (viiul), Milana Chernyavska (klaver)
03:21:24Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 52 c-moll La Petite BandeDirigent Sigiswald Kuijken
03:47:11Uuno Klami - Süit "Merepildid" Islandi sümfooniaorkesterDirigent Petri Sakari
04:11:12Eduard Franck - Viiulikontsert Christiane Edinger (viiul), Saarbrückeni Raadio SümfooniaorkesterDirigent Hans-Peter Frank
04:39:35Hector Berlioz - Sümfoonia "Harold Itaalias" op 16 Philadelphia OrkesterDirigent Eugene Ormandy
05:24:18Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, I osa. Kontsert flöödile, viiulile ja tšellole A-duur Freiburgi Barokkorkester
05:44:55Richard Strauss - Don Juan op 20 NHK Symphony OrchestraDirigent Paavo Järvi
06:02:14Georg Philipp Telemann - Kontsert 2-le viiulile ja keelpillidele A-duur TWV 52 A2 Rainer Kussmaul (viiul), Rüdiger Liebermann (viiul), Berliini BarokksolistidDirigent Rainer Kussmaul
06:10:01Heino Eller - Meditation Sten Lassmann (klaver)
06:27:55Emilis Melngailis - Keelpillikvartett "Quasi uno Quartetto": V Finaal Ilze Zarina, Agnese Kannina, Arigo ~Strals, Diana Ozolina
06:35:23Claude Debussy - Süit "Meri" I Meri koidust keskpäevani Eesti-Soome SümfooniaorkesterDirigent Anu Tali
06:43:56Aleksandr Skrjabin - Impromptu Fis-duur Cyprien Katsaris (klaver)
06:48:05Georg Friedrich Händel - Triosonaat B-duur op 2 nr.3 London Baroque
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.