T 2. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Lisete Velt)
Kontserdisari "i nagu interpreet"
Johan Randvere (klaver)
* Rääts – "Marginaalid" op. 6
* Debussy – "Bergamasque" ja "Rõõmusaar"
* Tšaikovski – Kuus pala op. 21
* Tšaikovski-Pletnjov – "Pähklipureja süit"
R 5. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Nele-Eva Steinfeld)
Sõprade klubi
ERSO kammerkontsert
* Brahms – Klarnetikvintett
* Pärt – "Fratres" (Vambola Kriguli seade)
* Kõlar – "Ristpiste"
* Bruckner – "Christus factus est" (Graduale) neljale sarvele
* Pottag – Kvartett neljale metsasarvele R. Wagneri teemadel
T 9. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Nele-Eva Steinfeld)
Kontserdisari "i nagu interpreet"
Iris Oja (metsosopran), Endrik Üksvärav (tenor)
Indrek Vau (trompet), Peep Lassmann (klaver)
* Veljo Tormis – "Kuus eesti jutustavat rahvalaulu"
* Veljo Tormis – "Neli eesti jutustavat rahvalaulu"
* Veljo Tormis – "Kümme tegemist trompeti ja klaveriga"
R 12. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Lisete Velt)
Beethoven ja Kotzebue
Sarja "Heliorg" II kontsert
EMTA lavakunstikooli XXX lennu üliõpilased Lembit Petersoni juhendamisel
Eesti Filharmoonia Kammerkoor, EMTA sümfooniaorkester
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Olari Elts
* Béla Bartók – Süit balletist "Puuprints" (A fából faragott királyfi)
* Ferenc Liszt – Fantaasia Beethoveni näidendimuusika "Ateena varemed" (Die Ruinen von Athen)
motiividel
* Madli Marje Sink – "The Land Beyond" (esiettekanne)
* Ludwig van Beethoven, August Kotzebue – Muusikaline näidend "Kuningas Stefan" (König Stephan)
L 13. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Ivo Heinloo)
Kontserdisari "Liederkreis"
Kristjan Randalu (klaver)
* Schumann – "Dichterliebe" ("Poeedi armastus") Kristjan Randalu töötluses
R 19. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Miina Pärn)
Aleksejev Ja Dogadin
Sarja "Viiulikontsert" IV kontsert
Sergei Dogadin (viiul)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Nikolai Aleksejev
* Erkki-Sven Tüür – Le poids des vies non vécues ("Elamata elu paine") ~9'
* Erich Wolfgang Korngold – Viiulikontsert D-duur, op. 35 ~25'
* Dmitri Šostakovitš – Sümfoonia nr 1 f-moll, op. 10 ~33'
R 26. veebruar kell 19 Estonia kontserdisaal (Kaisa Jõhvik)
Sünergia
Sarja "Romantika" I kontsert
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Orkestri kontsertmeister Florian Donderer
* Ülo Krigul – "Tambet" löökpilliansamblile
* Erkki-Sven Tüür – "Sünergia"
* Franz Joseph Haydn – Sümfoonia nr 103 ("Timpanipõrin")
L 27. veebruar kell 18 Kadrioru loss (Miina Pärn)
Kontserdisari "Liederkreis"
Juuli Lill (metsosopran, Rahvusooper Estonia)
Johan Randvere (klaver)
* de Falla – "Mauri sall"
* Šostakovitš – "Hispaania laulud"
* Berg – "Seitse varajast laulu" op. 4
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.