00:17:31Johann Sebastian Bach - Saraband tshellosüidist nr. 3 C-duur, BWV 1009 Truls Mork (tšello)
00:21:53Claude Debussy - Arabesque No 1 Alex Petcu (vibrafon)
00:27:13Lee Holdridge - "Tyrone's Farewell" muusikast filmile "Pastime" Lee Holdridge
00:31:44Marin Marais - La Reveuse Jordi Savall, Pierre Hantai, Xavier Diaz-Latorre, Rolf Lislevand
00:39:18Felix Mendelssohn-Bartholdy - VIII osa - Nocturne / muusikast näidendile "Suveöö unenägu", op.61 Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
00:46:34Antonio Vivaldi - Kontsert D-duur RV 93 Largo Xavier de Maistre (harf), orkester L'arte del MondoDirigent Werner Erhardt
00:49:44Wolfgang Amadeus Mozart - Violin Concerto No. 2 in D K 211 II Andante Julia Fischer (viiul), Pieter-Jan Belder (harpsichord), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
00:57:07Salamone Rossi, Albert Kellim - Pieces from the Lumley Part Books Fretwork
01:05:26Arvo Pärt - Cantus Benjamin Britteni mälestuseks Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
01:11:45John Dowland - The Right Honourable Ferdinando, Earl of Derby, his Galliard Göran Söllscher (kitarr)
01:14:07Engerlbert Humperdinck - Õhtupalve ooperist "Hansuke ja Greteke" New Yorgi FilharmoonikudDirigent Leonard Bernstein
01:17:51Frank Loesser, Keith Roberts, Frank Loesser - Baby, it's cold outside Albrecht Mayer (oboe), The King's Singers
01:22:46Wojciech Kilar - Missa pro pace: Dona nobis pacem Camerata SilesiaDirigent Anna Szostak
01:25:58Thomas Campion - What if a Day Christel Thielemann, Emily van Evera
01:28:41trad., arr. Percy Grainger - Londonderry Air City of London Sinfonia
01:32:52Johann Pachelbel, Rene Capdeville - Kaanon Cyprien Katsaris (klaver)
01:39:56Camille Saint-Saëns - Dalila’s aria Raimonds Pauls & Latvian Radio Big Band
01:43:30Hans Zimmer - "Gladiator Rhapsody" filmist "Gladiator" Czech Philharmonic Orchestra & Lang Lang
01:48:15Claude Debussy - Väike süit: Paadis Northern SinfoniaDirigent Jean-Bernard Pommier
01:51:58Johannes Ciconia - Ligiadra donna The Newberry Consort
01:55:55Georg Friedrich Händel - "Where e'er you walk" oratooriumist "Semele" Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
02:00:45Camille Saint-Saens - Keelpillikvartett nr. 2 G-duur op 153 Fine Arts Quartet
02:29:55Johannes Brahms - Viiulisonaat nr.1 G-duur 78 Elisabeth Batiashvili (viiul), Milana Chernyavska (klaver)
02:57:52Richard Wagner - Wesendoncki laulud Jane Eaglen (sopran), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Donald Runnicles
03:19:20Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat nr. 13 B-duur KV 333 Mitsuko Uchida (klaver)
03:40:16Erkki-Sven Tüür - Reekviem / Requiem Kaia Urb, Tiit Kogermann, Eesti Filharmoonia kammerkoor, Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
04:09:35Johann Sebastian Bach - Partita nr. 2 c-moll BWV 826 Murray Perahia (klaver)
04:30:49Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 3 C-duur Murray Perahia
04:57:26Anton Bruckner - Sümfoonia nr 4 "Romantiline" Philharmonia OrchestraDirigent Christoph von Dohnanyi
06:01:06Giovanni Battista Sammartini - Avamäng (Sümfoonia) g-moll JC 57 Fabio Biondi (viiul), Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
06:10:15Richard Strauss - III osa - Finale/Finaal Sonaadist tšellole ja klaverile F-duur Yo-Yo Ma, Emanuel Ax
06:19:19Georges Bizet - 1 osa Allegro vivo Sümfooniast C-duur Orchestre de ParisDirigent Paavo Järvi
06:29:19Christoph Willibald Gluck, arr. Leopold Stokowski - Sicilienne BBC FilharmoonikudDirigent Matthias Bamert
06:32:26Francisco de Penalosa - Ne reminiscaris, Domine Gothic Voices
06:34:29Johann Sebastian Bach - Bourree G BWV 1010 Jordi Savall (viola da gamba)
06:36:36Ferenc Liszt - "Kergus" tsüklist "Kolm kontsertetüüdi" Jorge Bolet (klaver)
06:41:32Jan Dismas Zelenka - Missa votiva ZWV 18: V Agnus Dei Collegium 1704, Collegium Vocale 1704Dirigent Vaclav Luks
06:48:04Georg Friedrich Händel - Triosonaat F-duur op 2 nr. 4 London Baroque
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.