00:14:36Björk Gudmundsdottir, arr. Hans Ek, Sigurjon Birgir Sigurdsson - Virus Renee Fleming (sopran), Royal Stockholm Philharmonic OrchestraDirigent Sakari Oramo
00:18:57Lisa Gerrard - "Pai Theme" muusikast filmile "Whalerider" Lisa Gerrard
00:22:46Eric Whitacre - Sleep my child Eric Whitacre SingersDirigent Eric Whitacre
00:29:10Teadmata - Bonny Sweet Robin Christel Thielemann
00:32:10Georges Bizet - "Duo" väikesest süidist "Laste mängud" Orchestre de ParisDirigent Paavo Järvi
00:35:31Philip Glass, arr. Alexandra du Bois - In The Summer House: XIII Left Alone Angela Chun (viiul), Jennifer Chun (viiul)
00:37:04Fryderyk Chopin - Nokturn nr.8 Des-duur op.27 nr.2 Lento sostenuto Maria Joao Pires (klaver)
00:43:27Claude Debussy - Heroiline hällilaul (Berceuse héroique) Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
00:48:37traditsionaal: Keldi, Arran. Eriks Ešenvalds - My Luve is Like a Red, Red Rose Laura Štoma (sopran), Daumants Kalninš (bariton), Andis Klucnieks (vilepill), Läti Riiklik KoorDirigent Maris Sirmais
00:53:00Henry VIII - If love now reigned Rondellus
00:54:19Sergei Prokofjev - Romanss op.60 nr.2 Chicago SODirigent Claudio Abbado
00:58:28Andrew Lloyd Webber, Charles Hart, Richard Stilgoe - The Phantom of the opera: The music of the night Jackie Evancho
01:03:51Edward Elgar - Öölaul Nigel Kennedy (viiul), Peter Pettinger (klaver)
01:07:30Riopy - Lost Soul Riopy
01:10:16M.J. Goldsmith, L Rosenman, C. Edelman - Luke And Leia Theme (From Star Wars Episode VI) Danish Radio Symphony OrchestraDirigent Anthony Hermus
01:17:23Tõnu Kõrvits, sõnad Maarja Kangro, Tõnu Kõrvits - Seitsme linnu seitse und: VI Kuues uni Anja Lechner (tšello), Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
01:21:12XVII saj. Anonymus - Folia Variations Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
01:24:45Sergei Rahmaninov - Vocalise David Garrett
01:31:49Wolfgang Amadeus Mozart - Serenaad B "Gran Partita" III Adagio Berliini FilharmoonikudDirigent Zubin Mehta
01:38:04Thomas Baltzer - Prelude Jaap Schröder (viiul)
01:39:51Norra rahvaviis, Petter Udland Johansen, Arnulf Overlan - Om kvelden Petter Udland Johansen (vokaal), Sveinung Lilleheier (instrumentaal/dobro)
01:44:25Johann Sebastian Bach - II osa - Andante Kontserdist nr. 7 g-moll, BWV-1058 Angela Hewitt (klaver), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
01:51:06Tõnu Kõrvits - Azure Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Risto Joost
01:53:52Anthony Holborne - Pavan Hesperion XXIDirigent Jordi Savall
01:58:14Georg Friedrich Händel - "Where e'er you walk" oratooriumist "Semele" Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
02:03:36Maurice Ravel - Klaverikontsert G-duur Yundi Li (klaver), Berliini FilharmoonikudDirigent Seiji Ozawa
02:25:14Dmitri Šostakovitš - Kontsert nr.1 c-moll klaverile trompetile ja keelpillidele op 35 Gulbenkiani OrkesterDirigent Lawrence Foster
02:49:28Claude Debussy, Charles Baudelaire - Viis Baudelaire'i luuletust Dawn Upshaw (sopran), James Levine (klaver)
03:15:34Heino Eller - Neli pala Tallinna Keelpillikvartett Urmas Vulp (viiul), Olga Voronova (viiul), Toomas Nestor (vioola), Levi-Danel Mägila (tšello)
03:27:49Eduard Franck - Viiulikontsert Christiane Edinger (viiul), Saarbrückeni Raadio SümfooniaorkesterDirigent Hans-Peter Frank
03:55:50Ludwig van Beethoven - Keelpillikvartett nr.12 Es-duur Lindsay String Quartet
04:38:26Hector Berlioz - Dramaatilisest sümfoonia "Romeo ja Julia" op 17 Clevelandi Orkestri koor, Clevelandi SümfooniaorkesterDirigent Pierre Boulez
05:36:15Franz Schubert - Sonaat arpeggionele ja klaverile a-moll, D 821 Mischa Maisky (tšello), Daria Hovora (klaver)
06:02:19Georg Friedrich Händel - Duett "Beato in ver" Concerto VocaleDirigent William Christie
06:12:04Robert Schumann - Arabesk op.18 Jevgeni Kissin (klaver)
06:18:10Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr. 4 D-duur: Bourree I & II Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
06:21:00Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat A-duur K331; II - Menuett Mitsuko Uchida (klaver)
06:27:38Georg Philipp Telemann - Itaalia aaria Süidist a-moll Inglise KammerorkesterDirigent George Malcolm
06:34:02Wilhelm Friedemann Bach - Klavessiinikontsert F I Allegro ma non troppo Richard Egarr (klavessiin), London BaroqueDirigent Charles Medlam
06:43:25Wolfgang Amadeus Mozart - Les petits riens: Pantomiim Academy of St Martin in the FieldsDirigent Neville Marriner
06:45:49Francesco Paolo Tosti - Las ta räägib Ben Heppner (tenor), Londoni Sümfooniaorkestri liikmed (instrumentaal)
06:48:22Georg Philipp Telemann - Kontsert trompetile, 2-le oboele ja orkestrile D-duur Sergei Nakarjakov (trompet), Linda Strommen (oboe), Thomas Tempel (oboe) , Saint Paul'i KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.