00:12:21Felix Mendelssohn - Sõnadeta laul fis-moll op 30 nr.6 Veneetsia gondlilaul Andras Schiff (klaver)
00:15:23Katalaani rahvalaul, Arianna Savall - Josep i Maria Arianna Savall (vokaalinstr.), Petter Udland Johansen (vokaalinstr.), David Mayoral (löökriistad)
00:18:48Lisa Gerrard - "Reiputa" muusikast filmile "Whalerider" Lisa Gerrard
00:21:06Carl Philipp Emmanuel Bach - Tšellokontsert nr. 2 B-duur Wq 171 II Adagio Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
00:30:19Claudio Monteverdi - Madrigal "Taci Armelin" Concerto VocaleDirigent Rene Jacobs
00:33:06Trad. (English) - Saviour Thjis van Leer & Amsterdam Symphony Orchestra
00:36:31Zimmer - Heart of the Volunteer (filmist "Pearl Harbor") Crouch End Festivali koor, Praha Filharmoonia orkesterDirigent Nic Raine
00:40:21Thomas Campion - What if a day, or a month Maria Valdmaa (sopran), Mikko Perkola (viola da gamba)
00:46:06Toivo Kuula - Häämarssi op 3 Soome Raadio SümfooniaorkesterDirigent Dima Slobodeniouk
00:51:09Johannes Brahms, Antonin Dvo'rak - Ungari tants nr. 20 e-moll Londoni FilharmooniaorkesterDirigent Marin Alsop
00:53:50NIcola Fago - Tam non splendet sol creatus: II. "O nox clara?" Jakub Józef Orliński, Il Pomo d'OroDirigent Maxim Emelyanychev
00:54:53John Ward - In Nomine I Fretwork
00:58:33Traditsionaal, Percy Grainger (arr.) - Brigg Fair Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
01:01:35Cliff Martinez - "Following Daniel" filmist "Wicker Park" Brussels Philharmonic Orchestra
01:04:16Enrique Granados - 12 danzas espanolas op 37: II Oriental Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
01:08:52Fernando Sor - Folia variatsioonid ja Menuett op. 15 Kristo Käo (kitarr)
01:13:25Henrik Odegaard - Super Flumina Vox Clamantis, dir. Jaan-Eik Tulve
01:17:05Tiit Kikas - Õmble, Ada / Sew Ada Tiit Kikas
01:21:54Giovanni Pacoloni - Passemezo della Duchessa I Fagiolini
01:24:33Jules Massenet - Le Cid. Balletisüit: II Andalouse Orchestre de la Suisse RomandeDirigent Neeme Järvi
01:26:50Howard Shore - The Council Of Elrond Enya, London Philharmonic Orchestra, The London Voices, The London Oratory School Schola, The New Zealand Symphony OrchestraDirigent Howard Shore
01:30:38Marguerite Monnot - Hymne à l'amour Gautier Capuçon & Orchestre de chambre de ParisDirigent Adrien Perruchon
01:34:58Christoph Willibald Gluck - Õndsate vaimude tants ooperist "Orfeus ja Euridice" Londoni SümfooniaorkesterDirigent Philip Gibson
01:40:47Robert Schumann - Kreisleriana op.16 IV Sehr langsam Maurizio Pollini (klaver)
01:44:08Massenet - Meditation David Garrett
01:49:42Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert D-duur viiulile ja klaverile Daniel Hope (viiul), Sebastian Knauer (klaver), Camerata SalzburgDirigent Roger Norrington
02:18:56Jan Křtitel / Johann Baptist Vanhal - Sümfoonia D-duur (D4) London Mozart PlayersDirigent Matthias Bamert
02:44:52George Gershwin - Rhapsody in Blue Deniss Matsujev (klaver), New Yorgi Filharmoonia orkesterDirigent Alan Gilbert
03:02:25Pjotr Tšaikovski - Torm Detroiti SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
03:27:57Johannes Brahms - Viiulisonaat nr.1 G-duur 78 Elisabeth Batiashvili (viiul), Milana Chernyavska (klaver)
03:55:23Nikolai Rimski-Korsakov - Süit ooperist "Kuldkikas" Šoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
04:23:30Wolfgang Amadeus Mozart - Divertisment D-duur KV 334 L'Archibudelli
05:07:17Camille Saint-Saens - Klaveritrio nr.1 F-duur, op.18 The Florestan Trio
05:33:39Samuel Barber - Viiulikontsert op 14 James Buswell (viiul), Šoti Kuninglik RahvusorkesterDirigent Marin Alsop
05:56:55Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 1 f-moll Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
06:04:37Wolfgang Amadeus Mozart - Eksultate jubilate III Halleluuja Sarah Brightman, Londoni SO
06:07:31Jean-Philippe Rameau - Nouvelles suites de pieces de clavecin Süit A-duur VII osa Gavotte et Doubles Michel Kiener
06:15:51Georg Friedrich Händel - Triosonaat g-moll op 2 nr. 6 London Baroque
06:23:59Johann Sebastian Bach - Prelüüd fis WTK I Glenn Gould (klaver)
06:26:31Eduardo di Capua, arr. Rein Rannap - O Sole Mio Fantaasia Rein Rannap (klaver)
06:34:57Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 3 C-duur I Allegro Heinz Holliger (oboe), Müncheni KammerorkesterDirigent Hans Stadlmair
06:43:53Johannes Brahms - Serenaad nr. 1 D op11 II Scherzo La Scala FilharmoonikudDirigent Riccardo Muti
06:51:55Charly Niessen, Eddie Cassen, Bob Chilcott - Tango Desiree Ylioppilaskunnan Laulajat
06:55:44Johann Sebastian Bach - Süit nr.2 d-moll BWV 1008 II osa Allemande Jean-Marc Apap (vioola)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.