N 3. juuni kell 19 Mustpeade maja (Nele-Eva Steinfeld)
Tallinna Keelpillifestival
Anna-Liisa Bezrodny (viiul), Maksim Štšura (klaver)
* Maurice Ravel – Viiulisonaat nr 2 G-duur
* Ludwig van Beethoven – Viiulisonaat nr 10 G-duur
R 4. juuni kell 18 Estonia kontserdisaal (Nele-Eva Steinfeld)
Grand Final
Sarja "Heliorg" IV kontsert
Aile Asszonyi (sopran). Kai Rüütel (metsosopran)
Mati Turi (tenor), Egils Siliņš (bass)
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Olari Elts
* Magnus Lindberg -"Kaks episoodi"
* Jüri Reinvere – Katkendid ooperist "Minona"
* Mirjam Tally – "Lament"
* Ludwig van Beethoven – Sümfoonia nr 9 d-moll, op. 125
R 4. juuni kell 19 Tallinna Jaani kirik (salvestus) (Kersti Inno)
Peter Spissky (viiul, dirigent) ja Tallinna Kammerorkester
Kavas:
* Purcell – süit ooperist "The Fairy Queen"
* Telemann – avamäng-süit "Les nations anciennes et modernes"
* Händel – aariad ooperitest "Agrippina" ja "Alcina"
* Roman – "Golovinmusiken"
* Campra – süit ooper-balletist "L'Europe Galante"
* Vivaldi – aariad ooperist "Giustino"
* Geminiani – Concerto grosso nr 12 "La Follia"
P 6. juuni kell 17 Estonia kontserdisaal (Kersti Inno)
Kontserdisari "i nagu interpreet"
"Kummardus Georg Otsale"
Mati Turi (tenor), Martti Raide (klaver)
* Schubert, Tšaikovski, Tamberg, A. Kapp, V. Kapp, M. Saar
T 8. juuni kell 19 Eesti Raadio 1. Stuudio (Johanna Mängel)
URR-30: Feldman
K 9. juuni kell 19 Estonia kontserdisaal (Miina Pärn)
Kontserdisari "i nagu interpreet"
Age Juurikas (klaver)
* Beethoven, Liszt
N 10. juuni kell 19 Estonia kontserdisaal (Marge-Ly Rookäär)
Eesti Rahvusmeeskoor
Dirigent Mikk Üleoja
Kavas:
* Riho-Esko Maimets, meeskoorimuusika
L 12. juuni kell 16 Väravatorn (Kersti Inno)
"Ja kõrv ei puhka"
Tõnis Kaumanni juubelikontsert
Hortus Musicus
L 12. juuni kell 17 Kärdla kirik (Lisete Velt)
Pühalepa festival
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Olari Elts
* Erkki-Sven Tüür – "Phantasma"
* Ludwig van Beethoven – Sümfoonia nr 5 c-moll, op. 67
P 13. juuni kell 19 Estonia kontserdisaal (Nele-Eva Steinfeld)
Sten Lassmann (klaver)
* Bach – Kromaatiline fantaasia ja fuuga d-moll BWV 903
* Brahms – "Variatsioonid Paganini teemale", op. 35
* Beethoven – "Diabelli variatsioonid", op. 120
K 16. juuni kell 19 Estonia kontserdisaal (Kaisa Jõhvik)
"Hingus"
Sven Grünbergi filmimuusika
Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi ansambel:
Taavi Kerikmäe, Ekke Västrik, Tarmo Johannes, Mihkel Tomberg, Theodore Parker, Doris Hallmägi (süntesaatorid)
Programmi kunstiline juht ja eestvedaja Taavi Kerikmäe
Visuaal, töödeldud filmilõigud: Tencu
Kavas:
* Sven Grünbegi varane elektrooniline muusika ja filmimuusika
N 17. juuni kell 19 Mustpeade maja (Kersti Inno)
Tallinna Keelpillifestival
Triinu Piirsalu (viiul), Indrek Leivategija (tšello), Andres Kaljuste (viiul)
* Franz Schubert – Keelpillitrio B-duur
* Jean Sibelius – Süit A-duur keelpillitriole
* Jean Francaix – Keelpillitrio
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.