00:13:33David Lanz - Madre De La Terra David Lanz
00:16:56Haydn Joseph - Sümfoonia nr. 75 D-duur II osa Andante con variazioni Heidelberger Sinfoniker, dir. Thomas Fey
00:24:53Anonymous - Pavana d'Espana Tragicomedia
00:27:19Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr.4 D KV218 II Andante cantabile Gidon Kremer (viiul), Viini FilharmoonikudDirigent Nikolaus Harnoncourt
00:33:31Benjamin Godard - Berceuse de Jocelyn Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
00:38:54Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal op 39 II Valdrisvisen Erling R.Eriksen (klaver)
00:41:51Pjotr Tšaikovski - 6 Pieces, Op. 51: No. 6, Valse sentimentale Gautier Capuçon & Orchestre de chambre de ParisDirigent Adrien Perruchon
00:44:17Johann Sebastian Bach, Kaarel Liiv - Tšellosüit nr 1 G-duur: Prelüüd Kaarel Liiv
00:47:02Anonüümne - Like as the lark Maria Valdmaa (sopran), Mikko Perkola (viola da gamba)
00:50:37Sergei Rahmaninov - 14 Romances, Op. 34: No. 14, Vocalise Alison Balsom & Gothenburg Symphony OrchestraDirigent Edward Gardner
00:56:12Dario Marianelli - ‟Winston And George” filmist ‟Darkest Hour” Vikingur OlafssonDirigent Dario Marianelli
00:59:25Pjotr Tšaikovski, Aleksei Apukhtin - Meeletud ööd, op. 60 nr. 6 Mischa Maisky, Pavel Gililov
01:02:42Felix Mendelssohn - Sõnadeta laul As-duur op 38 nr.6 Duett Andras Schiff (klaver)
01:05:28Cyrillius Kreek - Hällilaul Tallinna MadrigalilauljadDirigent Maire Eliste
01:08:17Biagio Marini - Passacalio Hesperion XXI
01:13:56Georg Friedrich Händel - Concerto grosso "Alexanderfest" II Largo Akademie für Alte Musik Berlin
01:16:49Gabriel Faure - Andante op.75 Pierre Amoyal (vl), Pascal Roge (p)
01:21:25Webber Andrew Lloyd, Charles Hart, Richard Stilgoe - The phantom of the opera: Music of the night Peter Jöback, instrumentaalansambel, Stockholm Sinfonietta
01:26:18M. Hamlisch - "Nobody Does It Better" Bondi-filmist "The Spy Who Loved Me" Toots Thielemans
01:30:34Teadmata - Green Sleeves The Musicians of Swanne Alley
01:35:12Veljo Tormis - Süit oop. "Luigelend" II Lahusolek Eesti-Soome SümfooniaorkesterDirigent Anu Tali
01:37:52Steve Reich - Quartet: II Slow Colin Currie Group
01:42:32Antonio Vivaldi - Flöödikontsert G-duur II Largo Michala Petri (plokkflööt), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Iona Brown
01:44:39G. F. Händel - Air Thijs Van Leer
01:49:26Shigeru Umebayashi - "Yumeji's Theme" from "In the Mood for Love" Shigeru Umebayashi
01:52:29Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 7 C-duur "Le Midi" (Keskpäev) Freiburgi Barokkorkester
02:19:17Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert flöödile ja orkestrile G-duur K 313 (285c) Iisraeli Filharmoonia orkesterDirigent Zubin Mehta
02:45:13Claude Debussy, sdn. Charles Koechlin - Khamma Kuningliku Kontserdimaja OrkesterDirigent Riccardo Chailly
03:06:46Fryderyk Chopin - Tšellosonaat g-moll op 65 Mstislav Rostropovitš (tšello), Aleksandr Dedjuhhin (klaver)
03:35:16Antonin Dvorak - Legendid, op. 59 Praha Raadio SümfooniaorkesterDirigent Vladimir Valek
03:58:44Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 3 D-duur "Poola sümfoonia" op 29 Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
04:38:41Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 9 d-moll Symphonie-Orchester des Bayerischen RundfunksDirigent Leonard Bernstein
05:57:02Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 2 c-moll Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
06:05:17Johann Sebastian Bach - Prelüüd-fantaasia c-moll BWV 921 Cyprien Katsaris (klaver)
06:09:04Pjotr Tšaikovski - Pas de quatre (nr. 25) balletist "Uinuv kaunitar" Montreali SümfooniaorkesterDirigent Charels Dutoit
06:11:14Johann Sebastian Bach - Allemande / Partita IV in D major BWV 828 Andras Schiff (klaver)
06:19:11Cipriano de Rore, Francesco Petrarca - Mia benigna fortuna Graindelavoix
06:26:36Leopold Mozart - Sinfonia pastorella G-duur I Allegro moderato Herman Jeurissen (karjasarv), Concerto RotterdamDirigent Heinz Friesen
06:30:51Erik Satie - Gümnopeedia nr. 2 The New London OrchestraDirigent Ronald Corp
06:33:36Edward McGuire - Hornpipe Nancy Rutter (flööt)
06:35:11Eduard Tubin - Eesti rahvatantsud: Ingliska ja Kivikasukas Detroiti SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
06:40:52Kevin Kaska - All Men, All Things Hollywood Epic Brass
06:46:48Gustav Ernesaks - Päev laulab õites Segakoor Olevine, dirigent Ants Sööt
06:49:07Giovanni Battista Sammartini - Avamäng (Sümfoonia) g-moll JC 57 Fabio Biondi (viiul), Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.