L 3. juuli kell 18 Triigi Filharmoonia, Saaremaa (Ivo Heinloo)
Tallinna Kammerorkester & Peedu Kass
* Peedu Kassi uudisteos orkestrile
K 7. juuli kell 19 Niguliste kirik (salvestus) (Kersti Inno)
MustonenFest esitleb. Baroki suured meistrid
Barokkorkester Barrocade (Iisrael)
Maya Amir (metsosopran, Iisrael)
Dirigent Andres Mustonen
* Corelli, Vivaldi, Bach
P 11. juuli kell 20 Pärnu kontserdimaja (Lisete Velt)
Pärnu Muusikafestivali avakontsert
Paavo Järvi (dirigent)
Triin Ruubel (viiul)
Sinfonietta Rīga
* Arvo Pärt – "Summa"
* Erkki-Sven Tüür – "L'ombra della croce"
* Arvo Pärt – "Fratres"
* Ludwig van Beethoven – Sümfoonia nr 8 F-duur op. 93
E 12. juuli kell 20 Pärnu kontserdimaja (Miina Pärn, Lisete Velt)
Järvi Akadeemia gala
* Arvo Pärt – "Festina lente"
* Arvo Pärt – "Silouan's Song"
* Arvo Pärt – "Trisagion"
* Jacques Ibert – "Divertisment"
* Wolfgang Amadeus Mozart – Sümfoonia nr 33 B-duur
T 13. juuli kell 19 Tartu Jaani kirik (salvestus) (Kersti Inno)
Klaaspärlimäng
Arabeskid
Hans Christian Aavik (viiul), Klaaspärlimäng Sinfonietta
Andres Kaljuste (dirigent)
* Kruusmaa (esiettekanne), Mendelssohn, Tšaikovski
T 13. juuli kell 19 Pärnu kontserdimaja (Miina Pärn, Lisete Velt)
Eesti Pillifondi kõla
Mari Poll-Novakovic (viiul), Robert Traksmann (viiul)
Andrus Haav (viiul), Katariina Maria Kits (viiul)
Gloria Ilves (viiul), Johanna Vahermägi (vioola)
Sandra Klimaite (vioola), Mart Kuusma (vioola)
Theodor Sink (tšello), Leho Karin (tšello)
Valle-Rasmus Roots (tšello)
* Arnold Schönberg – Verklärte Nacht op. 4
* Felix Mendelssohn – Oktett Es-duur op. 20
T 13. juuli kell 22 Pärnu kontserdimaja (Miina Pärn, Lisete Velt)
Lock Me in Your Light
New Ideas Chamber Orchestra Nico
Gediminas Gelgotas
* Gediminas Gelgotas – "Lock Me in Your Light, Saint Luke"
* Gediminas Gelgotas – "Sanctifaction"
* Gediminas Gelgotas – "Never Ignore the Cosmic Ocean"
* Kristjan Järvi – "Nebula"
* Gediminas Gelgotas – "Transitory"
* Hildegard von Bingen / Gediminas Gelgotas – "Choral"
* Karsten Gundermann – "Faust"
* Gediminas Gelgotas – "Praisedance"
* Gediminas Gelgotas – "Higher Energy"
* Gediminas Gelgotas – "Extracadenza"
K 14. juuli kell 20 Pärnu kontserdimaja (Nele-Eva Steinfeld, Miina Pärn)
Lars Vogt, Paavo Järvi ja Eesti Festivaliorkester
Paavo Järvi (dirigent)
Lars Vogt (klaver)
Eesti Festivaliorkester
* Wolfgang Amadeus Mozart – Klaverikontsert nt 24 c-moll
* Eduard Tubin – Muusika keelpillidele
* Eduard Tubin – Süit balletist "Kratt"
N 15. juuli kell 20 Pärnu kontserdimaja (Nele-Eva Steinfeld, Miina Pärn)
Joshua Bell, Paavo Järvi ja Eesti Festivaliorkester
Joshua Bell (viiul)
Paavo Järvi (dirigent)
Eesti Festivaliorkester
* Antonín Dvořák – Viiulikontsert a-moll
* Eduard Tubin – Muusika keelpillidele
* Eduard Tubin – Süit balletist "Kratt"
R 16. juuli kell 20 Pärnu kontserdimaja (Nele-Eva Steinfeld)
Pärnu Muusikafestivali gala
L 17. juuli kell 19 Pärnu kontserdimaja (Lisete Velt)
Järvi Akadeemia lõppkontsert
Mihkel Poll (klaver)
Järvi Akadeemia osalejad
Järvi Akadeemia Noorte Sümfooniaorkester
* Artur Lemba – Klaverikontsert nr 1 G-duur
* Ester Mägi – Vesper
* Johann Strauss ( junior) – Imperaatorivalss
* Antonin Dvořák – Sümfoonia nr 9 e-moll op. 95 "Uuest Maailmast"
P 18. juuli kell 20 Pärnu kontserdimaja (Lisete Velt, Nele-Eva Steinfeld)
Pärnu Muusikafestivali lõppkontsert, Emmanuel Pahud, Paavo Järvi, EFO
Paavo Järvi (dirigent)
Emmanuel Pahud (flööt)
Eesti Festivaliorkester
* Ülo Krigul – "The Bow" (2021, esiettekanne)
* Wolfgang Amadeus Mozart – Flöödikontsert nr 1 G-duur KV 313
* Francis Poulenc – Flöödisonaat
* Franz Berwald – Sümfoonia nr 4 Es-duur "Sinfonie naïve"
N 22. juuli kell 20 Haapsalu toomkirik (Kersti Inno)
Haapsalu Vanamuusikafestivali avakontsert
Kammerkoor Voces Tallinn
Haapsalu Festivali Barokkorkester
Dirigent Toomas Siitan
Maria Valdmaa (sopran), Tuuri Dede (metsosopran)
Terry Wey (kontratenor, USA/Šveits), Mati Turi (tenor)
Alvar Tiisler (bariton)
*Georg Friedrich Händeli oratoorium "Theodora"
R 23. juuli Viljandi Pärimusmuusika ait, Kaevumägi (Lisete Velt, Ivo Heinloo)
Viljandi Pärimusmuusika festival:
Kell 15.30 Aida suur saal.
Eva Väljaotsa soolo
Kell 20 Kaevumägi
Maria Mazzotta & Bruno Galleone
Kell 21.30 Aida suur saal
Kärt Johanson & Sean Garvey
Kell 23 Kaevumägi
Puuluup
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.